Tekken 6: Bloodline Rebellion

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: szyper »

Sylwan, ale DJ jest najtrudniejsza postacia w grze, nalezalo mu sie byc postacia najwyzszej rangi. Na pewno lepsze to niz zeby gowna jak Steve czy Ganryu byly Topami.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »

Jakieś wieści o Asuce poza tym, że wygląda bardziej japońsko niż wszystkie azjatki z SC4 razem wziete?
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: vho »

Jakieś wieści o Asuce
Dostała (ponoć) masakrycznie duże okienko na reversy, nowe NC mid, mid z ws, jakiegos niewidocznego, przewracającego lowa (bez kontynuacji), dwa mega kozackie kostiumy... pewnie coś jeszcze, ale to wyjdzie z czasem.

Natomiast co do tierów w BR; na chwilę obecną obstawiam
1. Lars (szybkość + damage + zgadywanki + postawa + nowa postać)
2. Steve (całkowicie bezpieczne ws+1,2 oraz df+1+2, ściana za pół paska + setup, low z kontynuacją)
3. Alisa (szybkość + damage + zgadywanki + postawa + nowa postać + głupie animacje ciosów)

No i cieszy mnie to, co napisał odnośnie Ling niejaki Xiaorage na TZ:
definitely stronger comparing to her DR self
Cóż, w końcu dostała fengopodobną barę i b4 + uniki niemalże jak w TTT :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Ana pisze:Jakieś wieści o Asuce poza tym, że wygląda bardziej japońsko niż wszystkie azjatki z SC4 razem wziete?
Tu masz dwie walki- . Widać, że reversala poprawili ale poza tym nie wyłapałem jakichś większych zmian.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: vho »

Pierwsze tier listy stworzone przez dwóch japońskich graczy:

1.

SS Heihachi
S Kazuya Roger Leo King
A Bryan Lars Anna AK Miguel Lili
B Law Feng Raven Jin Alisa Steve Nina
C Jack Ganryu Marduk Bob Wang Lee Paul Lei
D Hwo Zaf Julia Asuka Yoshi Ling Baek
E Kuma Drag Bruce


2.

SS Heihachi
S Kazuya Lars
A DJ Roger Bryan King Anna AK
B Jin Leo Miguel Law Jack Raven Feng Alisa Steve Lili
C Nina Ganryu Marduk Bob Wang Lee Paul Lei
D Hwo Zaf Julia Asuka Yoshi Ling Bruce Drag
E Kuma Baek
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: kemot722 »

Znowu Kangur będzie potegą - extra :/

Wiedziałem, że podkręcanie szybkości Jacka wpłynie na jego pozycję na tier listach, jakby to szybkość zwykła być u niego mocną stroną, a nie siła. Wszystkie postacie dostały speeda i zaczęły sie zacierać różnice - kto szybszy, a kto silniejszy w swej wolniejszej naturze.

Pozycja Heihachiego nie jest dla mnie zaskoczeniem. Rozbieżności drastyczne nie są między tymi dwiema listami. Bob na C... hm... a taki straszny miał być ten diabeł jak go namalowali.

Taekwondo (Hwo, Baek) pod koniec? Jednak na filmikach Jack vs Hwo widziałem co sie działo - jak przyśpieszyło Namco wage ciężką, to może konkurować z Hwo/Baek na kopnięcia, ale rozwijając ten akapit tylko bym wrócił do tego o czym napisałem w pierwszym akapicie - zanikające zróżnicowanie. Postacie, które były mocne w kopnięciach, osłabły przy kompleksowym wzmocnieniu pozostałych.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: vho »

To są pierwsze tier listy, do tego nie jakieś oficjalne, więc radzę poczekać jeszcze z miesiąc-dwa, wtedy będzie można już mieć jako taką pewność, że listy są w miarę poprawne. Podejrzewam, że dwa pierwsze miejsca zostaną tak jak są, jednak reszta jeszcze może trochę poskakać.
Co do Boba; był przeyebany w 6.0, w BR nikt już na niego nie narzeka, więc może być i C.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Milly »

wydam opinię jak już będę miaa grę w ręku.....jessssu! już się doczekać nie mogę! Aaaa!!!
Mam nadzieję że nie 'przepasą' Hwoaranga i Kazza...(czemu ja go tak nazywam?)...
Obrazek
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Oscar »

nadchodząca kolejna częśc TK... może się okazac klapą jak dla mnie
już Alisa np. rakiety , piły w rękach , bomba w głowie , istny DBZ.

Żeby tylko Hei , Hwo , Kaz , DvJ , Law , King , Jin byli normalnie stworzeni
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

O to możesz być spokojny. Gorzej jak SP z którym grasz będzie lubował się w Bobach i tych innych dziwnych istotach. Choć akurat Jack nowy to klasa sama w sobie. A że uraczy jakąś głowicą....
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »

vho pisze:
Jakieś wieści o Asuce
Dostała (ponoć) masakrycznie duże okienko na reversy, nowe NC mid, mid z ws, jakiegos niewidocznego, przewracającego lowa (bez kontynuacji), dwa mega kozackie kostiumy... pewnie coś jeszcze, ale to wyjdzie z czasem.
Poza tym zauważyłam, że po CH 4 może juggle'ować :) Tagowa Jun się kłania :)

Zwróciliście uwagę na muzykę w tej grze? IMO jest naprawdę REWELACYJNA :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Action »

Zwróciliście uwagę na muzykę w tej grze? IMO jest naprawdę REWELACYJNA :)
Ta, szczególnie jodłowanie. :P a na poważnie, wg mnie póki co jest jest dobra (szczególnie main theme) i raczej nic poza tym. Nie jestem tez przekonany do wokalu w stage music, nie wiem czy nie będzie czasem rozpraszał.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: vho »

Muza w BR jest co najmniej bardzo dobra. Zdecydowanie lepiej, niż w zwykłym T6. Parę kawałków jest wspaniałych naprawdę, do jodłowania się przyzwyczaiłem (razem z owieczkami tworzy swoisty klimat na tej arenie :P ), main theme jest prawie na poziomie tego z T5, czyli zdecydowanie mocno ok.

@ Ana; po CH 4 już można w DR jugglować, tylko lekki ss w lewo potrzebny. Ale jeśli w BR można tak normalnie, bez żadnego dodatkowego ustawiania się, to najs. Za dużo Asuki nie oglądałem, więc nie wiem :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

Tekken jakoś ma tendencje zwyżkową jeśli o ST chodzi. Z części na część lepsza. Jeszcze trochę i może legendarnego Soul Blade dogoni w tej materii.

A jak chłopaki ( i Anno) podoba się oprawa graficzna?
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: JJxenon »

No jest świetna moim zdaniem ;) , bo widać to po samym wykonaniu cieni na postaciach ( to już wygląda jak prawdziwe materiały + kłaniają się shadery ) . O muskulaturze postaci już nie wspomnę bo gniecie i to równo T5 i TDR . Widać że naprawdę to już wygląda jak prawdziwe mięśnie ;) .

Areny : Graficznie bardzo dobrze wykonane ale tylko te nowe ( dużo się dzieje , na jednej jest podobny motyw z ilością ludzi w tle większą niż ta z TTT ) . Inne też dają radę , choćby z owieczkami i latającymi świniami :P . Arena z wodą też ładnie zrobiona , choć animacja samej wody słabo widoczna :zdziwko: ( powinna bardziej falować ;) ) . Generalnie grafika jest tym czego chyba Oczekujemy po nowym Tekkenie ;) . Do pełnego efektu potrzebny będzie oczywiście panel LCD lub monitor HD . SC4 wymiata grafiką choć nie ma tylu elementów ruchomych w tłach co nowy T BR ;) . Jakie jest Wasze zdanie ? ;)


Ale mam jedno ale : A TO ALE to to że nie widziałem VF 5 i DOA4 na żywca :( wtedy bym dopiero porównał ;) . Seria VF to zawsze był opad szczęki za grafikę :szok: , a DOA za Areny z Kosmosu :padam:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”