Która część najlepsza?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ManPit
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30-10-2008, 12:33

Re: Która część najlepsza?

Post autor: ManPit »

Ja najbardziej lubie T4 i T5 :cool:
Fenix
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24-01-2009, 00:55

Re: Która część najlepsza?

Post autor: Fenix »

Tekken 3, bo to jedna z pierwszych gier na której zagrałem na ps.
Tekken 5, bo w ogóle jest super.
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Która część najlepsza?

Post autor: roy »

a mi też najbardziej podoba sie t3 ponieważ to była najlepsza gra jaką miałem na playstation, ah te czasy kiedy cały dzień grało sie w t3 miłe wspomnienia
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Która część najlepsza?

Post autor: Phantom »

TTT - Dlaczego? Masa możliwości, masywne łączone akcje i wymagania skillowe u gracza :chytry:
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Która część najlepsza?

Post autor: Sylvan Wielki »

roy pisze:a mi też najbardziej podoba sie t3 ponieważ to była najlepsza gra jaką miałem na playstation
Uogólniając , nikt inny nie mógł mieć lepszej - chyba, że nie posiadał Tekken3.
Przypominam, iż jest to najwyżej oceniana gra na PSX . Mało tego, jedna z najwyżej ocenianych gier w historii w ogóle.
mmaruda
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 23-01-2009, 19:53

Re: Która część najlepsza?

Post autor: mmaruda »

Dalej jest niesamowita, zdecydowania najlepsza cześć serii, może kolejne mają ładniejszą grafę, więcej postaci i bajerów, ale żadna nie była aż takim skokiem do przodu w obrębie tej samej platformy. Przecież nikt już w 1 i 2 nie gra, a 3 dalej żywa. Zobaczycie, jak wyjdzie 6 to o 5 też wszyscy zapomną, ale dalej będzie się grało w 3.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Która część najlepsza?

Post autor: kemot722 »

mmaruda pisze:Przecież nikt już w 1 i 2 nie gra
Uogólniasz :P - O ile w "jedynkę" kilka razy zagrałem, żeby sie zorientować jak bardzo sie różnii od TK2 i TK3, to w TK2 gram wymiennie z TK3. Bardzo lubię klimat "dwójki", szczególnie soundtrack.

BTW: Czy to tylko moje zdanie, czy w TK1 rzeczywiście, co drugi atak na mid jest unblockable.
mmaruda
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 23-01-2009, 19:53

Re: Która część najlepsza?

Post autor: mmaruda »

No fakt kategorie "wszyscy - nikt" są z definicji ogólne ;)

Jak widać mój błąd, ale 3 i tak najlepsza :hyhy:
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Która część najlepsza?

Post autor: darth_julitka »

kemot722 pisze: Uogólniasz :P - O ile w "jedynkę" kilka razy zagrałem, żeby sie zorientować jak bardzo sie różnii od TK2 i TK3, to w TK2 gram wymiennie z TK3. Bardzo lubię klimat "dwójki", szczególnie soundtrack.
Amen :D

Będąc szczera to ja lubie wszystkie czesci :) serio, dla mnie każdy tekken ma w sobie "to coś".

...ale ja maniakiem jestem XD
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Która część najlepsza?

Post autor: Pattrick »

Nie wiem jak wy ale ja akurat najbardziej lubię T5 , jednak trudno się dziwić skoro nie grałem w T4 ani TTT . Grafika mi się podobała , system mi się podobał no , a muzyka była świetna (np. Intro) . Akurat nie narzekałem na przegięcie postaci , ale to pewnie dlatego , że nie bardzo miałem z kim grać . Fakt , że gra jest wyjątkowo noob friendly (na tej grze nauczyłem się robić multi-throwy Kinga , wcześniej nie miałem bladego pojęcia o co chodzi ) , ale poza tym jest genialna
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Która część najlepsza?

Post autor: mcl »

Burning Ranger LOL pisze:część 6- czy to prawda, że ma wyjść też na x360!?
Tiam. Wychodzi na x0 , z czego editor jest bardzo zadowolony( ja mniej :P) ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Która część najlepsza?

Post autor: kemot722 »

Wystarczyła Billowi głowa do robienia pieniędzy. Tekken 6 pełen nowości w rozgrywce trafi na Xbox360 i będzie to jeden z tytułów, który zachęci graczy do kupowania konsoli Billa. Jemu samemu będzie zielono :P
mmaruda
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 23-01-2009, 19:53

Re: Która część najlepsza?

Post autor: mmaruda »

Myślę, że nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać, do kupna X360, to raczej kwestia czy kupić konsolę w ogóle, niż którą kupić, bo PS3 jest wielkie, brzydkie i niby super mocarne, ale nie ma w co na tym grać. Już Ace Combat na X360 zapowiadał koniec marzeń o sukcesie PS3, a teraz Tekken 6 to już w zasadzie gwóźdź do trumny plejki.

W sumie to też nadzieja dla serii, bo XBOX jest mniej japońską konsolą, więc może Tekken 6 jakoś obejdzie się bez całego tego japońskiego crapu typu dinozaury, szaleni naukowcy puszczający bąki i ich córki (wbrew temu co widać na trailerach, ale jest czas i można jeszcze wyciąć). Jeśli tak to ma szansę stać się najlepszą częścią serii, bo systemu walki już chyba spitolić się nie da.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Która część najlepsza?

Post autor: kemot722 »

Nie chodzi mi o samo zachęcanie do kupna X'360, ale większą siłę motywacji do jej zakupu pod wpływem Tekkena 6. Dużo ludzi kupiło, kupuje i kupi X'360, ale kiedy Tekken wkroczy na platforme, to ludzie kupią egzemplarzy konsoli jeszcze więcej ;)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Która część najlepsza?

Post autor: Mr_Editor »

PS3 miało swoją chwilę gdy nie było jeszcze wiadomo, że T6 wyjdzie na x0 to wtedy ludzie kupowali konsolę "na przyszłość" ... teraz x0 jest bardziej opłacalne ale PS3 to przecież dalej dobra konsola i szczerze... to jej design mi bardziej pasi niż x0 ale to już gadka do innego działu

Co do tematu to mi w sumie pasują wszystkie części... ale chyba jedną z tych wyżej postawionych będzie T5dr i t3... t4 za fajne intro i klimat [i za sukienkę Xiao :D ]... a cała reszta jakoś mnie nie kręci tak bardzo... T5 i dr to nie dla mnie :P ale w dr grało mi się o wiele lepiej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”