Street Fighter IV

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: gascan »

O ile się orientuję w Gears Of War na kompie można grać oficjalnie tylko za pomocą pada, a to dlatego, że chyba serwery są wspólne dla konsoli i PC czy coś takiego.

Jeżeli faktycznie nie da rady grać na klawiaturze co było by strasznie głupie ale jak widać na przykładzie GoW jednak możliwe to pewnie pojawi się jakiś nieoficjalny "dodatek" który to wprowadzi. Tyle że z takim dodatkiem pewnie nie będzie można grać online.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Komandos »

O ile się orientuję w Gears Of War na kompie można grać oficjalnie tylko za pomocą pada, a to dlatego, że chyba serwery są wspólne dla konsoli i PC czy coś takiego.
Nic takiego nie było ;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter IV

Post autor: kemot722 »

Czyli jak ktoś gra na klawie, to nie wejdzie na serwery? Co ma piernik do wiatraka?
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: gascan »

To jeżeli w gearsach tego nie było to możliwe że w SF IV można będzie grać na klawie. Zwłaszcza że to plotka z CD action może ktoś ma info z neta o tym to co innego(pewnie CD action też z neta mieli no ale np z oficjalnego źródła)

W gearsach niby miało nie być możliwości gry myszką bo gracze komputerowi mieli by przewagę nad konsolowymi. Ale jak widać to tylko plotka była z tymi Gearsami tak samo jak ze SF IV teraz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Action »

Online X360-PC da się grać tylko w DarkSectora i LostPlanet Colonies i co najlepsze w obu tytułach radzą sobie lepiej gracze X360 (nie pytajcie...).

a co do sterowania, to swego czasu podobna plota (a nawet nie, bo to było oficjalne orzeczenie EA, miały być nawet edycje wraz z xboxowym padem) krążyła przed premierą Mirrors Edge na PC. Jednak wersja finalna była przystosowana do klajwy+myszki :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Yamada »

W nocy porobiłem sobie chwilkę hard triale Sakury i nie są one takie straszne. Najwięcej problemów mi sprawił pierwszy - dalej jakoś idzie, ale zatrzymałem się na chwile przy 4ce (qcb+lk, c.lk, Ex qcb+kkk - niby banalnie wygląda, ale dla ręki w gipsie to niezły ordeal:P).

Zaliczył ktoś achieva za pokonanie Goukena na Hardest?:P Mnie przechodzą ciary jak tylko o tym pomysle (1 perfect, 3 ultra finiszery i 5 first atakow na hardest - spooko;]) ;p.

Calak z tej gry będzie smakował jak żaden inny:P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Action »

Action pisze:a sam design Abla jest ponoć wzorowany na Fiodorze Jemieljanienko
Fixed, Abel jest wzorowany na Kevinie z Garou i kropka. :) i nie chodzi mi tu o żadne "widzi mi się", obaj mają ten sam design, obaj mają identycznego air throwa (z ziemi of course), ten sam 'wheel kick', ten sam roll, ten sam rzut, podobne chainy i supery... po prostu crapcom po raz kolejny (i na pewno nie ostatni) wylamił postać z SNK ;)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Aserot »

Action pisze:po prostu crapcom po raz kolejny (i na pewno nie ostatni) wylamił postać z SNK ;)
True true :D, bez obrazy dla capcomowski fanatyków.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: gascan »

Aserot pisze:
Action pisze:po prostu crapcom po raz kolejny (i na pewno nie ostatni) wylamił postać z SNK ;)
True true :D, bez obrazy dla capcomowski fanatyków.
Spoko :looka:


Włączyłem Garou żeby zobaczyć tego Kevina. Zrzynka jak huj.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Street Fighter IV

Post autor: Sylvan Wielki »

Jak gra się się tym, którzy mają swoją wersję na x360 i bawią się na padzie? Miałem przyjemność wczoraj pograć z takim combo i .... tragedia. Jak ludzie na T DR na PSP narzekali, powinni to zakosztować.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Yamada »

Jak dla mnie jest ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Street Fighter IV

Post autor: Sylvan Wielki »



xD Koniecznie zobaczcie.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Aserot »

Pad z X to pierwszy pad na którym w bijatyki gram na analogu. Ogólnie strasznie niedokładnie czyta input, najbardziej drażni mnie jak zamiast 2xqcf zaliczy mi tylko dp i w ten sposób ładuje ex zamiast ultrasa. Choć możliwe że to tylko kwestia przyzwyczajenia się do niego. Jak najszybciej muszę sobie sticka zamontować pod X-klocka :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Action »

Aserot pisze:najbardziej drażni mnie jak zamiast 2xqcf zaliczy mi tylko dp i w ten sposób ładuje ex zamiast ultrasa.
Mam dokładnie ten sam problem:P albo DP zamiast qcf albo qcf zamiast DP.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: s[h/z]inden »

dlatego gra sie czardżerami i 360 xDD
sam sie wkur*iam z qcf i srk; bomoze to i najprostsze kombinacje kierunkowe ever, ale w ostatecznym rozrachunku mylą się i trzeba znależć na nie jakiś sposób.

wniosek? qcf = skill

lol
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”