TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
MX Deimos
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-09-2008, 13:04

TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: MX Deimos »

Zapraszam na mój kanał YouTube.
Klipy z T3 pod umowną nazwą "Tajne ciosy, mało znane combo'sy".

"Tajne" czyli mało znane i rzadko używane ciosy, poking, customy, buffering (bufory), czasem juggle.

Może znajdziecie coś nowego :hyhy:

https://www.youtube.com/user/mxzptlx1357


Tekken 3 wiecznie żywy!


Nie usuwać temetu do cholery, nie przenosić, nie zamykać.
Co to ma być... >.<
Ostatnio zmieniony 31-10-2009, 19:42 przez MX Deimos, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: TEKKEN 3 - Tajne ciosy, mało znane combo'sy - kanał YouT

Post autor: kemot722 »

MX Deimos pisze:Nie usuwać temetu do cholery, nie przenosić, nie zamykać.
Co to ma być... >.<
Z tą cholerą to już trochę przeginasz. Czemu na publicznym forum nie miałby ktoś zamknąć tematu, który reklamuje prywatny kanał YouTube... Hmmm... Powszechnie wiadomo, że czytanie boli, więc na złość odsyłam do REGULAMINU.

Może powstanie/powstała grupa Honmaru, gdzie będą/są wszystkie klipy o Tekken 3 stworzone przez użytkowników tego forum - walki, combosy, customy itp. w jednym miejscu :hyhy:
Ostatnio zmieniony 03-12-2008, 11:11 przez kemot722, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Komandos »

'Tajne ciosy'- od razu mi się Secret Service przypomina :P
Awatar użytkownika
MX Deimos
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-09-2008, 13:04

Re: TEKKEN 3 - Tajne ciosy, mało znane combo'sy - kanał YouT

Post autor: MX Deimos »

kemot722 pisze:
MX Deimos pisze:Nie usuwać temetu do cholery, nie przenosić, nie zamykać.
Co to ma być... >.<
Z tą cholerą to już trochę przeginasz. Czemu na publicznym forum nie miałby ktoś zamknąć tematu, który ogłasza prywatny kanał YouTube... Hmmm... Powszechnie wiadomo, że czytanie boli, więc na złość odsyłam do REGULAMINU.

Może powstanie/powstała grupa Honmaru, gdzie będą/są wszystkie klipy o Tekken 3 stworzone przez użytkowników tego forum - walki, combosy, customy itp. w jednym miejscu :hyhy:

Bo to moje kolejne podejście do tematu na honmaru.

Wcześniej dałem zaproszenie w trzech temetach do których pasowała treść, został jeden za sprawą pana SubZero którego cytuję: "Wszystko fajnie tylko po jaką cholerę 3 razy to samo pisać?"

Jestem za uporządkowaniem sekcji wideo, ale banowanie linków non-profit czy polowanie na powtórne posty bez zastanowienia to przesada.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Mr_Editor »

Mi się w sumie wydaje, że w taki sposób mało zdziałasz :P Lepiej napisać w już istniejącym temacie np. tu: viewtopic.php?t=61 ewentualnie zakładając nowy temat trochę inaczej go nazwij i opisz :P ot taka moja sugestia :P

Edit:
Wcześniej dałem zaproszenie w trzech temetach do których pasowała treść, został jeden za sprawą pana SubZero którego cytuję: "Wszystko fajnie tylko po jaką cholerę 3 razy to samo pisać?"

Jestem za uporządkowaniem sekcji wideo, ale banowanie linków non-profit czy polowanie na powtórne posty bez zastanowienia to przesada.
Jeśli dałeś link w jednym temacie to zapewne kto jest zainteresowany na pewno znajdzie... akurat ja na miejscu Suba zrobiłbym to samo... nie ma potrzeby dawać 3 razy tego samego...
Ostatnio zmieniony 03-12-2008, 11:21 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MX Deimos
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-09-2008, 13:04

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: MX Deimos »

Komandos pisze:'Tajne ciosy'- od razu mi się Secret Service przypomina :P

Ja zaczynałem od TOP SECRET. a Kombat Korner z SS był naprawdę powodem do kupowania tej gazetki. Gulash pisał z pasją :D

Jeszcze stary PSX Extreme publikował ciekawe akcje, ale przerost formy nad trescią i lenistwo zabiły ten kącik bijatyk. Zrobiła się sekcja zapowiedzi nowych gierek zamiast porządnego materiału.
Awatar użytkownika
MX Deimos
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-09-2008, 13:04

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: MX Deimos »

Mr_Editor pisze:Mi się w sumie wydaje, że w taki sposób mało zdziałasz :P Lepiej napisać w już istniejącym temacie np. tu: viewtopic.php?t=61 ewentualnie zakładając nowy temat trochę inaczej go nazwij i opisz :P ot taka moja sugestia :P

W sumie reaguję na zachętę Dumiana.
Jeśli zaproponuje coś konstruktywnego to OK :padam:

Sugestie co do nazwy? Bo przenoszenie nie ma sensu, pomyśl, niby dlaczego?


Nie robię nic dla sławy... Dumian zaproponował link na główną ale do działu download, to odpada bo nic nie jest skończone i ostateczne. Może za parę miesięcy, jak wszystkie postacie będą gotowe i poprawione.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Mr_Editor »

Przede wszystkim nie pisz o "tajnych" a raczej "mało znanych" ciosach :P w tekkenie nie ma tajnych ciosów :P są tylko takie których większość nie zna lub nie używa...
Jeśli piszesz jakiś temat to nie wystarczy podać linka i zaprosić, ale opisać ogólnie o co chodzi itd.

btw. nie dubluj postów tylko edytuj ;)
Awatar użytkownika
MX Deimos
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-09-2008, 13:04

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: MX Deimos »

Mr_Editor pisze:Przede wszystkim nie pisz o "tajnych" a raczej "mało znanych" ciosach :P w tekkenie nie ma tajnych ciosów :P są tylko takie których większość nie zna lub nie używa...
I ty Brutusie...? :P

Nasłuchałem się już dużo o "tajności' i "nietajności" tekkenowych ciosów i "co to jest combo a co nie bo jak można uciec to juz NIE a practice pokazuje cuda"...

Moim zdaniem custom combo może być "ucieknięte" (escaped, hehe) i jeśli ktoś woli nazywać je pokingiem to ok. Nazwa kanału jest najbardziej umowna z możliwych.

Różnica między clipem a dead zone clipem w bufferingu - to jest temat rzeka i prawie z nikim nie da się o tym pogadać... Combo - nie combo, phi. :D

Przyjmuję krytykę, słucham pana szanownego uważnie.
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Primo »

Rzeczywiście nazwa tematu jest max laicka :P , zmienicie to.
Co do samej zawartości materiału to bardzo miłe rozczarowanie! Te filmy powinny być dodane do pierwszego postu w temacie o postaciach, bo zawierają chyba wszystko czym powinno sie grać (poza jugglami). Ogląda się to przyjemnie i wiele razy byłem zaskoczony pomimo że myslałem że znam ta grę na wylot ;]
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Dumian »

kemot722 pisze:Czemu na publicznym forum nie miałby ktoś zamknąć tematu, który reklamuje prywatny kanał YouTube
Dlatego, bo na tym subforum o to właśnie chodzi żeby wrzucać ciekawe filmiki, a jeśli są to autorskie produkcje i w dodatku na poziomie to jak najbardziej można zakładać dla nich osobny temat ;)
kemot722 pisze:Może powstanie/powstała grupa Honmaru, gdzie będą/są wszystkie klipy o Tekken 3 stworzone przez użytkowników tego forum - walki, combosy, customy itp. w jednym miejscu
Powstała ale jakoś nie bardzo się przyjęła.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Yamada »

Dobre mini faqi dla początkujących i średnio zaawansowanych. Zaawansowani gracze prawdopodobnie znają wszystko z filmików poświęconych ich postaciom. Yoshi np. i jego akcje z BT - przecież tego leciały dziesiątki w moich sparach z Disem i to z obu stron. Niną np. znam wiele akcji które z powodzeniem mogłyby zastąpić te customy - różne trapy i tego typu rzeczy. Law - też nic nowego, ale do niego ciężko coś świeżego wymyśleć.

Aha i nie patrz się na to, ze practice nalicza combo bo to czesto o kant dupy mozna rozbić.

Niemniej jednak początkujący, którzy dopiero ucza sie postaci powini znaleźć cos dla siebie:).

Ucieczka z łamań na leżącego, hmm niby podstawa systemowa ale nie widziałem aby ktoś poza mną tego kiedykolwiek użył. Może faktycznie ludzie nie wiedzieli ze sie da.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Dismaster »

Filmiki sa klasa jak dla mnie, sa wykonane fachowo, ladnie, czytelnie, przejzyscie i w dobrej jakosci. A sama zawartosc na pewno odswierza i wzbogaca, w wiekszosci jalowe materialy na YT.

Tak na marginesie... widze ze na honmaru powstalo sporo potencjalnych modow co by nie powiedziec adminow ;]
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
MX Deimos
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-09-2008, 13:04

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: MX Deimos »

Dodałem filmik XIAOYU.

Zabawy w postawie BT Phoenix, parry plecami (raczej jako ostrzeżenia po czym Xiao NIE MOŻE zrobić normalnej BT 1+4 i zostaje BT - bęcki...) kombo-kustomy, cancele dziesiątek i oczywiste oczywistości. Fani Xiajki pewnie znają więcej, ja gram Ling pokingiem i sępię set-upy na okizeme. ;)

https://www.youtube.com/user/mxzptlx1357

Aha, jeśli komuś nie działał wcześniej PAUL to teraz powinien.
Wcześniej YT zgłosił prawa do muzyki, pewnie dlatego.
Ostatnio zmieniony 18-12-2008, 08:59 przez MX Deimos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: TEKKEN 3 - Mało znane ciosy i combosy - filmy YT

Post autor: Mr_Editor »

Ahh.... to na co czekałem :D co prawda wielkiego "łoo" nie było ale przyjemnie się ogląda i na pewno będę miał trochę akcji do przećwiczenia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”