Mortal Kombat vs DC Universe

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Sylvan Wielki »

Yamada pisze:Nie wierzę, ze w 2008 roku można stworzyć takie gówno i nazwać to 'bijatyką'. Żal. Ja bym się wstydził to puścić na rynek.
Cos mi się zdaje, że i tak sprzeda się lepiej niż VF5 i SC4.

Choc jedno jest pewne...animacja , to coś fatalnego. God of War II na PS2 jest lepiej animowany.... DoA2 również i to o kilka klas.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Komandos »

Sylvan wszędzie musisz wciskać te God of War II ? :P Racja, animacja ciągle nie dorównuje czołówce, ale i tak jest lepiej niż w trzech poprzednich częściach (niestety do Mortali w 2D nie ma porównania).
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Mr_Editor »

A mi tam ta animacja nawet nie przeszkadza... jest taka...hmm... mortalowa :P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: kemot722 »

Sylvan Wielki pisze:Cos mi się zdaje, że i tak sprzeda się lepiej niż VF5 i SC4.
Strzelam, że powodem są dwie licencje - Mortal Kombat i DC. MK vs DC to kolejny tytuł, który połączy fanów bijatyk z czytelnikami komiksów oraz seriali o komiksowych bohaterach.

Marvel vs Capcom okazał sie hitem, a ja go doceniłem będąc fanem Street Fighter'a jak i świata Spider-Mana. Gdyby MK vs DC został wydany na PC, to chciałbym się w niego zaopatrzeć jako ten co lubi Mortale 1-4, jak i jako fan Batmana, Jokera, Kobiety Kot, Super-Mana.

BTW: Ciekawie wymyślili producenci bossa - Dark Kahn, to chyba połączenie Shao i Darkseid'a. Słabo znam świat DC poza serialem animowanym i filmach o Batmanie oraz "Nowymi Przygodami Super-Mana" :/
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: SubZero »

kemot722 pisze:Dark Kahn, to chyba połączenie Shao i Darkseid'a
Dokładnie, tak to jest objaśnione w Story mode.
Po rozegraniu kilku gier online odnoszę wrażenie, że postacie DC to klony nie występujących w tej części innych postaci z MK :P (np. Flash = Kabal, Lex Luthor = Sektor)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Komandos »

Yamada pisze:Ale bieda, to się zapowiada gorzej od kolejnych mortali:P.
Takiego crapa porównywać do MK, zwłaszcza po bardzo udanym MK vS DC? :zdegustowany:
Awatar użytkownika
LK-9T9
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 26-06-2007, 14:49

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: LK-9T9 »

Yamada pisze:Nie wierze. Po prostu nie wierze.


Nie wierzę, ze w 2008 roku można stworzyć takie gówno i nazwać to 'bijatyką'. Żal. Ja bym się wstydził to puścić na rynek.
QFT
Sylvan Wielki pisze:Cos mi się zdaje, że i tak sprzeda się lepiej niż VF5 i SC4.
nic dziwnego, w koncu to gra przez casuali i dla casuali zrobiona. szkoda tylko ze przez takie akcje dzisiaj marka mortal kombat to przydomek tandety. dlatego nikt juz w to nie gra, a szkoda bo seria (ta klasyczna ofc) jest tego warta.
Obrazek
I <3 UMK3
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Komandos »

dlatego nikt juz w to nie gra
Najpierw przyznajesz, że gra dobrze się sprzeda a potem takie coś :P Zapewniam Cię, że gra w to masa ludzi i nie tylko casuali ;) No ale tak to jest, jak pisze się opinię o grze w którą się nawet (jak zapewnie słusznie zakładam)) nie grało.
Nie wierzę, ze w 2008 roku można stworzyć takie gówno i nazwać to 'bijatyką'. Żal. Ja bym się wstydził to puścić na rynek.
To tylko twoje mocno subiektywne zdanie. Dla mnie na przykład to najlepszy mortal od czasów trójki. Gdybyś napisał to o którejś z trzech poprzednich części to bym się zgodził ale pisząc to o MK vs DC trafiłeś jak łysy grzywką o kant kuli.
Awatar użytkownika
LK-9T9
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 26-06-2007, 14:49

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: LK-9T9 »

Komandos pisze: Najpierw przyznajesz, że gra dobrze się sprzeda...
a co to ma do rzeczy? co z tego ze kupi to zgraja casuali (widac jak na dloni dla kogo skierowana jest ta gierka), myslisz ze ktos wymagajacy zagra w taki badziew?
... a potem takie coś :P
a po drugie to zaznaczylem ze chodzi mi o klasyke
Zapewniam Cię, że gra w to masa ludzi i nie tylko casuali ;) No ale tak to jest, jak pisze się opinię o grze w którą się nawet (jak zapewnie słusznie zakładam)) nie grało.

To tylko twoje mocno subiektywne zdanie. Dla mnie na przykład to najlepszy mortal od czasów trójki. Gdybyś napisał to o którejś z trzech poprzednich części to bym się zgodził ale pisząc to o MK vs DC trafiłeś jak łysy grzywką o kant kuli.
są gry i gierki, kazdy lubi to co lubi, ja gram tylko w te pierwsze. i naprawde szkoda ze z gry MK zrobila sie gierka. takie jest moje zdanie. w mkvsdc nie gralem, ale z tego co widze po gameplay'u to taki w porywach lepszy armageddon.
Obrazek
I <3 UMK3
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: kemot722 »

Nie lepiej najpierw zagrać, a potem skomentować, LK-9T9? ;)
Awatar użytkownika
LK-9T9
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 26-06-2007, 14:49

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: LK-9T9 »

gralem w poprzednie cudaki i wiem czego sie spodziewac, oczywiscie pelnego wgladu nie mam (jeszcze), a opinie casuali czy innych gamespotow jakos mnie nie przekonuja
Obrazek
I <3 UMK3
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Chris »

Szczerze powiem ze od poczatku tej idei bylem temu przeciwny, zdania o grze jednak niemam,bo nie gralem i wymyslac niebede historyjek opartych na doswiadczeniach zgryzliwego tertryka* , lub tez zaslepionego chwilowym podnieceniem recenzenta po 2 godzinach grania
coz..
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Yamada »

Z której strony MKvsDC jest udany?
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: Komandos »

Yamada pisze:Z której strony MKvsDC jest udany?
Ze środka ;) Yamada, może nie gram w bijatyki tak długo jak ty ale potrafię odróżnić crapa od dobrej gry, więc nie przesadzaj. MK vs DC to solidna gra a Capoeira wygląda na niskobudżetowego gniota nie wartego 5zł, więc nie ma tu czego porównywać.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Mortal Kombat vs DC Universe

Post autor: vho »

Kolejny "fajny" mortal... Najlepiej pograć trochę w empiku albo innym media markcie, po czym wrócić do TK, VF, SF, czy czegokolwiek innego, co i tak jest i będzie lepsze (czyt. bardziej przemyślane, trudniejsze, rozbudowane systemowo) od "mordą w kombajn".

Animację i fatale określa doskonale bardzo popularne ostatnio sformułowanie: EPIC FAIL.

Grosza bym za ten tytuł nie dał, naprawdę nie wiem co ludzie w tej grze widzą.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”