Zgłoszenia turniejów

Chcesz sprawdzić się w roli organizatora, poprowadzić własny turniej i zrealizować swoje pomysły? Chcesz dać od siebie coś dla innych? Jeśli tak to jest miejsce dla Ciebie!

Moderatorzy: ModTeam, Support

iraki
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 14-07-2008, 10:51

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: iraki »

Odnośnie zasad to mi brakuje grup. Przegrałem jedną walkę z K' i już nie gram :kwasny:
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Komandos »

Widać, że Pan roy się nie przyłożył do roboty za bardzo. A wystarczyło tylko sprawdzić archiwum i zobaczyć jak inne turnieje były prowadzone :kwasny:
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Raziel »

: P Przynajmniej szybko dowiemy się kto wygrał, a że teraz o turniej trudno to i taki dobry : )
Obrazek
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: roy »

wiem że za dobrze sie nie spisałem ale jestem początkujący na forum i prosze o troche zrozumienia :wstyd:
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: KRELIAN »

Prawda jest taka, że roy jest tutaj najmniej winny. Po prostu nie miał pojęcia jak się prowadzi turniej, nie skonsultował się z osobami, które mają o tym pojęcie i pojechał na fristajla, ale może przynajmniej wyciągnie z tego wnioski na przyszłość. Jako, że kryzys dosięgnął nawet turnieje tk3 online i nie było zbyt wielu chętnych do gry, byłem bardzo ciekaw po przeczytaniu zasad jak to się potoczy bez ingerencji osób do tego powołanych. Rozumiem, że jest tu kilku nowych, ale wyjadacze nawet nie zareagowali jednym postem na zasady co jest równoznaczne z ich akceptacją. Akceptacją zdecydowanej większości, dlatego też z czitem zrobiliśmy drawa, bo to nie jest (przynajmniej dla mnie) żaden turniej. Nie pasują zasady to należy o tym wspomnieć. Skoro nie ma sprzeciwu to proszę nie narzekać. W każdym razie życzę sprawnego doprowadzenia zawodów do końca i powrotu do tego wątku w przyszłości w razie jakichkolwiek wątpliwości w temacie: jak nie należy organizować turniejów w tk3 online.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Komandos »

KRELIAN pisze:Prawda jest taka, że roy jest tutaj najmniej winny. Po prostu nie miał pojęcia jak się prowadzi turniej, nie skonsultował się z osobami, które mają o tym pojęcie i pojechał na fristajla, ale może przynajmniej wyciągnie z tego wnioski na przyszłość. Jako, że kryzys dosięgnął nawet turnieje tk3 online i nie było zbyt wielu chętnych do gry, byłem bardzo ciekaw po przeczytaniu zasad jak to się potoczy bez ingerencji osób do tego powołanych. Rozumiem, że jest tu kilku nowych, ale wyjadacze nawet nie zareagowali jednym postem na zasady co jest równoznaczne z ich akceptacją. Akceptacją zdecydowanej większości, dlatego też z czitem zrobiliśmy drawa, bo to nie jest (przynajmniej dla mnie) żaden turniej. Nie pasują zasady to należy o tym wspomnieć. Skoro nie ma sprzeciwu to proszę nie narzekać. W każdym razie życzę sprawnego doprowadzenia zawodów do końca i powrotu do tego wątku w przyszłości w razie jakichkolwiek wątpliwości w temacie: jak nie należy organizować turniejów w tk3 online.
Krelian ty też zamiast napisać, że ci zasady nie pasują to wolałeś odwalić akcję z Czitem. Moim zdaniem jednak roy jest tutaj winny bo jak się bierze za zorganizowanie turnieju to wypadałoby to zrobić dobrze. Ja też organizowałem turniej w który nikt nawet nie wierzył, że ruszy. Zbierałem uczestników przez blisko pół roku i jednak się udało, wystarczyło trochę chęci i pracy. Nikt roy'owi nie każe wymyślać zasad czy robić jakichś cyrków, bo wszystko ma podane jak na talerzu, tu na forum. To chyba admin i modzi mają pilnować, żeby wszystko na forum odbywało się prawidłowo a nie taki szary user jak np. ja.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: KRELIAN »

Komandos pisze: Krelian ty też zamiast napisać, że ci zasady nie pasują to wolałeś odwalić akcję z Czitem.
Różnica polega na tym, że od początku miałem świadomość drawa przy takim obrocie sprawy. Nic na siłę przecież.
Komandos pisze:Moim zdaniem jednak roy jest tutaj winny bo jak się bierze za zorganizowanie turnieju to wypadałoby to zrobić dobrze. Ja też organizowałem turniej w który nikt nawet nie wierzył, że ruszy. Zbierałem uczestników przez blisko pół roku i jednak się udało, wystarczyło trochę chęci i pracy. Nikt roy'owi nie każe wymyślać zasad czy robić jakichś cyrków, bo wszystko ma podane jak na talerzu, tu na forum.
Jest winny o czym już wspomniałem. Sięgnij jednak pamięcią do poprzednich prób zabrania się za organizacje jakichkolwiek turniejów i reakcje użytkowników. Wniosek? Obeznanym najzwyczajniej się nie chce już pisać, nowym zaś spoglądać do starszych wątków, bo po co wyciągać wnioski.
Komandos pisze:To chyba admin i modzi mają pilnować, żeby wszystko na forum odbywało się prawidłowo a nie taki szary user jak np. ja.
Tak właśnie jest. Pilnujemy porządku w sprawach turniejowych, jeśli widzimy, że większość zainteresowanych nie wyraża na coś zgody. Jakiś czas temu sam zaproponowałem zasady, które nie podeszły większości i uległy korekcie. Teraz zaś nie było najmniejszego odzewu, to niby z jakiej racji mam się wbijać z butami jak ludzie grają? A może im się to podoba, tym bardziej, że zebrał się komplet? Wyrocznią nie jestem, a w dobie kryzysu ludzie miewają różne nastoje. Turniej trwa, ludzie grają i dobrze się bawią. Odniosłem się tylko do narzekających, żeby na przyszłość wiedzieli, że nie trzeba wcale dużo by było lepiej w tej kwestii.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Dumian »

Jako postronny obserwator mogę powiedzieć, że nie jest źle ale brakuje np. wspomnianych już grup, czy wyraźnego zaznaczenia choćby pogrubioną czcionką najważniejszych fragmentów w pierwszym poście. Poza tym po to jest właśnie ten dział, żeby każdy mógł sobie zrobić turniej po swojemu bez ciągłego upominania i nakazów z góry (poza podstawowymi zasadami), ale wiadomo, że im lepiej tym... lepiej dla wszystkich ;). No i dodatkowy + za chęci oraz inicjatywę bo warto zaznaczyć, że jest to pierwszy turniej, który najwyraźniej szczęśliwie dobiegnie do końca i który powstał całkowicie z inicjatywy kogoś nowego na forum, mam nadzieję, że to dobry początek.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
dash
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 21-01-2009, 04:17

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: dash »

Dobra to ja mam pytanie .Mianowicie dlaczego nie biorę w nim udziału ,skoro wygrałem pierwszą walkę? niedopatrzenie ,czy brak pary?
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Lukas »

Mam nadzieję, że to nie przez mój post zaczęła się fala ataków -.-
Jeżeli tak się stało ,to uzyskałem efekt odwrotny do zamierzonego i zamiast pisać coś takiego na pałę, to powinienem się zamknąć i poczekać do końca tura -.-
Plusem tego, żę nie ma grup jest napewno to, że każdy z uczestników potrzebuje wyłuskać owiele mniej czasu na turniej, niż przy dotychczasowych rozgrywkach. Odbywanie iluś tam walk w krótkim terminie, przy różnych preferencjach graczy może byćdla niektórych uciążliwe.
Pomysł, żeby nie robić grup jest o tyle ciekawy, że przy takiej prostocie i szybkości, z jaką toczy się turniej, można zorganizować takich turów bardzo dużo, co nie będzie obciążało zbytnio ani organizatora, ani graczy.
Zasady są jakie są, ale do tej pory wszystko toczyło się w atmosferze zdrowego rozsądku, tylko przyszedł lukas i bez wyczucia zaczął głosić swoje teorie -.-
Ja bym jednak polecał uczestnikom odrobinęcierpliwości, bo turniej się toczy naprawdębardzo szybko i jak ktośbędzie bardzo zwlekał z walkami, to pewnie szybko poleci.
Chciałem się wypowiedzieć obiektywnie o turze, ale zrobiłem to za wcześnie :/

Edit: wypowiedziałem sięciut za wcześnie, albo ciut za późno, skoro jużnei wypowiedziałem sięna początku, to powinienem się wstrzymać....
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Aserot »

Rzucę swoje trzy grosze, wydaje mi się, że najważniejsze na turach jest dobra zabawa uczestników jeśli nie ma licznych skarg graczy nie ma potrzeby ingerencji sił wyższych w sprawie organizacji. A takich w turnieju organizowanym przez Roy'a nie uświadczyłem zbyt dużo. Inna sprawa iż każdy musi nabrać doświadczenia i jestem pewien, że jeśli Roy postanowi zorganizować następny tur będzie już dużo lepiej.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Oscar »

Wybaczcie że troche zaspamuje...

Roy chce napisac szczególnie do Ciebie , jeśli będziesz organizowac następny Turniej zrób to w miare lepiej niż ten co teraz organizujesz , tabela jednak ułatwia zobaczenie sobie graczy np. tych którzy odpadli - fajnie zrobione tabele przez naszego Administratora https://www.honmaru.pl/dzial.php?id=tk3 ... w=turnieje (Vol 1. , Vol 2. , Vol 3.) , a takto się babrasz przy pierwszym poście i go edytujesz.

Chyba że nasz Adminostrator będzie organizowac następny turniej no to inna sprawa.

Trzymam kciuki za tych , którzy jeszce ze sobą walczą i powodzenia ;)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: Dumian »

W zupełności wystarczy tak jak jest w dowolnym temacie tutaj. Edytowanie pierwszego posta to chyba najlepszy sposób, żeby wszystko było wygodne, aktualne i przejrzyste.

Poza tym dobrze to podsumował Aserot, a Lukas nie łam się, my możemy sobie popisać a turniej i tak trwa w najlepsze ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: roy »

wielkie dzięki za pochwały następnym razem (o ile będzie :rotfl: ) postaram się zorganizować tura lepiej. To po prostu przez to że nie chciało mi sie czekać aż ktoś zorganizuje tura i sam chciałem zrobić jeden jak najszybciej
Obrazek
Awatar użytkownika
dash
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 21-01-2009, 04:17

Re: Zgłoszenia turniejów

Post autor: dash »

Widzę ,że się nie dowiem dlaczego nie biorę udziału w turnieju ,więc wobec nic nie robiącej w tej sprawie góry REZYGNUJĘ.dzięki za dobrą zabawę .Oby więcej takich "tourów" nie było.pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje użytkowników”