Bałagan z serverami

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ramak
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 09-03-2009, 18:38
Lokalizacja: się biorą dzieci ?

Bałagan z serverami

Post autor: Ramak »

Ostatnio miałem okazje obserwowac coś bardzo dla mnie nieprzyjemnego. Otóż ludzie przenoszą się z jednego servera na drugi. np. przez około tydzień było 20+ osób na bionic.Poźniej nie było nikogo, ludzie byli na FreakzSquad. Za 2 dni nie ma tam nikogo! Za to są ludzie na alz.ath.cx. Za 5 dni znowu nikogo niema, teraz ludzie są na jakimś Gaming Adix, ale za duzo ich tam nie ma. LUDZIE CO SIE TUTAJ DZIEJE ?!
Pozdrawiam i idę poćwiczyć !
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Bałagan z serverami

Post autor: master »

Wiadomo cos jest zjechane, niektóre serwy nie smigają lub mają duzy ping.... ja znalazłem taki: 212.117.165.80:27888

Moze jest stary ale ping w miare i mozna pograc!@@
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Bałagan z serverami

Post autor: Dumian »

Może w dobie kryzysu gospodarczego ludzie migrują w poszukiwaniu lepszego życia? A tak serio to nie wiem na jaką odpowiedź liczysz. Ludzie wchodzą tam, gdzie panują w miarę dobre warunki lub właśnie w poszukiwaniu innych ludzi na działających serwerach, ewentualnie przeskakują na jakieś nowe jeśli się pojawią.

Poza tym jest już temat o serwerach Kaillery. Jeśli macie jakieś dobre serwy, na których warto grać to namiary na nie wrzucajcie właśnie tam.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Bałagan z serverami

Post autor: Lukas »

Ramak pisze:Ostatnio miałem okazje obserwowac coś bardzo dla mnie nieprzyjemnego. Otóż ludzie przenoszą się z jednego servera na drugi. np. przez około tydzień było 20+ osób na bionic.Poźniej nie było nikogo, ludzie byli na FreakzSquad. Za 2 dni nie ma tam nikogo! Za to są ludzie na alz.ath.cx. Za 5 dni znowu nikogo niema, teraz ludzie są na jakimś Gaming Adix, ale za duzo ich tam nie ma. LUDZIE CO SIE TUTAJ DZIEJE ?!
Żeby to wszystko ustalić musiałeś przenosić się z jednego serwera na drugi, to może zapytaj sam siebie : "dlaczego przenosiłem się z jednego serwera na drugi?" i będziesz miał odpowiedź na pytanie: "Dlaczego robią to inni?", co ułatwi ci zrozumienie pewnych kwestii...
A tak poza tym, to początkiem wypowiedzi sam sobie odpowiedziałeś na pytanie postawione na końcu xD
Dlaczego to, co miałeś okazję obserwować było dla ciebie bardzo nieprzyjemne?
Skoro to, co miałeś okazję obserwować było dla ciebie bardzo nieprzyjemne, to po co to obserwowałeś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”