Jaką postać lubicie najbardziej?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Milly »

1)Hwoarang & Kazuya
chociaż łatwo gra mi się Chistie i Eddym, natomiast trudno Kazuyą... to jednak mam sentyment do 'skośnookich chłopaków' :p
Mogę powiedzieć, że "Hwoarang jest dla mnie stworzony", bo gra mi się nim jakby 'naturalnie'...nie wiem czemu...może to 'wina' Taekwon-do?
Co do Kazza....ech...ciężko mi się nim gra, chociaz to mój ulubieniec...(nie jest tak szybki jak Hwoarang), ale jak już przypieprzy to ciężko wstać :) Chłopak ma moc...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sylvan Wielki »

Ja coś czuję, że z T6 pogodzę się z Lawem. Bruce jak żywy.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: kemot722 »

Marshall z wąsami robił za Bruce'a po godzinach. Lee nie golił wąsów jak miał dni wolne od pracy na planie filmowym :P
Znajdka
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 18-12-2008, 20:19

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Znajdka »

Ulubione postacie:
Jun/Xiao

Jun-Za imię,,styl walki,najlepszy ending w calym tekkenie ;P
Xiao-Za kitki,za taunta po CH z Poisoned FLower/za ending w t3/za to że lubi pandę ;P
Felipe
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 01-01-2008, 17:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Felipe »

Hwo & Anna W.

Czemu Anna..? -bo jest ładniejsza od Niny i ma ikre kobieta ;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: JJxenon »

Sylvan Wielki pisze:Ja coś czuję, że z T6 pogodzę się z Lawem. Bruce jak żywy.
Zgadzam się Sylvan ;) . Do tej pory najbardziej udaną Kopią Bruce Lee był zajefajny JANN LEE z DOA :padam: . Role się odwróciły , Namco się Postarało ;)
kotlaska93
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 03-01-2009, 18:24

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: kotlaska93 »

Jestem za Xiao, za to, że robi obiad Wangowi XD
Lee również jest świetny :)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Mr_Editor »

kotlaska93 pisze:Jestem za Xiao... ...Lee również jest świetny :)
Czyli dokładnie moje dwie ulubione postacie :) Chociaż namco wTTT to z Xiao niezły cyrk robiło [np portret Xiao z TTT sprawiał, że było mi wstyd nią grać xD ] Lawa lubię... ale gram nim raczej dla zabawy niż na poważnie... nie lubię Paula bo to cwel i Jina bo za dużo osób nim gra :P za to bardzo lubię też Brycka szczególnie, że fajnie się go customuje :) a z t3 to jeszcze lei jest w miarę i oczywiście edek :)
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: darth_julitka »

Mr_Editor pisze: Czyli dokładnie moje dwie ulubione postacie :) Chociaż namco wTTT to z Xiao niezły cyrk robiło [np portret Xiao z TTT sprawiał, że było mi wstyd nią grać xD ]
hahah no Xiajka z TTT dzieciom sie po nocach możę śnic XD UROCZA :D
Mily pisze: 1)Hwoarang & Kazuya
chociaż łatwo gra mi się Chistie i Eddym, natomiast trudno Kazuyą... to jednak mam sentyment do 'skośnookich chłopaków' :p
Mogę powiedzieć, że "Hwoarang jest dla mnie stworzony", bo gra mi się nim jakby 'naturalnie'...nie wiem czemu...może to 'wina' Taekwon-do?
Co do Kazza....ech...ciężko mi się nim gra, chociaz to mój ulubieniec...(nie jest tak szybki jak Hwoarang), ale jak już przypieprzy to ciężko wstać :) Chłopak ma moc...
Ja mam tak z tym "nowym" Jinem, o ile Kazem gra mi się śpiewająco, to już karate Jina wogóle mi nie idzie.

Hwoarang, Lee Chaolan i Law to też debeściaki :P :P
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
misiek9939
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06-01-2009, 20:07
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: misiek9939 »

moimi najlepszymi zawodnikami sa na 1 piejscu yoshimitsu na drugim lili a na 3 christe. uwielbiam nimi grac poniewaz maja swietne ataki. yoshimitsu jest na 1 miejscu poniewaz szybko atakuje ma niesamowwite ataki i zadaje srednie obrazenia lecz kiedy sie rozpedzi moze zalatwic przeciwnika na perfekcie ;) natomiast lili jest calkiem szybka lecz nie tak bardzo jak moj ulubiony bohater. zadaje bardzo duze obrazenia i posiada atak ktrory non stop uzywany powala przeciwnika na lopatki. a christ no coz swietnie wyglada i tak samo walczy. kiedy opanuje sie jej styl walki mozna latwo operowac nio i atakowac przeciwnikow ktorzy ni jak sie maja obronic. robi swietne uniki lecz zadaje bardzo male obrazenia. to jest moja fantastyczna trojka ktora walcze zawsze wtedy gdy mam w reku pada badz psp. pzdr
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Milly »

Właśnie, koleżanko z 'białego'...Lee też zajefajny, najszybsze nogi jakie widziałam ( :))... Law'em jakoś nie mogę, za bardzo mnie śmieszą te jego 'jęki'.....
Za cholerkę nie mogę opanować dłuższych kombinacji...chociaż sklerozy nie mam...jest na to sposób?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Mr_Editor »

Z tymi kombinacjami to ja czasami po prostu automatycznie wyrabiam sobie nawyk stukania kombosów :P np takie multipartsy czy 10hity same wchodzą do głowy...

A co do Lee to zauważyłem, że podoba się on szczególnie damskiej części społeczeństwa graczy... Powinienem zacząć się o siebie martwić? :P
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Milly »

wiesz, Editor...odnośnie Lee...hm...mój mąż uważa go za ...hm.hm....'pedałka'.....ale ja mam swoje zdanie...w siatkowej koszulce czy z różą w zębach czy z frywającymi feromonowymi serduszkami... nieważne..i tak ma szyyyybkie nóżki :)
Co do kombosów...próbowałam...robiłąm sobie nawet ściągi (głoooopie, nie?)....jeszcze 4-ro ciosowo-kopniakowe to wchodzą, zapamiętam, ale inne......ech....po prostu lecę i kombinuję na wyczucie: góra dół, wyskok, przyczajka, cios, kopniak...
Myślę że chyba chłopaki (bez obrazy dla koleżanek-graczek-zapalonych) mają jakiś 'dryg' do kombosów...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Mr_Editor »

Ja tam nie uważam Lee za 'pedałka" [jak to subtelnie określiłaś :P ] ale raczej za "Lalusia" a to poniekąd różnica :P Lubię Lee za garnitur [serio] i tą "grację" [pozdro eq i inni z IRCa... nie jestem gejem :P ] xD Co do ściąg to też takie robiłem :P całe multipartsy spisywałem i nawet większość pamiętałem przez jakiś czas... no ale wiadomo, że jak się nie używa to to z głowy wypada...
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Milly »

no.. to 'mój' go tak 'podsumował'...hehehe...dla mnie Lee to po prostu.....jakby lew salonowy (tylko grzywa trochę siwa....hihihih)...
Prawda, że jak sobie nie pogram z kilka dni (ach, ta praca)...to potem ciężko... a od zerkania na ściągo to zeza można dostać.
Odnośnie kombosów...ciężo grać z kimś kto od startu wali 10-tką kombosową... wtedy nie mam szans się odgryżć,....i...obrywam...:( Ale jak się już odgryzę, to.... heheheh.....
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”