Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Nie zapowiada się źle. Ba , na tyle dobrze by zakupić. Choć sądząc po reakcjach Komandosa, to już pre ordera ma zabukowanego.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Sylvan Wielki pisze:Nie zapowiada się źle. Ba , na tyle dobrze by zakupić. Choć sądząc po reakcjach Komandosa, to już pre ordera ma zabukowanego.
No właśnie z tym będzie kłopot, bo na razie gra wychodzi tylko w Japonii a z play-asia nie wysyłają do Europy. Ale coś się wykombinuje, ja ta grę muszę mieć zaraz po premierze ;) i kropka :P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: kemot722 »

Chyba nie będę oryginalny jak powiem, że zapowiada sie gra traktująca o walce Batmana z Jokerem ;)
http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... ailer?hd=1
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Arkham Asylum zapowiada się na najlepsza egranizacje batmana od czasu... no właśnie. ;)
Ostatnio zmieniony 02-02-2009, 22:51 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: kemot722 »

Też tak uważam, dlatego w przyjemnością oglądam trailer jakiś czas :P

Będzie wreszcie "mroczny" Batman, a nie grywalna kreskówka - odcienie czerni i szarości jak ja to lubię mówić po obejrzeniu kolejnej spranej czarnej bluzki xD

...Joker tylko taki odmieniec - kolorowy

Edycja [23:56]:[/size]

Właśnie sie dowiedziałem, że gra jest robiona na Unreal Engine 3, a to dla mnie (gracza UT3) oznacza, że Batman:AA musi być hitem :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Prototype tez jedzie na UE3 a jak wyszedl kazdy widzi ;) a i czy tylko ja po samym screenie/sekundzie trailera dostrzegam na jakim silniku śmiga gra? Jezeli ktoś gra we flagowy tytuł danego engine i na pierwszy rzut oka nie rozpoznaje innych gier które działają w oparciu o niego... to albo ja mam sokoli wzrok albo ten ktoś potrzebuje okularów :P
Action pisze:Arkham Asylum zapowiada się na najlepsza egranizacje batmana od czasu...
Przypomnialo mi się ;) Od czasów Batman Returns z co-opem na NESa :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: kemot722 »

Action pisze:Jezeli ktoś gra we flagowy tytuł danego engine i na pierwszy rzut oka nie rozpoznaje innych gier które działają w oparciu o niego... to albo ja mam sokoli wzrok albo ten ktoś potrzebuje okularów :P
Zrezygnowałem z noszenia okularów :P
Trailer to dla mnie za mało na rozpoznawanie silnika. Poza tym... musze odkurzyć UT3, bo miałem przerwę w graniu. Mało ciekawych graczy na serwerach, cheaterzy, inni znudzeni po 10 sekundach opuszczają gre...
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego szczególnego ma w sobie Killzone 2, że zdobywa takie noty? Czym się wybija na tle innych FPSów? Bo oglądam te screeny, trailery, gameplaye i mi to wciąż wygląda singlowego Quake 4 z lepsza oprawą.

Pytanie kieruje of course do ludzi bardziej obytych w FPSach (Szwagr?).
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Action pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego szczególnego ma w sobie Killzone 2, że zdobywa takie noty? Czym się wybija na tle innych FPSów? Bo oglądam te screeny, trailery, gameplaye i mi to wciąż wygląda singlowego Quake 4 z lepsza oprawą.

Pytanie kieruje of course do ludzi bardziej obytych w FPSach (Szwagr?).
Bo Killzone 2 to 'najładniejsza gra na konsole obecnej generacji' ;) Jeśli o mnie chodzi to wole Girsy :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Bo my fanboye Sony musimy pokazać, że mamy Killzone 2 a Wy nie :).

Ta rewelacyjna oprawa, fizyka, klimat uhhh przypomina mi się sytuacja z ludźmi mającymi kisiel po sesji w Crysis, który zasługuje co najwyżej na 7+. Ja generalnie olewam ten temat dopóki nie dostane własnej kopii, no ale fajnie jakby coś ruszyło w tym zakrzepłym gatunku - jak będzie serio tak fajnie to zostawię tu wpisa.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

KRELIAN pisze:Ta rewelacyjna oprawa, fizyka, klimat uhhh przypomina mi się sytuacja z ludźmi mającymi kisiel po sesji w Crysis, który zasługuje co najwyżej na 7+.
Dokładnie tak samo odbieram ten cały szał (nie powiem hype bo mi się źle kojarzy) na punkcie kz2.

No nic, gierka wychodzi w polsce za niecały miesiąc, jak uda ci się ją załatwić jakoś sprawnie zaraz po premierze to napisz o niej pare słów nawet gdy okaże się kiszką... ciekawość mnie po prostu zjada ;)
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Slayer »

W ten czwartek będzie dostępne demo kz2 na pss. Nie jestem jakimś wielkim fanem strzelanek, ale na kz2 czekam z niecierpliwością, co mnie przekonuje do tej gry to dynamiczne multiplayer, mody zmieniają się co jakiś czas (oczywiście można grać też ciągle na jednym) no i trzeba będzie współpracować, gracz na rozpoczęciu rundy ma dwa magazynki w tym jeden już załadowany, tak że za dużo sobie nie postrzela bez klasy, która rozdaje amunicje, no i oczywiście nie zabraknie medyków i mojego ukochanego snipera. Wreszcie będzie można pograć trochę taktycznie z ogranym teamem. No ale nie chce chwalić dnia przed wschodem słońca. Jak np. Resident Evil 5, też na tą grę czekałem, pograłem w demo i się rozczarowałem, strasznie się rozczarowałem.

Wywiad z Maciejem Kmiołkiem z SCE, nic tylko chwalił, no ale co chłopak miał mówić jak jest z Sony...? ;]


To co mówił o polskim dubingu to nie zgadzam się z tym , shit jak prawie zawsze.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Action, Hiv dał w PE 9+, więc już wiesz, że to must have ;) Ja może kupie K2 jakiś miesiąc po premierze, bo priorytet ma u mnie Y3 a to mnie wyjdzie niecałe 100$ licząc z przesyłką i na więcej gier w tym miechu sobie nie mogę pozwolić :kwasny:
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Arkham Asylum zapowiada się na najlepsza egranizacje batmana od czasu... no właśnie. ;)
Batman Returns słaby nie był.
Action pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego szczególnego ma w sobie Killzone 2, że zdobywa takie noty? Czym się wybija na tle innych FPSów? Bo oglądam te screeny, trailery, gameplaye i mi to wciąż wygląda singlowego Quake 4 z lepsza oprawą.
Wypada spytać tych którzy grali. Jeśli ponad 20 osób, które miały przyjemność grać, wystawiło takie oceny, że ich średnia wynosi 92% , to znaczy, że musi być coś na rzeczy.
KRELIAN pisze:Ta rewelacyjna oprawa, fizyka, klimat uhhh przypomina mi się sytuacja z ludźmi mającymi kisiel po sesji w Crysis, który zasługuje co najwyżej na 7+.
Ciężko się nie zgodzić w sprawie tej oprawy ,fizyki, klimatu i boomu na Crysis. Jednak to "najwyżej na 7+" mocno przesadzone. Crysis (Warhead) zdobył uznanie nie tylko w segmencie oprawy - przypominam, że średnia ocen to , kolejno 90% i 84%, czyli bardzo, ale to bardzo wysoko.
Action, Hiv dał w PE 9+, więc już wiesz, że to must have ;) J
Absolutnie. Przecież on również zanegował wielkość jednej z najlepszych i najbardziej uznanych gier ostatnich lat (MGS2) i ten sam człowiek (kiedyś współpracownik M$) oceniał GoW (x360). Nie ma co, Hiv pisze, lud już wie.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Ciężko się nie zgodzić w sprawie tej oprawy ,fizyki, klimatu i boomu na Crysis. Jednak to "najwyżej na 7+" mocno przesadzone. Crysis (Warhead) zdobył uznanie nie tylko w segmencie oprawy - przypominam, że średnia ocen to , kolejno 90% i 84%, czyli bardzo, ale to bardzo wysoko.
Dokładnie, Crisis jak na FPS'a to bardzo dobra gra, jedna z lepszych gier tego typu IMHO (w single).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”