Tekken 6: Bloodline Rebellion

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Mr_Editor »

skaczące świnie i owce i inne tego typu "akcesoria" są chujowe na całej linii... wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby takie jak np. w t5 na arenie z pingwinami, że uciekają, a w skrajnych przypadkach znikają... takie skakanie jest denerwujące trochę... za to grafika miodzio i areny też wypaśne [pomijając te skaczące "rzeczy" ]...


z początku nie wiedziałem czy to bryc czy stevenson ale się okazało, że to lars :P jak dla mnie trochę dziwna postać....
za to widzę bardzo rozbudowany tryb customize co mnie bardzo cieszy :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »

Annie ciężko ocenić czy się podoba czy nie. Widziałam tylko walki na YT a jednak jakość zamieszczanych tam filmików nie pozwala na dokładną ocenę. Jak zobaczę jakieś walki w HD to ocenię dokładnie. Dało się zauważyć np. mięśnie nóg zawodników (Anna, Marduk), co jakoś tam cieszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: JJxenon »

Ana ;) ale przecież non stop Karmią Nas nowymi scrinami na oficjalnej stronie tekkena i widać tam że różnice w grafice pomiędzy T5 , TDR a TBR są olbrzymie . Powiem tak , jak zobaczyłem samo tylko wykonanie Kinga i jego muskulatury w T5 to mnie wryło :szok: . Teraz widzę scriny na necie w rozdziałce pozwalającej ocenić postęp graficzny nawet samych postaci w TBR i trzeba przyznać że Chłopaki od Namco - Bandai szykują grafikę co najmniej takiego poziomu jak SC4 a może VF5 ( choć akurat przy tym tytule to bym się zastanawiał , bo scriny VF5 wyglądają miażdżąco a co dopiero widzieć i zagrać ;) ) . W SC4 mam przyjemność grać i opad szczęki wywołało u mnie nawet samo wykonanie kolczugi na postaci , a o reszcie wykonania uniformów w custom. i efekcie choćby wykonania różnych elementów zbroi nie wspomnę . Ale moje zdanie jest podzielone bo i VF5 , SC4 i teraz TBR reprezentują naprawdę już nex genową grafikę ;) . Ale Poczekajmy na nowego Tekkena , bo jeszcze masa czasu ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Ana pisze:Annie ciężko ocenić czy się podoba czy nie. Widziałam tylko walki na YT a jednak jakość zamieszczanych tam filmików nie pozwala na dokładną ocenę. Jak zobaczę jakieś walki w HD to ocenię dokładnie. Dało się zauważyć np. mięśnie nóg zawodników (Anna, Marduk), co jakoś tam cieszy.
Filmiki z Joyboxa są w wysokiej rozdzielczości. Pod okienkiem masz taki napis- 'oglądaj w wysokiej rozdzielczości', wystarczy kliknąć ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »

JJXENON ale ja jakoś nie lubię oceniać grafiki po skrinach

Komandos no tak, ale mimo wszystko to nie jest ciągle podpięta pod HD PS3 z grą :) I jednak sam format pliku wymusza pewne braki w jakości :)

Ale na widok animacji kitki Asuki to aż mi się buzia uśmiecha :D
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: JJxenon »

Zgadzam się z Aną ;) , bo graficzka na nex gen dopiero rozwija skrzydła na panelach LCD lub monitorku HD ;) . Scriny co prawda też pokazują moc grafiki ale to nie to co zobaczyć , dotknąć pada ( sticka ) i nacieszyć oczy kunsztem graficznym ( a tak było w moim przypadku po zobaczeniu SC4 na 28 cali LCD 720p ;) )
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: szyper »

Jak widzialem walki T 6.0 w wysokiej rozdzielczosci to bylem zauroczony. Na Youtube jakosc Geesoudou (w wys. rozdz.) nawet jest smieszna do tamtego co widzialem tam.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »

Jakieś linki? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: JJxenon »

No i mamy używanie przez naszą Pannę Boskonovicz swoich bajeranckich technik , śmiać się czy płakać bo Sailor Moon przy niej wymięka :P , Jest HD pod spodem choć i tak mało widać ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »

Stary ten filmik
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: JJxenon »

Pani Moderator :) proszę usunąć mój post w takim razie :) , GOME ^^' nie wiedziałem bo dawno mnie na necie nie było :)

nie bede nic wywalac, bo pewnie sa osoby które tego nie widzialy, a poza tym musialabym za duzo kasowac

nastepnym razem patrz na date na joyboxie
Ostatnio zmieniony 04-01-2009, 11:16 przez JJxenon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Dumian »

Z BR znalazłem jedną walkę w bardzo dobrej jakości - tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

:szok: Hwoarang nieźle dopasiony, dostał kilka ciosów Baeka i niezłe low kicki.
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Milly »

wow...rzeczywiście....Feng wypasiony na cacy, Hwoarang także...jak tak wygląda na automacie to na konsoli będzie odlot :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Ana »


Okno reversala? Toż to nawet wrota od stodoły nie są! O.o To jest poziom DoA2 O.o Mam nadzieje, że je zmniejszą jednak...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”