Shenmue Online - MMORPG na PC

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Shenmue Online - MMORPG na PC

Post autor: kemot722 »

Myślałem sobie co tu jeszcze zemulować na nullDC (emulator Dreamcasta) i pomyślałem o Shenmue. Niedługo po pierwszym uruchomieniu pierwszej części przygodówki, pomyślałem o zgłębieniu wiedzy na jej temat.

Znalazłem na YouTube video o wersji na Saturna, ale moją uwage przygwoździły do pola "podobne filmy" hasła zawierające "Shenmue" i MMO". Klipy zawierały nagrania z wędrującym Ryo i fragmenty walk. Pomyślałem - FAKE!

Jednak okazało sie, że serwisy:
GRY Online
GameSpot
1UP
potwierdzają, że produkujace sie MMO bazujące na serii przygodowej Shenmue to fakt.

Na GameTrailers.com znalazłem trailer SHENMUE ONLINE

Czyżby SEGA planowała stworzyć exclusive'a na PC?
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Shenmue Online - MMORPG na PC

Post autor: Action »

Action dnia 24-08-2008, 21:34 pisze:Szukałem infa o Shenmue 3, znalazłem takie coś - i... nie wierze w to co widzę :-|
Jo-Jo dnia 24-08-2008, 22:32 pisze:No coz ... jest moda na MMO przez ostatnie lata ...
Ana dnia 25-08-2008, 09:12 pisze:Onicza była o tym mowa jakies 2-3 lata temu, ale myslalam ze projekt upadł
Action dnia 25-08-2008, 10:38 pisze:Filmik jest sprzed dwóch lat wiec możliwe ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Shenmue Online - MMORPG na PC

Post autor: Action »

Ten news co go zapodales dotyczy Shenmue 3 a nie Shenmue Online
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Shenmue Online - MMORPG na PC

Post autor: kemot722 »

Tak, ale myślałem, że to samo. Poza tym doczytałem mniejszą czcionkę na GameSpot, czego wcześniej nie zauważyłem:
Release: Cancelled (AS)
Gdzieś mi przemkło przed oczami, że na XBOX360 ma być jakieś Shenmue (news z 2007), ale zakładke zamknąłem, a to pewnie też jakaś niespełniona przepowiednia wróżki SEGI.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”