Konfiguracja Tekken'a 5

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
SetoKami
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13-01-2009, 20:32

Konfiguracja Tekken'a 5

Post autor: SetoKami »

Witam. Wiem, że może się pcham nie tu gdzie trzeba ale potrzebuję pomocy. Mam nadzieję, że ją tu spotkam.
Mam ISO Tekken'a 5 oraz emulator PCSX2 0.9.4. (a dokładnie ten: http://rapidshare.com/files/149374898/P ... ayerek.rar).

Wiem, że trzeba skonfigurować ten emulator. Bez konfiguracji pojawia się logo Namco i krotki filmik a później program "przestaje działać" i się wyłącza. Dodam że podsiadam Viste 64 bity, 2-rdzeniowy procesor, 4 GB RAM czyli wszystko żeby gra ruszyła. Nie wiem czemu tak się dzieje i myślę, że potrzebna jest tu konfiguracja. Liczę na pomoc. Jak ktoś wie jak to zrobić niech napisze albo da screeny konfiguracji.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Konfiguracja Tekken'a 5

Post autor: kemot722 »

Jeśli procek ma po minimum 3,6 GHz na każdym rdzeniu to na sprzęt nie narzekamy przy PCSX2 - nie to co ja :P

Zdarzyło mi się ściągnął Tekken 5 PAL i nie działał - emulator pada po Namco, a NTSC US odpala sie, ale trzeba pamiętać o odpowiednim biosie (pod wersje regionalną gry). Konfiguracja to głównie nieznaczne poprawki, jeśli już po włączeniu obsługi procesora dwurdzeniowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”