Street Fighter Online: Mouse Generation

Capcom to twórca legendy zwanej Street Fighter, którą winien poznać każdy szanujący się gracz! Capcom to twórca także wielu innych wspaniałych bijatyk o których możemy porozmawiać tutaj.

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: kemot722 »

Kiedyś o nas wspomną "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce czekano na SFO:MG. Dzisiaj w XXII wieku wiadomo, że projekt padł." - niusów o projekcie brak.

Daję temu czas do wydania SFIV na PieCa, bo potem mi to wisi. Mam nadzieje, że projekt nie będzie sie przeciągał jak Duke Nukem Forever :/
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: Arris »

aha...ok dzieki Kemot za info :D
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: ryu116 »

Ja znalazłem coś całkiem ciekawego
- op z gry
- gameplay (animacja i tak nawala)
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: Arris »

tjaaa...ale zeby sie zarejestrowac trzeba napisac swoje dane w kanji...wiem o tym bo sam probowalem :(
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: kemot722 »

Te Kanji to myślałem, że Perfect KO dotyczy.

Na razie to na tych klipach widać raczej practice albo już OOS, bo drugi player nic nie robi :P
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: ryu116 »

kemot722 pisze:Na razie to na tych klipach widać raczej practice albo już OOS, bo drugi player nic nie robi :P
No to raczej pratice :P Ale widać że klienta koleś znalazł (ja dalej nie znalazłem XD.
Arris pisze:tjaaa...ale zeby sie zarejestrowac trzeba napisac swoje dane w kanji...wiem o tym bo sam probowalem :(
A co do kanji to co to za problem. Wchodzisz na jakąś jap. stronkę i kopiujesz byle jaki wyraz :D (no chyba że nie działa opcja "kopiuj/wklej")
Awatar użytkownika
Seven
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-11-2007, 12:33
Lokalizacja: krk

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: Seven »

ryu116 pisze: No to raczej pratice :P Ale widać że klienta koleś znalazł (ja dalej nie znalazłem XD.
Pewnie znalazł linka na stronie Capcomu...

Jak chcecie mogę napisać krok po kroku jak się zarejestrować/odpalić tego SF.

Dla mnie jest naprawdę zajawkowy. Nie grałem prawie w żadnego sf wcześniej ale z tego co widzę ilość ciosów jest podobna. (Chyba [bo mam na razie tylko jedną postać]) każdy ma 4 combo stringi, z których niektore można skończyć na dwa sposoby. Są speciale, które można zmieniać podczas gry, a najlepszą rzeczą są air dashe, których można robić po parę, są też super jumpy i air comba wysooko w górze. Także jak na sf to fizyka gry całkiem niepodobna do innych części, ale dla mnie git.

Co do gry gra się dynamicznie i ciekawie, versus jest tylko online ofc, ale jest tez practise.

Co do lagów to sam mnie wiem. Czuć, wiadomo, ale i tak da się pograć bez jakiś większych problemów.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: Action »

Seven pisze:są też super jumpy i air comba wysooko w górze. Także jak na sf to fizyka gry całkiem niepodobna do innych części
Czyli tak jak w versusach capcomu.

Seven, najważniejsza sprawa:P Gameplay nie zniechęca? Granie w bijatyki na myszcze jest chyba bardziej harcorowe niz w strategie na padzie. :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: kemot722 »

Ja grałem w Age of Empires III na komie, ale najbardziej nie lubię FPP na padzie :( Z kolei granie myszką w bijatyke może sie okazać ciekawym doświadczeniem.

Hmmm... Lewy klawisz - Punch, prawy klawisz myszy - Kick.... Ciosy charge'owalne będą hardcorem :P
Awatar użytkownika
Seven
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-11-2007, 12:33
Lokalizacja: krk

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: Seven »

Jeśli chcesz sobie pograć for fun, czy napisać koniciła do kogoś, zrobić sobie postać i nią pograć (chociaż tego jeszcze nie rozkminiłem) to na pewno ta gra jest o wiele lepsza niż jakies darmowe shity. To taka gra dla każdego kto zawsze chciał być na tyle pro, żeby pokonać kogoś w bijatykę jedna reka:p

A gameplay:
System wyprowadzania ciosów wygląda tak:
Lewy klawisz to punch, prawy to kick
Chodzi się poprostu ruszając myszą w prawo/lewo, góra podskok wiadomo.
Ciosy wyprowadza się przytrzymując klawisz i przeciągając go, np. przeciągając punch przed siebie rzucamy hadoukenem, kicka przeciągając przed siebie chun-li robi te szybkie kopy na jednej nodze, nad siebie spinning kick, itp
Rzut to 2 klawisze naraz
Speciale używa się naciskając rolkę, czy co tam się ma jako trzeci klawisz myszy, rolką zmienia się speciale.
Blok jest chyba na neurtalu, chociaż zawsze trzymam w tył odruchowo już.

Także nawet ciekawie rozwiązane, przynajmniej na tyle, że nie spinasz się podczas gry że coś tam jest niewygodnie.
Ot taka gra ciekawostka na chwilę, chociaż ludzie masterują.

Granie w rtsy na padzie to dla mnie totalne nieporozumienie btw
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Street Fighter Online: Mouse Generation

Post autor: Arris »

hmm to nawet fajna gra moze byc :D
jakbys mogl i mial czas to zrob takie ''krok po kroku'' :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Capcom”