Dead or Alive 5

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Dead or Alive 5

Post autor: hayabusa »

W zwiazku z tym, ze tematu nie ma - zakladam go :) i przedstawiam zle informacje dla fanow serii

Dead or Alive 5 - w 2012?

Być może nie, lecz na pewno nie ujrzymy jej na obecnej generacji konsol! Te dramatyczne słowa padły z ust szefa Team Ninja, Tomonobu Itagaki.
W udzielonym dla francuskiego serwisu wywiadzie Tomonobu obalił wszystkie plotki i doniesienia na temat produkcji kolejnej odsłony świetnego fightera, jakim niewątpliwie jest seria DoA. Na następny sequel fani będą zmuszeni poczekać najmniej 3 lata.Cóż, pozostaje im tylko spróbować innych bijatyk, których na x0 jest sporo, bądź nadal udoskonalać swoje zdolności w czwartej odsłonie gry.

Filmik z wywiadem:

http://www.gamersyde.com/stream_7294_en.html

info z xboxm.pl
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive 5

Post autor: kemot722 »

Sorry, ale po co zakładać topic o grze, która z wiadomych przyczyn (brak porozumienia między producentami), nigdy nie zostanie wydana?
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Komandos »

A ja myślałem, że Tomonobu Itagaki odszedł z Team Ninja a sama firma jest na skraju bankructwa z powodu procesów wytoczonych im przez większość pracowników :P
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Re: Dead or Alive 5

Post autor: hayabusa »

Ja jednak poczekalbym z wyrokiem. Skoro gra w "jakiejs" czesci jest juz ukonczona, to byc moze dogadaja sie w kwestii wydania 5tki i zwina interes :P

PS. Swoja droga nie widzialem jeszcze ani jednego screena i pewnie faktycznie nie zobacze :/
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

hayabusa pisze:Ja jednak poczekalbym z wyrokiem. Skoro gra w "jakiejs" czesci jest juz ukonczona, to byc moze dogadaja sie w kwestii wydania 5tki i zwina interes :P

PS. Swoja droga nie widzialem jeszcze ani jednego screena i pewnie faktycznie nie zobacze :/
I lepiej byśmy nie widzieli scrinów z PS4 i X720 ? bo znając TEAM NINJA to Wiemy do czego ONI ;) są zdolni w kwestii oprawy Video i systemu :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Ana »

Nie karmić... nie karmić... nie karmić... a co mi tam :/ Słabo mi tylko jak czytam takie pierdoły.

Kolego Hayabusa co z tego, że gra jest ukończona, przypuszczalnie w około. 10-20%? (buhahahaha jak jest w 2% to jest ok) skoro główny twórca walnął focha i skasował projekt? Możliwe jest, że dołączy do jakiegoś teamu i coś będzie kombinował, aczkolwiek wątpię aby miało to tytuł DoA.

A wypowiedzi JJX nie chce mi się komentować
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

Przyznaję się do błędu ^^' , nic nie spekulujmy . Przyszłość pokaże ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Yamada »

DoA5 zostało ponoć zapowiedziane przez Tecmo i ma się nim zajać ponoć jakiś ziom zwany Hitoshi Hasegawa. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale DoA bez Itadakiego to jak Guilty Gear bez pana Ishiwatari.

No, ale poczekamy, zoabczymy. Platforma dolecowa nieznana, ale pewnie skończy się na multi.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive 5

Post autor: kemot722 »

Yamada pisze:DoA5 zostało ponoć zapowiedziane przez Tecmo i ma się nim zajać ponoć jakiś ziom zwany Hitoshi Hasegawa. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale DoA bez Itadakiego to jak Guilty Gear bez pana Ishiwatari.
Miejmy nadzieję, że będzie to godna kontynuacja. Interesujące Story Mode, Tag Battle i ciekawe postacie i areny, zwykły być tym co mnie przyciąga do DOA ;)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive 5

Post autor: mcl »

Ja slyszalem pogloski ze doa5 nie wyjdzie juz na platformy obecnej generacji. moze nowa czesc wyjdzie na nowe xboxy/ps, a zrobia pod koniec zycia tej generacji jakis remake starszej czesci, nie obrazilbym sie na 2 ultimate v2 w hd :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive 5

Post autor: kemot722 »

Remake wcześniej stworzonego DOA? Może DOA3, bo nie miałem styczności poza filmikami na YouTube :P

BTW: Niech tylko ten koleś co ma tworzyć DOA5 nie wciska postaci typu Bob/Rufus :oczami:
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Yamada »

O next genie mowil Itadaki dawno temu a go juz w tecmo nie ma. Na pewno nie beda czekac do kolejnej generacji imo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Arris »

Yamada pisze:ale pewnie skończy się na multi.
i moze jesli panowie z Capcomu byli tacy dla nas PC'towcow mili...to moze Tecmo tez sie nad nami zlituje?? ^^
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Dumian »

Ja tam nic nie wiem o żadnej zapowiedzi Tecmo odnośnie DoA5, myślę, że na razie to tylko plotki. Póki co fani Dead or Alive będą musieli się zadowolić kolejnym Ninja Gaiden i grywalną Ayane ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Ana »

Jak bedzie grywalna Ayane to wiem jaka sobie gre kupie na PS3 xD
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”