Eileen

Forum przeznaczone do opisywania postaci z Virtua Fighter.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Eileen

Post autor: Ana »

Eileen w Virtua Fighter - taktyki, combosy, juggle oraz wszystko co dotyczy tej postaci
Ostatnio zmieniony 17-11-2009, 01:13 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Eileen

Post autor: Yamada »

Eileen jest cudna, ale to wie każdy kto miał z nią jakąś styczność. Bardzo przypomina mi Asukę z T5 - nie jest mega topem, ale ma dużo crushy, intuicyjne comba, bardzo fajne, różnorodne rzuty, świetny movement (no tego akurat Asuce brakuje), jest bardzo bezpieczna (rzadko wystawiamy się na gwarantowaną kontrę - stąd różne konfiguracje ETEG ((evade - throw escape - guard) to u niej podstawa i droga do maksymalnego zminimalizowania otrzymanego damage'u) i podobnie jak Asuka jest totalnie moe xD .

Ale nie o tym chciałem - orientuje się ktoś (Ghetto, Waaagh) w temacie jej backstaggerów? Bo ona ma od cholery rzeczy które goscia na backstaggera wystawiają i w sumie fajnie byłoby wiedzieć czym go w takiej sytuacji dodatkowo dziabnąć:P.

Aha opatentowałem 2 taunty malpka po wygranej rundzie:P.
Pierwszy to g,d,g,d,g,d... czyli powtarzanie SSów - wygląda to max bo Eileen ma inną animację missed SSa od reszty;p.
Drugi to p+P+K+G (trzymać wszystko) czyli jej "małpi bieg" w około leżącego oponenta - jak dla mnie szczyt szczytów xD

Wszyscy 'małpiarze' koniecznie muszą je obadać;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Eileen

Post autor: Waaagh »

Zarówno Eilen ani jak i z nią wiele nie pograłem, więc niewiele pomogę. Póki co sam się uczę VF5 i jako Guru raczej nie posłużę, co innego gdyby ktoś pytał o kultowe VF2 ;)

Jak coś wykombinuję, szybciej niż Ty sam, to na pewno zapodam aby pomóc.
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter Postacie”