Gry muzyczne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Gry muzyczne

Post autor: ryu116 »

K' pisze:Ryu jeśli chodzi ci o Sakura Saku (Eurobeat MIX) to wg mnie jest bardzo fajna i niezbyt trudna do tego
Ten mix przeszłem za pierwszym razem, chodzi mi o oryginalny oppening
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

hmm mam problem z www.bemanistyle.com poniewaz pod koniec rejestracji wyskakuje mi blad: Our server has detected the presence of multiple IP connections from your machine, with one of the connections being an "Open Proxy" or blacklisted IP. Connections of this nature are often used in order to abuse, spam or defraud. Our server has denied you any further access until both IP addresses can be resolved or the presence of the Open Proxy connection closed i niestety nie moge sciagac simfile jakby ktos mi zrobil konto bylbym wdzieczny :]
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Stepmania, czyli DDR for PC :)

Post autor: s[h/z]inden »

Jo-Jo pisze:( jak ktoś mi bez maty zagra idealnie Parasite Eve, albo z GG:XX Blue Water , Blue Sky to ma u mnie wagon Cameli :P )
uważaj, bo w opcjach ktoś ustawi najniższy poziom trudności i to zrobi ;p, chyba nawet ja to mógłbym zrobić, ale co masz na myśli mówiąc 'idealnie'? same marvelousy? (ocena AAAA?), czy nie wypadnięcie z combo?

wiesz, dzięki temu, przechodziłem takie kawałki jak np. 'bag' na klawie na AAA ;P

polecam klungkung'i, gyroscope (jak ktoś mi żyroskop na heavy zatańczy na macie na 'A' chociażby, to jest zajebisty; da sie to zrobić tylko na twardzielce i trzeba napierdalać wszystkimi kończynami w 4 strzałki naraz, dopóki początek się nie skończy), bag'a, kawałki onoken'a... i pink pong'a :P
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry muzyczne

Post autor: SubZero »

Arris pisze:...
Na to raczej nic nie poradzisz, poza zjechaniem swojego ISP. Nawet jeśli ktoś inny założy ci konto to prawdopodobnie nie będziesz mógł się zalogować. Ewentualnie możesz próbować bawić się wynalazkami pokroju Tor-a.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Gry muzyczne

Post autor: Jo-Jo »

szinden - ta propozycja jest out of date juz od dawna ;p
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Gry muzyczne

Post autor: s[h/z]inden »

Jo-Jo pisze:szinden - ta propozycja jest out of date juz od dawna ;p
mam jeszcze ten nubowski nawyk, że nie patrzę się prawie nigdy na datę wysłanego posta...
ale to się kiedyś zmieni, jak może napisaę jakąś głupotę i dostane za to osta i takim wytłumaczeniem, że aż mi włos zbieleje ;p

nieważne...

cicałbym się spytać, jakie są wasze ulubione ścieżki ze stepmanii, i mam zarówno na myśli te oficjalne, jak i fanowskie :), kryteria, jakiekolwiek, np. dopasowanie kroków, do muzyki, wygodność, tak że aż się chce skakać, dobór muzyki, itd.

jeżeli chodzi o wygodność, to lubię 'kick the can', bo przy tym, to można zamknąć oczy i nawalać do muzyki xD

z oficjali, do moich ulubionych należą:baga... nie wiem dlaczego, ale jakoś się czuję pewniej, jak te strzałki mi szybko przed oczyma nie latają, a jak znam rytm czwórek, to już z resztą nie ma problemów. z oficjalnych w tej kategorii siedzą również 'sana morette ne ente' (obie wersje, ale ta szybsza lepsza), 'i feel...', 'jam jam reagge' (wersja z 16stkami na koniec), 'so deep' (chyba wiadomo dlaczego :) ), 'burning heat!' (to samo co 'so deep') i 'do me'( bo ma fajne basy), do tej pory pamiętam jak się na nich skacze.

z kolei za tsugaru nie przepadam... takie 'normalne' jest ;p

z nieofiajclnych? 'csikos post' banyi, wszystkie 3 onokena 'wisdom', 'felys' i najlepszy 'brightone', lubie 'beat box!'a', genialne są klungkungi, miksy 'bloody tears' z castlevanii. lubię kawałek 'checkin' da cutz', który na heavy daje czadu :) zero-one też jest godne uwagi.
z piu'owych fajnie jest, że ktoś dorzucił 'zzanga' kim gun mo... zresztą artystę bardzo polecam, bo fajnie lekko wokaluje :)

naarazie to tyle, jak coś sobie przypomnę, to dam znać :P
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Dance! Online

Post autor: Arris »

Zaczynjac od konkretow:
ta gra to tak na prawde dance dance revolution albo stepmania online
czyli tanczymy ;D
gra jest darmowa rejestracja takze a mozna ja pobrac z tad: http://dance.acclaim.com/
Jakby mial ktos problem trzeba zmienic w opcjach regionalnych i jezykowych z polskiego na Angielski
i ps. mam pewien problem z update mianowicie takie cos
Obrazek
i tak stoi...czekam juz pol godziny i nic sie nie ruszylo :zdegustowany:
jesli ktos w to gral i mial takie cos albo sie uporal niech ktos napisze :P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gry muzyczne

Post autor: kemot722 »

No to niedługo będą roztańczone turnieje :D

Zobaczę to cudo i może mi się spodoba :oczami:
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

a wlasnie sorry za niepamiec dodam pare filmikow abyscie zobaczyli jak gra wyglada ;D



i zapomnialem dodac ze istnieje zamiana strzalek i rowniez efektow
zamieszczone w filmikach powyzej sa tylko chyba 2 mody
plus jeszcze rozgrywki grupowe
lover mode (tak to sie kiedys nazywalo) musi byc przynajmniej jedna para chlopak & dziewczyna tancza razem i musza wypelnic serduszko...serduszkami xP
boys vs girls jak w nazwie potyczki taneczne sa rozgrywane chlopak vs. dziewczyna przegrana druzyna dostaje dziwny stroj typu swinka..trzeba zrobic relog aby tego stroju nie bylo
jeszcze chyba cos bylo ale nie pamietam bo mam jak zamiescilem na tamtym zdjeciu w pierwszym poscie mam problem z update =\
edit:
sa rowniez wyzwania do lvl up typu
wbij 50 combo w dowolnej piosence aby awansowac na nastepny lvl
proste , nie? :D
zachecam was do gry i jesli sie zarejestrujecie to piszcie wasze nicki ^^
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Gry muzyczne

Post autor: Lukas »

Możesz wytłumaczyć na czym błąd a update polega, bo nie widzę żadnego komunikatu na screenie :/

A tak, jako wróżka, to jestem wstanie tyle powiedzieć: odinstalować dance online, jak się nie da, to wywalić cały folder z dance online i zainstalować jeszcze raz w tym samym miejscu, odpalić, żeby się updatowało.
Ostatnio zmieniony 05-04-2009, 17:13 przez Lukas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

Lukasie drogi blad polega na tym ze:
czerwony pasek powinien zaladowac sie do konca poniewaz sprawdza niby pliki
kiedys jak robilem update (jescze na starym komputerze) to szedl ten pasek jak szalony i moglem juz swobodnie grac
a teraz kiedy mam nowy komputer z tymi samymi antywirusami itp. ten czerwony pasek na dole nie chce wlasnie sie zaladowac do konca i w tym tkwi problem sora ze tego nie wytlumaczylem do konca ;D
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Gry muzyczne

Post autor: Lukas »

Czyli to, co podejżewałem - może być jeszcze jakiś wałek z za małą ilością miejsca na dysku, ale jeżeli wiesza nonstop w tym samym miejscu, to prawdopodobnie cała instalacja już jest zrypana a jeszcze mi powiedz - pytam z ciekawości - czy ta gra wykożystuje gameguard'a?

edit:A próbowałeś zgasić antywirusy/firewalle/ochrony rezydentne/gadu-gadu na czas update?
Jeszcze można próbować odwiesić tego updatera:
odpalić menedżer zadań(alt+ctr+del)>procesy , poszukać procesu updatera, ustawić priorytet na WYSOKI, następnie poszukać "explorer.exe" i go zamknąć, przez naciśnięcie Del> tak xD
Jak nie pomoże, to w menedżerze>plik>nowe zadanie(uruchom)>wpisać:
explorer.exe
Ostatnio zmieniony 05-04-2009, 17:32 przez Lukas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

z tego co pamietam to raczej tak...czyli ze mam sciagnac nowa instalke?? =\
wieki to pojdzie =.=
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Gry muzyczne

Post autor: Lukas »

nie kasuj instalki, do puki nie odpalisz gry.
Tzn jeżeli zrozumiałeś z moich wywodów, że masz skasować instalkę ,to źle zrozumiałeś, bo instalka jest wporządku, tylko skasuj sam folder z grą.
Jak skasowałeś już instalkę, to popróbuj inne rzeczy zanim ściągniesz nową,
tzn: defragmentacja dysku, scandisc, zgaś te antywiry, itp
Ostatnio zmieniony 05-04-2009, 17:37 przez Lukas, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry muzyczne

Post autor: Action »

kemot722 pisze:No to niedługo będą roztańczone turnieje :D
Roztanczone? A kto na forum prócz mnie, AK i Joja ma w ogóle mate? ;)


Temat przenoszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”