jRPG, cRPG, MMORPG

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: SubZero »

Z tego co czytałem, to raczej skłaniają się ku wersji DVD9, bo w wersji 2xDVD5 nawet mimo podzielenia trzeba by zmniejszać jakość filmików (nie da się 'równo' podzielić i część musi być na obu płytach).
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Ana »

Póki co i tak walcze z kostiumem kapielowym chaosa xD Arcadian Resource Dungeon sux :<

[ Komentarz dodany przez: SubZero: Sro 07 Sty, 2009 22:14 ]
Jin ma lepszy :P

Zauwazyłam. chaosa ssie na maxa :/ wygląda bardziej pedalsko niż w normalnym stroju w ep 1. W ogóle te stroje z 3ki są dziwne, w 2ce mi się jakoś bardziej podobały :) Np Jra strój z tatuazem na ramieniu *_* Tutaj fajny ma chyba tylko MOMO i Jin (choc jako baba wole jego z 2ki xD)
http://kodama-sama.deviantart.com/art/A ... -108271007 xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Sylvan Wielki »

Twoje to O_o
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Ana »

Tak :) Teraz mam zamiar polować na jakiś soundtrack w końcu (Xenogears lub Xenosaga II MS ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Sylvan Wielki »

To jeszcze będzie brakowało w kolekcji jakiegoś tatuażu ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: SubZero »

No co, 2 czy 3, co za różnica :P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Yamada »

Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Jo-Jo »

woah - szybko się z nim uwinęli :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Sylvan Wielki »

Premiera Dragon Age przesunięta na końcówkę roku....
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: KRELIAN »

Jeśli to ma być szczery powrót do klasyki to niech sobie przy nim jeszcze podłubią, zamiast wydawać crapa w stylu Drakensang. Przy okazji polecam obadać niedługo Demon's Soul na PS3. Klimat dosyć surowy, tylko nie bardzo mi tu pasuje arpg w teorii.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Yamada »

Co sądzicie o Phantasy Star Universe? Bo mogę wyrwać folie za 44zł, ale nie wiem czy warto bo:
-dużo ludzi w to gra?
-płaci się jakiś abonament za online jak w przypadku finala XI?
-wszelkie updatey i dodatki są darmowe?

Bo Phantasy Stara bardzo lubie - na DC zagrywałem się jak dziki w PSO grając offline i dobiłem do jakoś 45 lv (a woolno leciały levele, jak na mmo przystało).
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Yamada »

Po jakichś 10h z Last Remnantem nie kumam co ludzie mają do tej gry. Technicznie, ok, jest średnio - tzn grafika jest bardzo wporzo (modele postaci, mimika, design), ale doczytują się tekstury i gra ostro klatkuje podczas walk. Oprawa audio jest świetna. Bardzo dobre utwory towarzyszące eksploracji i jedne z najlepszych battle themes jakie słyszałem (ostre, 'agresywne' gitary). Na temat systemu tej gry można niemalze ksiażki pisać. Nie mamy scisle okreslonych członków drużyny - do walki wystawiamy kilka oddziałów złożonych z dowódców i żołnierzy (których mozemy zwerbować) i sami stajemy naprzeciw często znacznie przewyzszajacych nas liczebnie oddziałów wroga. Innymi słowy w tej grze nie toczymy walk, tylko prawdziwe bitwy. Na poczatku myślałem, że systemw alki będzie nieco randomowy, gdyż nie wydajemy rozkazów pojedynczym członkom grupy tylko całemu danemu oddziałowi. Na szczęscie po tych 10h nieco uspokoiło moje obawy w tej kwestii - system jest bardzo ciekawy i spójny, ale jednocześnie dosyć skomplikowany, a to zapewne nie koniec i może jeszcze dojdą jakieś opcje. System rozwoju postaci - nie ma leveli doswiadczenia. Walcząc po prostu wzrastaja nasze parametry - raz bedzie to hp, raz str, ale jeszcze nie wiem czy jest to randomowe czy zalezy od naszych akcji podczs walki (duzo atakujemy to dostaniemy +str, duzo dostajemy w czape to bedzie dopał do hp itd). Ekwipunek mozemy zmieniać tylko herosowi. Reszta sama to robi sępiąc od nas odpowiedni loot na power up po walce. Gra ma sporo side questów, wiele bajerów (timeshift, kopanie/ wydobywanie minerałów, weapon / accesory creation system i inne).

Sam system eksploracji to niemalże idealna kopia FFXII - w miastach nawet mozemy rozmawiać tylko z personami z charakterystycznym dymkiem nad głowami, a drzwi i inne punkty zainteresowania są oznaczane wymownym , finalowym '?' lub '!' wiec fani poczują się jak w domu.

Fabularnie ciężko póki co oceniać - ot porwali herosowi siostre i musimy ją odbić, tyle (no moze troszke wiecej;]) wiem poki co, ale gra zaczyna się chyba rozkręcać.


edit: - utworek na próbę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: jRPG, cRPG, MMORPG

Post autor: Sylvan Wielki »

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6 ... _Shit.html

Wyborny trailer, aż rozpala przed DA jeszcze bardziej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”