Gry muzyczne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

w tym problem ze mi ctrl alt del nie dziala musze zrobic format a mi sie nie chce... tak jak pisalem wczesniej mialem to samo oprogramowanie na starym komputerze i mi wszystko dzialalo...moze sciagne od nowa instalke??
edit:
ja mam jeszcze mate chociaz jej nie uzywam ale mozna grac na klawiaturze ^^
edit2: wiem co zrobie...sciagne od nowa instalke usune stara wersje gry zainstaluje nowa i zobaczym co bedzie jak nie to chyba pieprzne format i po sprawie albo przerzucam sie na sdo (malezyjska wersja dance! online inny wyglad avatarow itepe i gorsza muzyka ;D )
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Gry muzyczne

Post autor: Lukas »

Tak trudno na chwilę zgasić antywirusy, skoro już i tak masz do tego stopnia zmasakrowany system, że menedżer ci nie działa? xD
Jeżeli masz instalkę już, to nie sciągaj od nowa, wszystko z nią w porządku, tylko problem leży po stronie już zainstalowanej gry. Jeżeli tej instalki nie masz, to ściągnięcie jej nie byłoby błędem.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

Lukas pisze:Tak trudno na chwilę zgasić antywirusy, skoro jużi tak masz do tego stopnia zmasakrowany system, że menedżer ci nie działa? xD
Jeżeli masz instalkę już, to nie sciągaj od nowa, wszystko z nią w porządku, tylko problem leży po stronie już zainstalowanej gry. Jeżeli tej instalki nie masz, to ściągnięcie jej nie było by błędem.
no wlasnie ze stara instalke usunalem.....i sproboje tak jak opisywalem w poprzednim poscie
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry muzyczne

Post autor: SubZero »

lol, RPG MMO, fightery MMO, siatkówka MMO, DDR MMO, co następne? saper MMO ? :D
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry muzyczne

Post autor: Arris »

SubZero pisze:saper MMO ? :D
da sie zrobic ;D
edit: odpowiadajac na pytanie Lukasa
patrzylem na zawartosc plikow
i : tak gra ma gameguarda i chyba brakowalo mi jakiegos pliku moze dlatego mi nie chcialo sie aktualizowac...
edit2: i gra ma mniej plikow do aktualizacji wiec bedzie szybcie zraportuje za niecala godzine czy dziala jesli nie zdaze to jutro ;)
edit3:
tak to byla wina gry juz wszystko dziala i gram ;D
moj nick w dance! to
edit:
niektorzy moga sie obrazic za to ale mam taki nick w wiekszosci mmo ;D
yamadaxd
mam inny nick z uwagi na to ze wszystkie assassiny byly pozajmowane =\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”