Soul Calibur 4 - Partnerzy do grania

Wszystko na temat gier z serii Soul Edge/Soul Blade/Soul Calibur.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Lipa
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 25-12-2006, 13:11
Lokalizacja: Stolica

Soul Calibur 4 - Partnerzy do grania

Post autor: Lipa »

Witam Szanownych kolegów,

Niedawno podpiąłem się do sieci z xboxem i chciałbym pograć sobie z ciekawymi ludźmi w soul calibura (także w inne gierki, min Street Fighter 4). Dopiero zaczynam swoją zabawe i szczerze mówiąc męczy mnie granie z ludźmi na LIVE, któzy klepią mnie nimiłosiernie jedną postacią w kółko ;] Przepraszam jeżeli był juz taki post - znalazłem tylko analaogiczny z ustawkami na T3O. Chętnych zapraszam na:

GG: 8229094 (często jestem skitrany ;]
XBL: Nochikanin - mój Gametarg ale teraz gram na darmowym loginie mojej żony ;] Madyg

Z reguły gram po 18tej i w weekendy

Pozdrawiam i czekam na odzew
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Soul Calibur 4 - Partnerzy do grania

Post autor: Ana »

Skoro jestes ze stolicy nie lepiej pograć offline? Akurat w Warszawie mieszka paru wciąż (jakimś cudem) aktywnych graczy prezentujących naprawdę wysoki poziom (chyba najwyższy w Polsce). Więcej info: http://www.dhost.info/ringu/scpforum/index.php
Obrazek
Lipa
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 25-12-2006, 13:11
Lokalizacja: Stolica

Re: Soul Calibur 4 - Partnerzy do grania

Post autor: Lipa »

Dzieki za linka, na pewno poczytam. Ale w domu i tak chciałem pograć bo nie zawsze mam czas żeby się spotkać. Mam dobre łącze i kiedy hostuje gra sie naprawdę przyjemnie. Swoją drogą myślałem, że temat spotka się z większym zainteresowaniem :zalamany:
Rozumiem że mało mamy tutaj osób z xoxbem. No nic, może cos się jeszczew w tym temacie ruszy. Tym bardziej że na jesieni rusza tekken 6.... :hyhy:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Soul Calibur 4 - Partnerzy do grania

Post autor: Ana »

Akurat osób z xboxem tutaj nie brakuje
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soul Calibur”