Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

GC nawet nie ma 1/3 tytulow xboxa, pozatym nie daje takiej przyjemnosci grania jak konsola billa debila. Nie mowiac juz o grze z kumplami, 4 pady, Def Jam, Halo, to tylko szczyt gory gierek ktore zapewniaja cale popoludnia zabawy ;)

W sumie jesli mialbym wybierac to z past genow TERAZ bralbym ps2.. tyle jrpgow mi przeszlo kolo nosa.. na x niby jest costam, ale to nie to samo ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Def Jam jest na gamecuba a Halo nie każdemu musi się podobać. Ja na przykład Halo 3 spuściłem w kiblu po 0,5h grania :P To, że PS2 jest najlepszą konsolą starej generacji jest oczywiste, ale drugie miejsce to otwarta kwestia. Gamecube dla mnie wygrywa dzięki wsparciu Capcom i Konami, bo gry Nintendo poza Zeldą mało mnie interesują. Xbox jeżeli patrzymy na ekskluzywne tytuły ma mniej do zaoferowania.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Komandos pisze:Halo nie każdemu musi się podobać. Ja na przykład Halo 3 spuściłem w kiblu po 0,5h grania
Jako single średniak, jesli nie grales w 2/1. Do grania przez Live bardzo dobre, wyrwie ci pare godzin z zyciorysu gracza. Jak do gry z kumplami to musiałbyś daleko szukać żeby znaleść lepszą grę na obecną generacje ;)
Komandos pisze:ale drugie miejsce to otwarta kwestia. Gamecube dla mnie wygrywa dzięki wsparciu Capcom i Konami, bo gry Nintendo poza Zeldą mało mnie interesują.
Jaki gracz, taka konsola ;) ja jak kupowałem boxa nie interesowalem sie japonskimi pierdółkami, jrpgami, etc. Wolalem grac w fpsy, wyscigi, gry na >2 graczy. Do tego mi ta konsola byla potrzebna i spelnila swoje zadanie.
Komandos pisze:Xbox jeżeli patrzymy na ekskluzywne tytuły ma mniej do zaoferowania.
Forza, Halo, Kotor, Fable, PGR, DoA...
Na GC nie znam nic, jesli mam byc szczery ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Tak się wetnę w konwersację :P
mcl pisze:Jak do gry z kumplami to musiałbyś daleko szukać żeby znaleść lepszą grę na obecną generacje ;)
To zależy w co kto lubi grać z kumplami ;) Osobiście preferuję(my) szeroko pojęte gry sportowe z przewagą piłki nożnej (chociaż grało się w różne dziwne rzeczy od koszykówki po curling :P ), czasem jakaś bitka. W FPSa na konsoli w kilku nie grałem jeszcze żadnego, do tego imo trzeba by mieć 50-calową plazmę (chociaż znajomy opowiadał że grali w Quake na PSXie na monitorze 14''...).
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Dla mnie w multi ze strzelanek to tylko Girsy istnieją. Gier sportowych nie lubię (nie licząc Fight Night i NBA Street). Najwięcej gram oczywiście w bijatyki, wcześniej Tekken a teraz rządzi SF4 i MK vs DC czasami, jako , że moi kumple w SFa grać nie potrafią :P
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

SubZero pisze:
Jak do gry z kumplami to musiałbyś daleko szukać żeby znaleść lepszą grę na obecną generacje

To zależy w co kto lubi grać z kumplami Osobiście preferuję(my) szeroko pojęte gry sportowe z przewagą piłki nożnej (chociaż grało się w różne dziwne rzeczy od koszykówki po curling ), czasem jakaś bitka. W FPSa na konsoli w kilku nie grałem jeszcze żadnego, do tego imo trzeba by mieć 50-calową plazmę (chociaż znajomy opowiadał że grali w Quake na PSXie na monitorze 14''...).
Hm, na obecnej generacji wlasnie najwiecej czasu zajmuje nam halosz 3 i codzik waw( i nie gramy na jakis naprawde duzych tvkach.. 26" przewaznie, co prawda skilla jako tako pokazac sie nie da, ale fun jest ;) ) . Zazwyczaj te 2 gry przegryzamy Fifą, czy ostatnim Burnoutem. W DoA nawet nie gramy, bo wiedza ze ze mna sie nie oplaca :P Innych bijatyk nie mam[-y]
Na poprzednia generacje bylo wiecej gierek przeznaczonych do grania w wiecej osob, np taki Def Jam, Fifa i NBA Street, Kung Fu Chaos, Flatout czy nawet stary Tony, ktory na obecnej generacji stracil na pozycji lidera poprzez Skate. Teraz to głównie producenci stawiają na Live/PSN, grę w sieci niż cioranie z kumplami :/
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

mcl pisze:Na poprzednia generacje bylo wiecej gierek przeznaczonych do grania w wiecej osob (...)
1, 2, 3,4 :D

Najlepsze party-game? Oczywiście WWE ;)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Def Jam Icon? Action, nie masz goraczki? Tozto najwiekszy i najbardziej spartaczony sequel jaki kiedykolwiek wyszedl, smashowanie przyciskow, przeciez to nawet nie dorasta do piet poprzedniczce :P
WWE, wychodzi nowa wersja z super grafika, zobaczymy co z tego wyrosnie, zapowiada sie rewelka ;>
Flatout oblukalem demo, ale lepiej sie gralo w 1 i 2 jednak :] But this is only my humble opinion ;)
NBA z tego co czytalem wypada niezle, ale nie dane mi bylo zagrac.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

mcl pisze:Tozto najwiekszy i najbardziej spartaczony sequel jaki kiedykolwiek wyszedl, smashowanie przyciskow, przeciez to nawet nie dorasta do piet poprzedniczce :P
Także wole FfNY, ale "mashowanie przycisków" i "nie dorasta do pięt" - pojechałeś. Icon ma naprawdę niezły system, jedyne co w tej grze leży to dynamika... gra chodzi gorzej niż Tekken w PALu. Gdyby nie to, bez zastanowienia stawiałbym Icona wyżej od FfNY.

Flatout UC to dwójka z lepszą grafiką i nic poza tym, więc zbytnio nie czaje jak "mogło ci się grać lepiej w dwójke".

Ogólnie poprzednim postem robiłem sobie jaja z twojej wypowiedzi zarzucając tylko tytuły wymienione przez ciebie ;) Na current geny jest tyle świetnych multiplayowych tytułów, że nawet zbytnio nie chce mi się ich wymieniać. Po prostu za jakiś czas zajrzyj do tematu EOTT. ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Także wole FfNY, ale "mashowanie przycisków" i "nie dorasta do pięt" - pojechałeś. Icon ma naprawdę niezły system, jedyne co w tej grze leży to dynamika... gra chodzi gorzej niż Tekken w PALu. Gdyby nie to, bez zastanowienia stawiałbym Icona wyżej od FfNY.
FFNY to gra ponadczasowa, mogę ją odpalić nawet teraz i grać kilka godzin doskonale się przy tym bawiąc. Icon poza grafiką nic sobą nie reprezentuje i jest olbrzymim krokiem w tył dla serii. Typowa kupa.
WWE, wychodzi nowa wersja z super grafika, zobaczymy co z tego wyrosnie, zapowiada sie rewelka ;>
Taa, WWE Legends Of Wrestlermania jest już demo na xbox marketplace, też mi się podoba ta gierka.

Teraz najlepszy tytuł do grania z kumplami to bez wątpienia RE5. Mercenaries w co-opie to nowa jakość i niezapomniane przeżycie, a zapowiedziany został tryb na 4 graczy i DM.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Resident z trybem multi...salva nos, deus... .
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Jeśli wrestlemania , to tylko :



Inne nigdy do mnie niespecjalnie przemawiały.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: kemot722 »

I po co posiadaczom innych konsol sieć PSN, którzy nie mają PS3 czy innej konsoli Sony?

Reklama oferty Sony na innych konsolach, czy może już spamowanie na innych konsolach online?

*Zbędne info = spam
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

A niby dlaczego gry nie miały by tego wykorzystywać ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”