Piłka nożna

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

Ja nie tyle co nielubie Niemców co wole inne reprezentacje. W sumie nie wiem skąd to się wzięło, taka mentalność i tyle :P
Piłkarze tacy jak m.in. Klose czy Podolski wyjechali z kraju za młodych lat ku lepszej przyszłości i na pewno mają lepszą niż by mieli w Polsce. Tam dorastali, tam zrobili piłkarską karierę i tam grają, nie można im mieć tego za złe. Niezapominajmy, że piłka nożna to nie walka w obronie ojczyzny itp. tylko przede wszystkim sport i wielkie przedsięwzięcie, w którym chodzi o grube pieniądze.

A z innej beczki to znalazłem fajny film pokazujący drogę Polski do Mistrzostw Świata 2006. To był dobry okres naszych piłkarzy, szkoda, że możemy teraz tylko wspominać i żałować nieawansowania z grupy bo było to zdecydowanie do osiągnięcia ;/

Poland Road to Germany 2006
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Piłka nożna

Post autor: Paul vs Picollo »

Teraz moge powiedziec, odpadliśmy z grupy więc z niej nie wyjdziemy. Brazylia odpadła, Anglia odpadła. Szkopy będą miały mistrzostwo
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Ana »

Paul vs Picollo pisze:Teraz moge powiedziec, odpadliśmy z grupy więc z niej nie wyjdziemy. Brazylia odpadła, Anglia odpadła. Szkopy będą miały mistrzostwo
No jak na dzisiaj to zaiste ODKRYWCZE info.
Szczerze mówiąc w finale z chęcia zobacze Włochy-Portugalie i zwyciestwo Portugalii :) Jakoś wole te "słoneczne" kraje
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Tygrys »

"RAPORT JANASA". ;)

1.Selekcja Kadry - powołałem najlepszych zawodników, jakich ma Polska w tym momencie. Dowodem na to jest Bosacki, który został bohaterem naszej ekipy. Inni zawodnicy, którzy się wyróżnili to: Mila - ani razu się nie przewrócił, Kosowski - wreszcie wpuścił koszulkę w spodnie, Giza i Gancarczyk - będący dobrymi duchami naszej ekipy i Grzesiu Rasiak - przez 10 min skutecznie wprowadzał chaos w szeregach rywali i naszej linii napadu, z czego mogła paść bramka.

2.Bank Informacji - swoich rywali mieliśmy rozpracowanych doskonale. Potwierdziło się na 100%, że Ekwadoru nie można lekceważyć, Kostaryka to najsłabszy zespół w naszej grupie a Niemcy to gospodarze tej imprezy.

3.Przygotowania fizyczne - przygotowani byliśmy świetnie. Potwierdzało się to przez pierwsze 15 minut każdego meczu.

4.Zamknięte treningi - ukrywanie przed rywalami naszej siły, a zwłaszcza rozgrywanie stałych fragmentów gry miało sens, gdyż 100% bramek na tych mistrzostwach zdobyliśmy właśnie po stałych fragmentach.

5.Analiza i taktyka - moja taktyka sprawdziła się doskonale. Nagłą zmianą systemu tuż przed mistrzostwami, pozornie dziwnymi roszadami w składzie, wystawianiem pomocników do napadu, a napastników do pomocy - wprawiłem w zakłopotanie naszych rywali. Zarzucając mi, że zbyt defensywnie ustawiałem zespół z jednym tylko napastnikiem odpowiem, że ja to widziałem inaczej. Mieliśmy po 3, 4 napastników w składzie i dziwię się, że nie strzeliliśmy bramek w pierwszych dwóch meczach. Chłopaki perfekcyjnie realizowali moje założenia, fakt, że nie grali na swoich pozycjach, ale zakładana wymienność pozycji potwierdziła się w wygranym w dobrym stylu meczu z Kostaryką, gdzie bramki zdobywał obrońca. Przecież tak się teraz gra na świecie. Jedyne, czego żałuję, to że od początku nie wystawiłem Żurawskiego w obronie, Bąka w napadzie, Boruca na skrzydle a Kosowskiego na bramce.

6.Motywacja i podejście mentalne - uważam, że dobrze zmotywowałem chłopaków, co było widać po odwadze, z jaką wychodzili na boisko i śpiewali hymn, po ich wybieganiu, chęci do gry, nie odpuszczaniu rywalowi w żadnym momencie. To nieprawda, że osłabiłem zespół mentalnie nie zabierając zawodników z charakterem i niepokornych, bo nie lubię sprzeciwu i się denerwuję, gdy ktoś ma inne zdanie ode mnie.

7.Wspólpraca z mediami - być może współpraca nie była idealna, ale ileż można odpowiadać na te same pytania. Przecież wszystko było widać gołym okiem. Nieprawda, że przerywałem dziennikarzom w połowie wypowiedzi, byłem po prostu błyskotliwy, bo wiedziałem, o co chcą spytać. A nawet, jeśli nie wiedziałem, to przypuszczałem. Nieprawda, że się peszę, irytuję i wściekam, gdy zadają niewygodne pytania o skład i taktykę na mecz. Nie robię tego z dwóch powodów: po pierwsze nie będę zdradzał prasie całego świata naszej taktyki i koncepcji, po drugie: wymyślam ją 15 min przed ogłoszeniem składu na mecz. Na zakończenie tego punktu dodam, że bardzo zależało mi na dobrym wizerunku medialnym, czego dowodem wysyłanie na konferencje prasowe zawodników rezerwowych, fizjologa oraz naszego sympatycznego kucharza.

Uważam, że nie mam sobie nic do zarzucenia i nie popełniłem błędów w przygotowaniach do mistrzostw świata. Z czystym sumieniem, pokornie i z nadzieją, że zostanie wydana obiektywna ocena mojej pracy, czekam na decyzję Zarządu Komisarycznego PZPN a zwłaszcza mojego przyjaciela Michała Listkiewicza.

Paweł J.

;)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Ana »

PS. A Lepper wcale nie byl moim gorylem na Okręciu.



Zapomniałes dopisac :P
Obrazek
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Piłka nożna

Post autor: AnTeK »

:hurra: Viva Italia :!: :drunk:
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Tygrys »

Niemcy do domu :D :D :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka nożna

Post autor: Wawrzyn »

Niemcy wracaja do domu :P , ten gol w 118 minucie... :wOOt:
Moze bedziemy mieli final jak w 98 roku?Wtedy Francja musialaby pokonac Portugalie...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

Ja tam licze na finał Włochy - Portugalia :D

Dzisiaj naprawde świetny, godny półfinału mecz, no i zakończenie wymarzone, brawo Italia :super: Koniec sielanki zarozumiałych Niemców :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

FORZA ITALIA!!!

Jak widać słusznie na nich stawiałem :hyhy: - wg mnie w pełni zasłużone zwycięstwo, dominowali przez większość meczu ale najbardziej cieszy mnie jedno: że dali popalić tym szwabskim burackim kibicom :)


Teraz kibicuję Portugalii a w finale znowu Włochom :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Piłka nożna

Post autor: ChUmB@ »

Ja coś czuje że Francja wygra z Portugalią ( co by było dla mnie kompletnym ciosem) ale jak już zobaczyłem wczorajszy mecz to myśle że jednak Francja będzie The Best, chociaż ulubiony zespół mój to Portugalia no i pan C.Ronaldo najlepszy skrzydłowy chyba mistrzostw który był najwięcej razy faulowany no ale nie dziwie sie... :P jak go tu zatrzymać :) a jaki obstawiacie wynik w finale i wogule kto w ni będzie?
Bo ja Francja & Portugalia (1:0) :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: SubZero »

Może cos mnie ominęło, ale czy Francja z Portugalią nie ma grać w półfinale ??
Ja obstawiam finał Włochy( :P ) - Portugalia ze zwycięstwem tych drugich.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Ana »

dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa :cry:
nie tkne narodowej postaci francuzów w SC3, nigdy wiecej Xian..
<bunt>
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Tygrys »

Boze tylko nie francja :/
Fuck
No to stawiam na Italie !!! ;)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka nożna

Post autor: Wawrzyn »

Moze bedziemy mieli final jak w 98 roku?Wtedy Francja musialaby pokonac Portugalie...
Moje przepowiednie sie sprawdzily :P
Wolalbym zeby w finale wygraly Wlochy ale wygra Francja :niepewny:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”