Editor tournament

Chcesz sprawdzić się w roli organizatora, poprowadzić własny turniej i zrealizować swoje pomysły? Chcesz dać od siebie coś dla innych? Jeśli tak to jest miejsce dla Ciebie!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Editor tournament

Post autor: master »

Cos dopowiem jest lipa max!!!! Ten turniej co zrobił Editor to jest good! A tak niby chwaląc wszystkich starych graczy którzy kiedys grali i pewnie graja onlline czasmi mają dume, zeby sie nic nie odezwac i zagrac było tyle czasu zeby to wykonczycz,,, smieszne buahahha!!! Za chwile KRYTYKA od gosci którzy są ba turze a nie grają..Mecz wyrównany trwa góra 30 minut,, a wy stare pryki czekacie na sam koniec... Pojechane fest. Po co sie zapisujesz jezeli sie nie odzywasz nic.., nie bede wypisywał graczy ale mają dume,,,, a takie zwykłe szczypiorki kopią dupe,,, please plays T3 .....
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Editor tournament

Post autor: Mr_Editor »

roy pisze:może zorganizujesz taki mały turek dla tych co mieli 3 miejsce w grupie tak na otarcie łez.
będzie osobna drabinka dla przegranych w DE, ale tur dla przegranych w grupach to jednak za dużo kombinacji...
w końcu to nie turniej dla przegranych :P

AK: masz w dupie tura... miej...ja mam w dupie czy grasz, czy nie... polecą walkowery od ciebie i tyle.... ;) :P
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Editor tournament

Post autor: AK »

zrezygnowałem wiec jakie walkowery? i tu wyszło że mialem racje wczesniej :D jak patryk.B zrezygnował to unieważniłeś walki a jak ja rezygnuje to walkowery? lol jaki z ciebie koleś, zero konsekwencji.dawaj kogos na moje miejsce i wydłuż terminy o 30 dni bo przecież terminy dajesz dla picu tylko. dobrze mówiłem że niezła parodia ten turniej.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Editor tournament

Post autor: Primo »

Grupa D

Marioitaly (Jin) 5:0 (Eddy)Primo


no cóż... pojechano mnie ;]
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Editor tournament

Post autor: Mr_Editor »

Adriankiller pisze:zero konsekwencji.dawaj kogos na moje miejsce i wydłuż terminy o 30 dni bo przecież terminy dajesz dla picu tylko
zabij mnie za to, że przedłużyłem termin o 2 dni... to jest karygodne i wiem.. zachowałem się jak gówniarz... przepraszam wujku AK...

jak już mówiłem przedłużyłem termin nie bo tak mi się zachciało, tylko ze względu na graczy, którzy np mają jeden, czy 2 wolne dni w tygodniu... poszedłem wszystkim na rękę tylko Ty AK masz jakiś problem.

A co do rezerwy, to tamtą wpuściłem, bo stwierdziłem, że nie warto zaraz na starcie dawać walkowerów i jeśli tylko są chętni by zagrać, to czemu ich nie wpuścić jeśli jeszcze mają czas na grę... a tobie by korona z głowy nie spadła, gdybyś zagrał tą jedną walkę więcej.... a teraz rezerwy nie wpuszczę, bo jest już za późno...

w końcu termin to termin... :P
Awatar użytkownika
sante
Student
Student
Posty: 52
Rejestracja: 23-07-2008, 21:50

Re: Editor tournament

Post autor: sante »

Wracając do terminu ...nie potrafię się zgrać w czasie z Primo ..po prostu się mijamy i nie możemy zagrać.Może dziś się uda ,choć i tak już jest po terminie ..
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Editor tournament

Post autor: Mr_Editor »

Dopóki nie jest wywieszona drabinka z DE w pierwszym poście to można grać... jeśli będę wiedział, że na pewno zagracie to poczekam.... a DE będzie wywieszone jeszcze dzisiaj , ale dokładnej godziny podać nie mogę bo muszę jeszcze coś z szefem skonsultować... ale na pewno dzisiaj :P
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Editor tournament

Post autor: Primo »

Grupa D

Primo 5 - 4 Sante postacie w obu przypadkach różne

Dzieki Editor ze poczekałeś
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Editor tournament

Post autor: Mr_Editor »

ok drabinki rozpisane w pierwszym poście
Awatar użytkownika
sante
Student
Student
Posty: 52
Rejestracja: 23-07-2008, 21:50

Re: Editor tournament

Post autor: sante »

No musze przyznać ,że faza pucharowa zapowiada się ciekawie :D a może by tak nagrać finał i zamieścić na forum :)?
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Editor tournament

Post autor: Oscar »

zgadzam się z Sante , każda walka uczczona pięknym zwycięstwem :)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Editor tournament

Post autor: Primo »

Dla nieświadomych :P :

W nowej Kailerze (z p2p), w macie takie okienko z napisem "record game" które trzeba zaznaczyć przed rozpoczęciem walki i zgra wam się replay całego meczu. Żeby go później odtworzyć, musicie wybrać opcje playback ( z dostępnych : p2p, serwer, playback) i wybrac plik.

od tej fazy rozgrywek proponuje wrzucać swoje powtórki
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Editor tournament

Post autor: fatal »

powtórki w całej rozciągłości popieram :D kapusta czy nie , jakieś wzorce mieć trzeba :D btw. gratuluje wszystkim finalistom. :)
Awatar użytkownika
sante
Student
Student
Posty: 52
Rejestracja: 23-07-2008, 21:50

Re: Editor tournament

Post autor: sante »

Dołączam się do gratulacji fatala .. a co do powtórek ,to wymogiem tego musi być granie na p2p ,a to już pewien minusik ...ale pomysł dobry ,nazbiera się (powiedzmy z tego turnieju ) kilka(naście) akcji ,a forumowicze wybiorą najlepszą (jakieś głosowanie ) i pewien gracz dostanie hmm jakiegoś bonusa :D:D
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Editor tournament

Post autor: Oscar »

sante pisze:Dołączam się do gratulacji fatala
i ja popieram zdanie Santego i Fatalitiego.
Powodzenia ludziska ;)
Byłoby dobrze jakby każda teraz walka została zrekordowana lub nagrana co jest lepszą sytuacją ale nie każdy ma kamere.

P.S. Mister Ty to już lepiej miej naszykowany jakiś strój dla zwycięzcy ;)


EDIT :
Lepiej Fata1ity ? :]
Ostatnio zmieniony 31-03-2009, 22:33 przez Oscar, łącznie zmieniany 1 raz.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Turnieje użytkowników”