Guilty Gear XX #Reload Online

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Action »

Tak, tyle że wersja z ggx2.exe jest nie do końca europejska. Zarówno oryginalna pudełkowa PALka jak i ta z czasopism (click/cda) posiada ggxx.exe. Po prostu ruskie warezy są nigdy nie przestaną nas zadziwiać ;)
Skiter
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05-02-2009, 21:27
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Skiter »

Heh co racja to racja :P No cóż to pozostaje ściągać na nowo ;] Ma ktoś może torrenta z japońską wersją (sprawdzonego co na pewno działa) ?? :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: kemot722 »

Cóż, TUTAJ napisano tylko o różnicy w tytułach, a Guilty Gear'a z europejkim tytułem i angielskimi napisami w grze, kupiłem u wujka Torrenta :P

Wiedziałem, że na PC jest wersja albo japońska, albo europejska, bo w Ameryce w ogóle nie wydano GGXX#R na PC. Amerykańskim graczom pozostaje tylko dobroć wujka Torrenta lub wersja konsolowa. :D
Skiter
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05-02-2009, 21:27
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Skiter »

Hmm... ściągnąłem gre... zainstalowałem i co NIE DZIAŁA :D w sensie nie pokazuje mi listy :P zrobiłem wszystko jak trzeba lobby itp. jest ustawione (delay 4), ludzie niby są... ale listy nie mam ??? zamieszczam screeny. Wina IP też nie jest sprawdzałem na wewnętrznym (też z przekierowanymi portami), a także bez routera na normalnym zewnętrznym (porty mam odblokowane). Firewall, antyvir i wszystkie dziwne rzeczy mogące blokować są powyłączane ... Ma ktoś jakiś pomysł jak zrobić, żeby było dobrze ?? :P bo mi się już skończyły...
:D

Daje linki do screenów bo funkcja img coś nie chce działać :P

http://img12.imageshack.us/my.php?image ... k01kn6.jpg

http://img155.imageshack.us/my.php?imag ... k01ac8.jpg

Pozdrawiam :)
Mientus
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25-10-2009, 11:37

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Mientus »

Jak by chciał ktoś zagrać to zapraszam
gg: 13124161
btw: ile osób gra w to jeszcze ?
Yamato14pl
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14-10-2011, 22:23

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Yamato14pl »

Panowie. Nie wierze. Czyżby GGXXNet umarło? Delay 4, i żaden inny nie działa. Działa jedynie amerykański, ale z nikim nie można się połączyć. wiecie może coś na ten temat?
Fredrick
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31-01-2010, 13:35

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Fredrick »

No wiesz ja w to gram od ponad roku ale teraz próbuje się uporać z problemem bo znowu nie mam nikogo na liście a wszystkie metody dawno próbowałem.
Jak co to pisz na gg.34186911 jeśli zładuję to z chęcią bym z kimś w końcu pograł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”