Cyber Shun i inne ciekawostki

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Cyber Shun i inne ciekawostki

Post autor: kemot722 »

Zakładam ten temat niedługo po uruchomieniu Virtua Fighter Kids na emulatorze SSF 0.10 Prototype. Niby nic specjalnego, tymbardziej, że już wcześniej emulowałem tą grę na SSF. Dzisiaj jednak zobaczyłem coś, co wprowadziło mnie w stan "WTF?".

Do tej pory wiedziałem, że pewna pani o imieniu Tsukikage, specjalistka od Hagakure Ju Jutsu i matka Kage, została porwana jako materiał na doskonałego robota bojowego - Dural. Nie spodziewałem sie jednak, że kiedykolwiek zobaczę robota wzorowanego na starszym panu, który lubi zerkać do czarki z winem:
Cyber Shun? Male Dural?
Wcześniej na tej arenie nie walczyłem choć miałem przyjemność walczyć Shunem lub inną postacią z Shunem. Możliwe to arena zarezerwowana na walki Shun vs Shun. W tle widzimy właśnie tego osobnika, robota wyglądającego jak Shun. Nad walczącymi na wyciągu jadą części zamienne do tego cuda. Postaram się o lepszego screena choć obawiam się, że to będzie czekanie na szczęśliwy traf... Zrobiłem save state przed walką z Shunem.
Cyber Shun - drugi egzemplarz
iraki
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 14-07-2008, 10:51

Re: Cyber Shun i inne ciekawostki

Post autor: iraki »

Tez jeszcze czegos takiego nie widziałem.
Awatar użytkownika
Kage Maru
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 19-02-2009, 17:59

Re: Cyber Shun i inne ciekawostki

Post autor: Kage Maru »

Wątpie żeby znalazło sie więcej takich ciekawostek.
Jestem Kage Maru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”