Filmy z walk, juggle itp.

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Pitrex »

No nareszcie mój nowy filmik COMBO MOVIE ACT.2 są naprawde fajne akcje ja uważam że filmik jest Miodzio :P a wy? sami oceńcie :) [/center][/i]
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

akcje sa powszechnie znene i bardzo łatwe wprawdzie, (nie ma to jak infinity stonehead :P ) ale podoba mi sie muza i montaz :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

montaz mi się w miarę podobał,podkład konkretny:D ale już alkcje to totalny versus...masz przejścówke to mógł byś pokazać jakiegos dashującego jina albo henia w rytm muzyki...bo tego nie potrafią dobrze wszyscy robic,a te akcje z filmiku to kazdy zrobi :niepewny:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: vho »

Więc tak:
OGROMNY plus za muzę (spodobał mi się motyw: dyńka-dyńka, dyńka-dyńka... ze słowami "again & again..." w tle :) )

Tyle pozytywów... kurcze no, akcje versusowe; standard panie, standard... chyba, że to taki filmik szkoleniowy z zastosowaniem praktycznym miał być, to ok.
Poza tym trochę nie czaję, dlaczego 2/3 z tych trzech minut i trzydziestu trzech sekund zajmują filmy, a nie "mięcho"?
I jeszcze kosmetyka: dlaczego niektóre juggle (Paulowe) są tak poobcinane? Końcówek trzeba się domyślać :)

Podsumowując: na pewno lepiej niż vol. 1, ale następnym razem chcę jakieś hardy albo cuś... i więcej juggli niż filmów! Pozdro! :)
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Dismaster »

Filmik na pewno by zachecil poczatkujacych do gry bo ladnie wyglada i muza tez daje rade (chyba najlepiej dobrana z wszystkich filmikow o TK3 jakie widzialem no moze z wyjatkiem TftGF part 2 :P) ale zeby sie popodniecac jugglami to nie bardzo niestety.
Ale i tak gratulacje mi by sie nie chcialo :Γ
Before you see the light you must die...
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Tygrys »

Najbardziej kłują psychike w tym filmiku uciete akcje, za dlugie przejscia zrobiles; a ponad to za dlugie sa wstawki, intra itp.
Akcje sa srednie, ale na plus jest napewno muzyka (muza z Tony Hawk's daje rady ;) )
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

Widziałem sporo Filmików z T3 i...Pitrex szczerze - daj sobie spokój z filmikami jeżeli zamierzasz robić tak janowskie "produkcje" jak te 2 "kombo muwi". Akcje są żałosne - nie dość że to są versusy to jestcze takie online'owe - najbardziej prostackie chyba. Kompromitujesz się wypuszczajac taki shit - mówię poważnie.

Generalnie Twoje "kombo muwi" to dobry przykład na to...jak nie należy robic tego typu produkcji.

Mówiąc krótko - dno.

I pliz bez textów ze "zrób lepszy" bo zrobie lepszy nawet na klawiaturze.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KRELIAN »

Pitrex pisze:No nareszcie mój nowy filmik COMBO MOVIE ACT.2 są naprawde fajne akcje ja uważam że filmik jest Miodzio :P a wy? [/center][/i]
my też
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Yamada pisze:Widziałem sporo Filmików z T3 i...Pitrex szczerze - daj sobie spokój z filmikami jeżeli zamierzasz robić tak janowskie "produkcje" jak te 2 "kombo muwi". Akcje są żałosne - nie dość że to są versusy to jestcze takie online'owe - najbardziej prostackie chyba. Kompromitujesz się wypuszczajac taki shit - mówię poważnie.

Generalnie Twoje "kombo muwi" to dobry przykład na to...jak nie należy robic tego typu produkcji.

Mówiąc krótko - dno.

I pliz bez textów ze "zrób lepszy" bo zrobie lepszy nawet na klawiaturze.

Ależ Yamada nie zniechęcaj chłopaka, może kiedyś - gdy się nauczy czegoś konkretnego - będzie wypuszczał bardziej profesjonalne filmiki niż Mashter :D

Akcje wprawdzie strasznie obciachowe (z EWGF, t,p+2,1,2 :wstyd: na czele - choć głowy nawet nie dam czy to EWGF bo zawsze mi na początku animacji tego ciosu cholernie tnie - czyt. obraz wraca dopiero gdy kończą się t,p+2,1,2 - pieprzone WMV) ale ja na przykład zauważyłem... że Pitrex ewoluuje pod względem reżyserii (muza, montaż itd.) ;)

Więc może kiedyś będzie robił dobre filmiki (14 lat ma, więc ma na wyuczenie się mocnych juggli sporo czasu...) a w najgorszym wypadku wypuści zbiór filmików dla amatorów którzy nie mają z kim grać a "szukają inspiracji do juggli" :P a to już zawsze coś. Jeśli komukolwiek jego filmiki się spodobają to zapewne wybaczona mu zostanie taka "profanacja" :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Wawrzyn »

Akcje wprawdzie strasznie obciachowe (z EWGF, t,p+2,1,2 :wstyd: na czele
Ta akcja wcale nie jest az tak obciachowa bo tam jest EWGF b,f+1,2,d+2,f,f+2 ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: vho »

JinKazama pisze:
Akcje wprawdzie strasznie obciachowe (z EWGF, t,p+2,1,2 :wstyd: na czele
Ta akcja wcale nie jest az tak obciachowa bo tam jest EWGF b,f+1,2,d+2,f,f+2 ;)
Co nie zmienia faktu, że to siedzi za każdym razem w każdego i wszyscy to znają...
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Aha... (pieprzone WMV)

ale EWGF, t,p+2,1d+2, p,p+2 to też standardzik i przy okazji nawet banał z deczka jest...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KRELIAN »

no ja jak sie uczylem grac to zamiast pp2 uzywalem ewgf na koncu
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KingKY »

walka1
walka2
walka3
walka4

NIN (2005 korea champ) VS KINGBAKSA (niewiadomo skąd, ale wymiata)
Te 4 walki to arcydzielo, crouch dashowanie kingiem na najwyzszym poziomie, kapa stevem rownież :P Podziwiajcie co ten BAKSA wyczynia kotem, poprostu podziwiajcie :padam:
Komentarze oraz szczekopady mile widziane.

:wOOt:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Ma ktoś może link do filmiku "My name is Leedy"?

Tylko nie z maximi bo moj program do downloadingu nie obsluguje FTP a nie chce mi sie nieprzerwanie 5 h siedziec :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”