Tomb Raider

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Tomb Raider

Post autor: Arris »

UWAGA UWAGA!! jedyne demo tomb raidera underworld juz wyszlo!! :) wiec jak macie ochote to zasysac....chociaz oplacalo by sie z torrenta bo instalka ma 1.9 GB
http://tombraider.com/ser...w=ConWebDoc.228
trzymajcie linka i milej zabawy zycze :]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Ana »

Tam demo.. ono jest juz od paru dni. Jakby ktoś widział w sieci sklepów torrent nówkę TR:U na PS2 do kupienia to będę wdzięczna za link :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Tomb Raider

Post autor: Arris »

ok...postaram sie poszukac :D bo tomb raider niedlugo wyjdzie na ps2 C:
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Ana »

Ktoś już ukończył? Na ile h jest ten TR?
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: SubZero »

Ja właśnie zacząłem (czekałem do oficjalnej premiery ;) ) jak skończę to dam znać :)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Komandos »

Ja też gram już, dzisiaj gierka powinna pęknąć :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Ana »

To jak z tym Underworldem? :D

A mnie wzięło ostatnio na Anniversary. Okazało się, że memorka walnęła mi focha i straciłam save z początku Egiptu, ale na szczęście miałam w zapasie drugi, tylko że z.... Grecji :/ Konkretniej z pierwszej lokacji. Trza było ją kończyć, później Koloseum i teraz u Midasa siedze (idę po trzecią sztabkę, a co :D ). Generalnie skupiam się teraz na szukaniu sekretów, ale jeszcze nie jestem na tyle ambitna aby powtarzać level xD Jakoś jak sobie pomyślę o walce z Cenaurami to mi słabo...

I chyba TR:A bardziej mi się podoba od Legendy...

A underworlda zapewne łyknę dopiero jak wyjdzie na PS2 i mam nadzieję, że będzie taki sam jak te na X360/PS3.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Tomb Raider

Post autor: Arris »

Ana pisze:TR:A bardziej mi się podoba od Legendy...
eee tam :D
TRA to za wielka kopia jedynki
wole jednak legende...duzo strzelania skakania
i etap w Peru :P wszystko co tomb raider potrzebuje to to co ma w underworld
nowe ruchy
strzelanie do kici xD
i oczywiscie brudzenie sie :]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: SubZero »

Ana pisze:To jak z tym Underworldem? :D
Aktualnie jestem w czwartym levelu (Meksyk)(tak powoli idzie bo z własnej głupoty zaciąłem się w jednej lokacji :/ ) i klimat jest nienajgorszy (pomieszanie mitologii nordyckich z majami :D ). 'Systemowo' praktycznie to samo co w Legend + kilka dodatkowych ruchów (możliwość stawania na drążkach - w Legend chyba można było tylko się 'bujać' :P ). Nie jestem pewien czy to wina wersji na X-a, czy wszystkie tak mają, ale Lara momentami potrafi zacinać się w dziwnych miejscach (najczęściej na 'krawędziach'), na szczęście jeszcze nigdzie nie zablokowała się 'permanentnie' :P
Ogólnie fabuła bazuje na Legend i jedynce (a właściwie Anniversary), spotykamy starych znajomych (trzeci level w Croft Manor - O_O ), jest miło i przyjemnie :P Z tego co wyczytałem jestem gdzieś w połowie gry, więc jeśli kolejne plansze będą porównywalnej wielkości gra powinna zająć jakieś 2-3 dni (no może trochę dłużej z wszystkimi sekretami ;) ).
A no i Lara przesuwająca głaz wielkości trzypiętrowego budynku FTW :D

Btw jakby to kogoś zainteresowało, to demko obejmuje drugi level (częściowo).
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: SubZero »

- takich ekstrimów co prawda nie miałem, ale trochę bugów niestety w nowym TR jest...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Yamada »

Stary dobry Tomb, nic dodać nic ująć xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tomb Raider

Post autor: kemot722 »

Ana pisze:
Klasyczny bug z wpadkami Lary w tekstury innych obiektów przetrwał - to napewno Tomb Raider :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: Komandos »

Ta gra ma tyle bugów ile żaden TR wcześnie. Najgorsza jest praca kamery. Już co najmniej kilkadziesiąt razy wpadłem w przepaść, bo kamera pokazywała wszystko tylko nie to co trzeba.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tomb Raider

Post autor: SubZero »

No i kolejny Tomb Raider zaliczony :) , jednak miałem nadzieję, że będzie trochę dłuższy (jest mniej więcej taki jak Legend). Ogólnie faktycznie błędów trochę jest, ale miałem to szczęście że nie trafiłem na żaden który by uniemożliwił dalszą zabawę, zmuszając do wczytania wcześniejszego save'a. Fabularnie gra bazuje na rozwinięciu wątku tajemniczego 'zniknięcia' matki Lary - Amelii, który mieliśmy okazję poznać w Legendzie.
'Systemowo' jak pisałem wcześniej poza kilkoma dodatkowymi ruchami nie zmieniło się praktycznie nic. Nadal biegamy, skaczemy, bujamy się itp. Nowością jest możliwość dostania się na wyższe poziomy plansz poprzez skakanie odbijając się od ścian (jak ktoś grał w nową trylogię Prince of Persia to będzie wiedział o co chodzi). Mamy także w kilku planszach dostęp do motocykla, ale jego używanie nie jest (chyba :P ) konieczne do ich ukończenia.
Wizualnie gra trzyma poziom poprzednich części (przy czym raczej wersji next-genowych, chociaż wersja PS2 też najgorzej nie wyglądała) (szczególnie podoba mi się jak zrobiono wodę). Muzyka także stoi na poziomie i pomaga wczuć się w klimat.
Ogólnie solidna kontynuacja Legendy, która zamyka pewną historię częściowo tam rozpoczętą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”