Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vegidx
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 22-02-2009, 12:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Vegidx »

Raczej Tekkena aż tak dobrze bym nie znał gdyby nie mój tata...
Otóż poprosiłem tate aby mi kupił gazete o PlayStation (chyba jeden z pierwszych numerów PSXTREME)
Była w tej gazecie płyta z grami demo.
Odpalam na szaraku płytke i wybieram tekken 3.
Tata przychodzi do mnie do pokoju i widzi intro TK3.
A teraz oryginalny cytat:
"Ja pier**** jaka zajebista trzeba ją kupić"
Graliśmy w nią trochę (Ja Xiajką a on Eddym)
Po krótkim sparze...
Tata wsiada do samochodu i gdzieś pojechał.
Po godzinie wraca z nowym Tekkenem 3....
No i tak się zaczeło dostałem PS2 kupiłem Tekkena 4 potem 5.
Project Mame Arcade Machine [10%]
Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: szyszq »

Gdy byłem na wakacjach zobaczyłem automaty z grami.
Po środku był tekken (1).
Zagrałem raz... i spodobało mi się :P
Grałem w tekkena regularnie. Zapie******em Kingiem non stop.
Na początku myślałem, że to tylko taka zwykła bijatyczka, ale dowiedziałem się, że w jednej fastfoodowej restauracji był automat z tekkenem 3.
Później mój kolega sciągnął na kompa tekkena 3 za pomocą emulatora.
Ja po jakimś czasie zrobiłem to samo :P
Niestety nie mam żadnej konsoli, ale bardzo chcę mieć psp, a na nim T5 DR.
i zostałem bez podpisu :(
keragon
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 16-04-2009, 08:52

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: keragon »

jak wyszła konsola psx to dostałem jedną od kuzyna a z nią parę płytek w śród nich była demówka tekkena 3 wtedy za czołem się pasjonować tą grą kupiłem pełną wersje a potem po kolej resztę
Hwoarang2000
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 21-03-2009, 08:20
Lokalizacja: Z Kazachstanu xD

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Hwoarang2000 »

szyszq pisze:ale bardzo chcę mieć psp, a na nim T5 DR
Szczerze też bym chciał mieć PSP i T5DR,ale fundusze nie pozwalają.
Mere
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 07-05-2009, 13:50

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Mere »

Moja przygoda zaczęła się jakoś jak miałem 9 lat. Na wakacjach były automaty z grami. Zobaczyłem napis NAMCO a potem jak sie biją. Spodobało mi się to i poprosiłem rodziców o pare złotówek poszedłem grać. Pierwszą postacią, którą wybrałem był King (do dziś został mi ten sentyment do niego) (był to Tekken 1). Rok później w tej samej miejscowości zobaczyłem w innym miejscu automat z walkami (T3). Całe wakacje popierniczałem Yoshimitsu, Eddym, Jackiem i Gonem. Jakieś 3-4 lata temu znowu tam był automat z DOA. Znowu mnie to wciągnęło, ale już bardziej poważnie. Zawsze dochodziłem do przedostatniej postaci (Kasumi) i nie mogłem jej pokonać :| Dwa lata temu (już gdzie indziej :P ) koledzy taty mieli ps2 i T5 bardzo mnie ta część wciągnęła i po wakacjach kupiłem sobie ps2 właściwie specjalnie dla niej. Od tej pory gram w piątkę z przerwami ;]
tekken19999
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12-04-2009, 12:19

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: tekken19999 »

ja grałem w poraz pierwszy w tekkena 3 miałem 3 lata . w noc gdy ja już spałem ,to tata grał w tekkena z kolegą. a on nie umiał przejść niny :szok: ja sie obudziłem i go błagałem że by dał mi spróbować . dał i przeszłem cały arcade . potem zagrałem w vs i pokonałem go perwectem :P .w wieku 10 lat pojechałem na tórniej w katowicach i miałem 2 miejsce :rotfl:
kocham tekkena
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Arris »

tekken19999 pisze:.w wieku 10 lat pojechałem na tórniej w katowicach i miałem 2 miejsce :rotfl:
jakbyś znal ortografie tak jak ''rzekomo'' grasz w tekkena to bys byl na prawde mistrzem rowniez na honmaru ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Komandos »

Arris pisze:
tekken19999 pisze:.w wieku 10 lat pojechałem na tórniej w katowicach i miałem 2 miejsce :rotfl:
jakbyś znal ortografie tak jak ''rzekomo'' grasz w tekkena to bys byl na prawde mistrzem rowniez na honmaru ;)
Ty znałeś zasady ortografii kiedy miałeś 10 lat? :P
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Arris »

Komandos pisze:Ty znałeś zasady ortografii kiedy miałeś 10 lat? :P
no orlem nie bylem ale wiedzialem ze turniej sie pisze przez ''U'' anie przez 'Ó'' owszem zdazaly mi sie bledy ortograficzne ale sporadycznie ^^
...a tak wogole to wedlug mnie to wina nie czytania ksiazek...teraz te dzieciaki tylko przed kompem siedza i nic sie nie ucza teraz bardzo duzo jest dzieciakow ktore slowo ''już'' pisza ''jusz'' i nie wmawiajcie mi ze to dysortografia bo ja znam alternatywna nazwe tej ''choroby'' a mianowicie....LENISTWO :)
a co do tematu
to jak mialem 7 lat brat pozyczyl PSX'a i powiedzial ze ma jakas fajna nowa bijatyke (gralem w bijatyki w wieku 5,5 roku) no i tak mi sie spodobalo ze zaczalem grac :)
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Kira_Light13 »

Nie pamiętam ile miałem dokładnie lat bo ma dziury w głowie pewnie około 10 jak zacząłem grac w Tekkena I w salonie gier. Jakiś czas potem kuzyn sprawił sobie Playstation i graliśmy non stop w Tekkena 3. Chyba najwięcej razy grałem właśnie w 3 odsłonę.
Grałem we wszystkie Tekkeny oprócz TDR najbardziej widziała mi się 5 i 3.
Awatar użytkownika
kaczmar456
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 29-05-2009, 15:09
Lokalizacja: Warka
Ogrywam: TTT2, SFxT
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: kaczmar456 »

Moja przygoda zaczęła się z Tekkenem 2 na automatach, miałem chyba wtedy z 5-6 lat, nie wiedziałem wtedy co to jest, zawsze grałem Jun, bo nie umiałem wybrać innej postaci i przegrywałem przy 1 poziomie. Później kolega dostał PSX'a i Tekkena 3 i zawsze przychodziłem do niego i graliśmy (najważniejsze w tym jest to, że to mój sąsiad). Potem prosiłem rodziców o konsolę i na komunię dostałem PSone i następnego dnia mama załatwiła mi Tekkena 3 oryginała (jeszcze leży i się kurzy) i tak się to wszystko zaczęło. I mam jeszcze 4 i 5 odsłonę serii.
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Hajda »

heh jak sobie przypominam to pierwsza nawalanka w jaka zagralem to street fighter , a tekken pochłonął mnie jakies 2 lata temu ;] no i jakos tak pozostało , niejedno sie wydarzyło przez tekkena hehe no i nocki spędzone na grze ;] piekna sprawa
lagalize it ;D
Ej! Zywki
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 18-04-2009, 20:05
Lokalizacja: Mazury, W-wo

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Ej! Zywki »

A zaczelo sie to jak bylem jeszcze w podstawowce :D gnoj z 9lat :D hehee wydaje mi sie, ze cos kolo 98-99 bylo :P bylo ale nie minelo bo wciaz lubie sobie popykac w trojeczke :padam: i jak dla mnie to nie ma lepszej seri niz tekken :hyhy:
Awatar użytkownika
Asuka
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 10-06-2009, 17:53

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Asuka »

Przygoda z tekkenem ?

A tak, gdy brat dostał psx na komunie z T3.
Na wakacjach ciągle zasuwałem,miałem z yy 4-5 lat

Najbardziej spodobał mi się boskon i oczywiście King :D
Pózniej z kolagami braliśmy jakiś słup i na nim stawaliśmy XD (Yoshimitsu siedzi na mieczu)XD

Chodziliśmy na taki duży balkon i tam udawaliśmy (King stage) stare czasy. Potem był Eddy ale już nie chce pisać :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: EasY_PL »

mi sie zaczęło w wieku 6 lat jak do niemiec do kuzyna pojechałem z rodzinką... grał wtedy w T2, T3 jeszcze nie wyszła... napierdzielałem 2 tygodnie bez przerwy... kuzyn zaczął sie martwić ile za prąd będzie musiał pobulić :P po przyjeździe do domu nawet nie wiedziałem jak sie ta gra nazywa xD w wieku 8 lat starzy kupili mi psx... pierwsze co miałem to Spyro The Dragon i demo disc z T3 :P przerobiłem ps'a po pół roku... pierwsze co kupiłem z piratów to T3... (pamiętam jak na chama chciałem boskona zdobyć... a potem po 50 walk xiao na odpierdziel żeby tylko strój mieć...) 2 lata temu widziałem T5 na ps2... kumpel mnie na piwo zaprosił... siekał mnie jak szło... po paru dniach pytając go wiecznie "grasz dziś" jakoś już Kazikiem wymiatałem... pierwsze juggle :P do dziś gram w T5 tym razem na swojej konsoli... miałem wszystkie części... do dziś szukam grywalnego TTT do kolekcji :P niestety tu gdzie mieszkam nie ma takowej używanej... nie grają w bijatyki... w październiku kupuje PS3 i T6 :P
szykujcie sie na baty :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”