Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:No tak. America's Army: True Soldiers, WarTech: Senko No Ronde, to prawie jak Diablo III / Killzone 2.

A może chodzi o : Versus Tactical Action . Wyczuwam, jakieś tantiemy .
Co nie zmienia faktu, że w tych 150+ tytułach każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Sylvan Wielki pisze:Co ty z tą wsią tak.... O_o
bom mazur
No tak z 96% x box'owców? Gdy tylko wyszła - tak , pamiętam - zaraz było "Sony porażka11!!. Bs roXxior PS3 nie pociągnie".
Twoja wina, że zaglądasz na takie fora:P
Sylvan Wielki pisze:ukazały się na PC
Action pisze:temat jest o konsolach, wiec PCty zostawmy
Dziękuje za uwagę
Sylvan Wielki pisze:Czyli wygląda na to, że GB jest o wiele lepszy niż x0/PS3/Wii razem wzięte a Tetris to najlepsza gra.
Znów schodzisz z tematu, a niepotrzebnie :)



A tak na poważnie. Powtarzasz argumenty, które już dawno zostały obalone.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: eq2D »

Jako "obserwator rynku" powiem tylko, że ps3 dostaje mocno po dupie od konsoli prosto z M$. PS stracił exlusivy (a jak ma to jakieś kiły), ultra japońskie gry (choćby gry Cave) lądują na amerykańskiej konsoli, baza zarejestrowanych użytkowników konsoli także nie pozostawia wiele do domysłów. Sylwian, po co Ci to? X jest na dzień dzisiejszy lepszą konsolą, po prostu. Wczoraj też tak było i jutro też tak będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Głupi jestem, wiem, ale dopiero wczoraj wyczaiłem, ze mogę oglądać na x360 aviki kodowane MPEG4 xD. Hohoho teraz tylko zasysać animce w HD, walić na pendrivea i jazda;p.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

A łapie ci mkv? Bo mój coś nie bardzo, ale może ostatnio jakiś update był i nie zauważyłem...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Z tych co mam aktualnie w domu to nie, ale to jest być może kwestia kodeków bo np. "I, My, Me, Strawberry Eggs" mam w RMVB a konsola widziała mi go jako...MP4 i odpaliła normalnie :D .

Ważne, że mi Tehxnolyze działa - yeah, moge to oglądnąć na wypasionym TV bez potrzeby przenoszenia kompa z drugiego pokoju :D.

Co cieszy to praca czytnika podczas oglądania - jest niebywale cichy. Gdyby gry tak fajnie chodziły ehh.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Z tych co mam aktualnie w domu to nie, ale to jest być może kwestia kodeków bo np. "I, My, Me, Strawberry Eggs" mam w RMVB a konsola widziała mi go jako...MP4 i odpaliła normalnie :D .
Xbox odpala RMVB ?? Jeżeli tak to super bo mam masę filmów w tym formacie. Teraz tylko czekać, aż konsola wróci z serwisu :hyhy:
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Co nie zmienia faktu, że w tych 150+ tytułach każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Tak Action, ale tym sposobem na PS3 ( o Wii nawet nie wspominając ) też mozna niemało tego znaleźć . A wszyscy dobrze wiemy, że liczą się tylko te najgłosniejsze, najlepsze przy tym tytuły na wyłączność.

Cos mi się zdaje, że jednak posiadacze (tylko) PS3, bardzie chcieliby pograć w GoW2 niż wspomniane przez ciebie gry. Oczywiście w drugą stronę tez tak jest.
Action pisze:A tak na poważnie. Powtarzasz argumenty, które już dawno zostały obalone.
Twoja to wersja. Gry , które w najbliższym czasie nabędę - Castlevania : OoE, GoW2, LBP, CoD:WW, Dead Space, King's Bounty Legends, Fallou3 nowe Wario.

Jak widzisz, nie licząc sprzętu Nintendo , prawie same tytuły wieloplatformowe. Przy tym głośniejsze produkcje niż jakieś Kennka Ipai 2.

Act. a co też zamieżasz kupic na x360. Zobaczymy ile tytułów się powieli.

prawa wyglada tak.
Dawniej drwiono z PS3, że tylko MS i R:FotM. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż konsola raczkowała to raz ( niby każdy z tych sączących jad kupuje po 16gier co tydzień), dwa początki x360 wcale nie były lepsze.

Teraz jest to też bez sensu, bowiem niby jakie argumenty zostają? Dawniejsze "droższa dużo"? Już tak nie jest, a że sprzęt nowocześniejszy , to cena wyższa. To normalna kolej rzeczy.

Że gier mało? Bzdura. Że niefajne? Jeszcze większa brednia.
Sony samo się broni. Nie widzę konieczności durnych ataków. A że straciło sobie FF XIII i T6....no fakt. Game Over z tego tytułu dla niej.

Zresztą wszytko okaże się za kilka lat i tak.
eq2D pisze:PS stracił exlusivy (a jak ma to jakieś kiły),
Litte Big Planet- kiła roku :)
Sylvian, po co Ci to? X jest na dzień dzisiejszy lepszą konsolą, po prostu. Wczoraj też tak było i jutro też tak będzie.
_________________
Ale co?
Ja dzięki x360 bawiłem się na długo przed zakupieniem PS3. Bawię się obecnie (no może przez wieloplatformowosć , najczęściej obecnie na PC) i będę to robił - wszak GoW2 nadchodzi. Ale jakoś daleki jestem od stwierdzenia że PS3 dostaje cięzko łomot jak Gołota.
Bzdursky
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 08-12-2008, 08:07

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Bzdursky »

Ja tylko na chwilę, odnieść się do tego, co napisał "kolega" (blah) Sylwuś:
Sylvan Wielki pisze:
Komandos pisze:To był oczywiście taki mały żarcik :P PS3 ma jeszcze wiele ciekawie zapowiadających sie gier na wyłączność z czego najbardziej czekam na Yakuze 3, Uncharted 2, GOW 3 i Heavy Rain.
Mój znajomy tak x boystwem przesiąkł , że stwierdził, iż PS3 to dno i zgon, bo stracilo MGS4.

....

Spytałem grzecznie,że x360 stracił np. Bioshock i nikt nie bredzi "x0 R.I.P.", poza tym sprzęt Sony ma jeszcze / bedzie miałogro fantastycznych pozycji - vide Raczet i Klank , Kill Zone2, GoW3, GT5 i masę innych na wyłączność a wiele hitów bedzie miało status wieloplatrormowych ( CoD5).

Stwierdził, że PS3 i tak zgon bo przecież , GT5 jeszcze nie ma , GoW 3 późno wyjdzie.
Spytałem, czemu 4 miesiące temu nie pisał,że nie na GoW 2 też sobie nieco poczeka i nie płakał.

Chłopiec aż tak się poirytował że dał ban na komunikatorze.
sigh....jak ktoś już kupi sobie tego x360 i ma tylko jego, bardzo często coś złego się dzieje z ludźmi.
Po pierwsze: "chłopcem" możesz nazywać swoich kolegów, nie mnie. Ignora widzę dalej nie możesz znieść - wytłumaczyłem Ci jasno i wyraźnie, dlaczego dostałeś.
Po drugie: naginasz rozmowę tak, żeby Tobie pasowało. Stwierdziłem, że GT5 wyjdzie około 2010 roku (prawda), a do tej pory rządzi Forza (prawda), God of War 3 nie ma ustalonej daty premiery (prawda), a jedynie Killzone 2 się broni na 2009 rok (prawda). A jeśli mówisz o swojej "grzeczności" to masz na myśli na pewno swoje przekonanie o nieomylności. Nie wspominam już, że zarzuciłeś mi wybór X0 "bo ma piraty" - bez jakichkolwiek argumentów oskarżyłeś mnie o kradzież, która nie miała/nie ma/nie będzie miała miejsca.
Tre - konsoli jeszcze nie mam. Będę miał po 16 grudnia. I tak, będzie to X0. Tańsza, lepsza, z lepszą usługą sieciową.
Forte - nie pierz publicznie swoich brudów. Na pewno napisałeś ten post w przekonaniu, że nigdy go nie przeczytam i nie ustosunkuję się do niego. Błąd. Następnym razem tego nie rób. Co do "xbojstwa" - masz swój pogląda na świat, w którym każdy kto nie zgadza się z Twoją, jedynie słuszną, racją to wróg, który się nie zna na niczym i trzeba go wyśmiać. Powiedz lepiej - ile dni przed premierą grałeś w Heavenly Sword? Hint - dwa tygodnie.

Przepraszam za ofensywę wszystkich userów, ale nie mogę bezczynnie patrzeć, gdy ktoś pisze nieprawdę na mój temat i w dodatku robi to w stylu niezbyt wysmakowanym. Kto jest bez winy niech pierwszy kamieniem rzuci.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: kemot722 »

== post do kasacji ==

(treść posta była niezgodna uprawnieniami użytkownika)
Ostatnio zmieniony 08-12-2008, 20:28 przez kemot722, łącznie zmieniany 3 razy.
Bzdursky
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 08-12-2008, 08:07

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Bzdursky »

kemot722 pisze:Coś ty taki urażony, Bzdursky? Nikt wcześniej nie kierował nic personalnie do ciebie, bo i też nie miał kiedy - jesteś nowy. Wypowiedź sprzed miesiąca, a ty zarejestrowałeś sie dzisiaj po 9:00. No chyba, że masz kilka kont. Jeśli od dłuższego masz uraz do jednego użytkownika, to privy nie działają na tym forum?
Gdyby nie ta wypowiedź w ogóle bym się nie zarejestrował - na Honmaru trafiłem szczerze mówiąc z nudów. Zarejestrowałem się tylko i wyłącznie po to, żeby naprostować tą wypowiedź (która odnosi się do mnie, chociaż nie jest napisany wprost mój nick).
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: kemot722 »

== post do kasacji ==

(treść posta była niezgodna uprawnieniami użytkownika)
Ostatnio zmieniony 08-12-2008, 20:28 przez kemot722, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Bzdursky z forum SHTC? Jaki ten świat mały :P
ps. ciągle czekam na rodzynki ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Kemocie, po jakiego czorta wpi****lasz się w czyjąś dysputę? Coś nie dotyczy ciebie - zostaw temat. Robisz już to nie pierwszy raz, więc od kolejnego lecą konsekwencje. O ile wiem moderatorem to ty nie jesteś więc zostaw "te" sprawy osobom do tego powołanym.
Bzdursky
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 08-12-2008, 08:07

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Bzdursky »

Komandos pisze:Bzdursky z forum SHTC? Jaki ten świat mały :P
ps. ciągle czekam na rodzynki ;)
Yup, to ja ;)

A co do tematu - wojna konsol została rozstrzygnięta moim zdaniem. Rządzi Nintendo, za nim Microsoft, na końcu Sony. Jeśli jako kryterium "zwycięstwa" przyjęlibyśmy liczbę sprzedanych egzemplarzy konsol to właśnie tak to się przedstawia. A osobiście najbardziej skłaniam się ku X0 - sprzęt ma masę świetnych tytułów, dostaje stały support ze strony 1st, 2nd i 3rd party developerów, MS inwestuje w konsolę niemałą kasę, opcjonalnie dorzuca instalację gier (co na PS3 często jest koniecznością) i stale polepsza jakość usługi sieciowej. Żyć nie umierać.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Bzdursky pisze:Rządzi Nintendo, za nim Microsoft, na końcu Sony. Jeśli jako kryterium "zwycięstwa" przyjęlibyśmy liczbę sprzedanych egzemplarzy konsol to właśnie tak to się przedstawia
Zwycięstwa? Ledwo co mamy drugą generację giera ty piszesz o zwycięzcach? To raz.
Dwa, to wypada zaznaczyć iż PS3 ukazało sporo później niź x360 . Stąd pisanie, że już ktoś zwyciężył jest zwykłą bzdurą.
Bzdursky pisze:A osobiście najbardziej skłaniam się ku X0
Masz prawo wybrać konsolę jaka ci pasuje, jednak wypada rzeczowo przekazać informację.
, bowiem :
Bzdursky pisze:sprzęt ma masę świetnych tytułów
PS3 nie ma w oogóle tak....
Bzdursky pisze:MS inwestuje w konsolę niemałą kasę
A Sony wcale nie inwestuje w swój sprzęt....

Musisz zrozumieć, że to już nie czasy, gdy pisano złośliwie "na PS3 są 4 gry na krzyż a tylko dwie warte uwagi - MS i R:FoM".

Obecnie znaczna większość gier się najzwyczajnie w świecie się dubluje (od Fallou3, poprzez PoP, nowego CoD , czy Dead Space) a w przyszłości będzie dokładnie tak samo - T6, FF XIII, SF IV i masę innych. Z tym, że x0 ma GoW2 , Fable a PS3 LBP i MS:PD. x360 bedzie miał w przyszłości DR2 a konsola Sony GoW III et cetera.

Zresztą pisaliśmy o tym z Actionem kilka postów wcześniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”