jedna postac

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
krakers
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 21-12-2007, 13:45
Lokalizacja: Lubsko

Re: jedna postac

Post autor: krakers »

Ja tam prawie cały czas gram ogrem nieraz brayan i nic w tym złego
Dydzio
Student
Student
Posty: 42
Rejestracja: 01-04-2008, 14:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: jedna postac

Post autor: Dydzio »

Ja wieloma umiem grać lubie doktora, czasem kingiem zagram, xiao według mnie to strasznie trudna postać, tyle można nią kombinować, że głowa mała.
Fojtus
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 03-08-2006, 21:04
Lokalizacja: Augustów ;P
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: Fojtus »

Ja gdy gram na poważnie to gram Lei'em ale w Tekken3 to on taki "prosty" jest a w Tekken5 to się sprawa zmienia niby to tylko kilka nędznych ciosów dochodzi, ale oprócz tego jest więcej "wejść" w pozycje m.in. węża i tak dalej co daje nam większą możliwość rozwinięcia naszego ataku do dużej kombinacji.
Lecz gdy gram o tako sobie z kumplami to biorę co popadnie, bo wiele postaci poćwiczyłem a po za tym każda ma takie podstawowe ciosy, które niezależnie jaka ta postać jest to zawsze ma takie same.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: jedna postac

Post autor: Schaiba »

Jak Lei jest prosty to ciekawe kto jest skomplikowany. Nie zgadzam się. Prawda jest taka, że jak ktoś nie potrafi skutecznie przerywać przejść w różne stance to łatwo go Lei'em po prostu stłamsić, zgnieść jak karaluchaa ^^

Co by nie było OT - Mokumokumoku! ^^

[ Komentarz dodany przez: Action: 25-04-2008, 23:36 ]
Lei jest banalny do opanowania, skomplikowany (tekken i skomplikowanie - jedno drugie wyklucza :D) to jest raczej yosh i hwo :P
Ostatnio zmieniony 25-04-2008, 21:37 przez Schaiba, łącznie zmieniany 1 raz.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Dydzio
Student
Student
Posty: 42
Rejestracja: 01-04-2008, 14:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: jedna postac

Post autor: Dydzio »

Też kiedyś grałem Leiem, w survivalu do 17 dochodziłem nawet, ale znudził mi się, bo gra innymi postaciami jest dla mnie przyjemniejsza.
Twoja stara
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: jedna postac

Post autor: vho »

w survivalu do 17 dochodziłem nawet
No to szacun.

I żeby offtopa nie było: Xiao jest najfajniejsza, najciekawsza, najlepsza, najbardziej wqr\/\/iająca. Dziękuję za uwagę :)
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: jedna postac

Post autor: kemot722 »

Jeśli ktoś lubi grać ograniczając się tylko do standardów to dla niego każda postać będzie prosta ;)

Według mnie, lepiej ograniczyć się do kilku postaci i je szlifować ile sie da.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: jedna postac

Post autor: Schaiba »

Ale mi nie chodziło o trudność w opanowaniu tylko o to, że nie ma dwóch ciosów i z każdego stance'a ma te zgadywanki.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: jedna postac

Post autor: kemot722 »

Myślałem, że oto chodzi różnorodności stylów. Rozumiem, że chodzi ci oto, że z każdego stance'a, przy tej samej klawiszologi (kierunek 1z8 + cios) uzyskujesz efekty na inne wysokości.
Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: jedna postac

Post autor: szyszq »

Granie jedną postacią nie jest grzechem. Ja akurat mam swoich 5 ulubieńców, ale są tacy, którzy mają tylko tą jedną, jedyną postać.
i zostałem bez podpisu :(
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: Milly »

ja gram wszystkimi (co nie znaczy że wszystkimi 'umiem' grać)... ale ograniczanie się do jednej postaci to zgroza. Można miec jedną naj-naj i ją szlifować do perfekcji, ale grać trzeba kilkoma, żeby poznać co i jak :P
Obrazek
keragon
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 16-04-2009, 08:52

Re: jedna postac

Post autor: keragon »

jak bawię się ze znajomymi to najczęściej biorę randoma dla rozrywki ale tak zaawansowanie to gram kingiem oraz hworangiem a ostatnio zacząłem się bawić jinem,ale sam uważam że granie jedną postacią jest nudne i monotonne oczywiście jak się gra samemu lub ćwiczy to na jakiś turniej czy potyczkę to gra się jedną postacią i wcale nie jest to złe nawet jak się gra ze znajomymi chyba że się wcześniej inaczej ustaliło.
Awatar użytkownika
LillyBou
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 23-09-2009, 11:19
Lokalizacja: inąd niż zewsząd

Re: jedna postac

Post autor: LillyBou »

Wg mnie gra jedną postacią nie jest zła. Law jest skuteczny. Teraz go jeszcze mają ulepszyć. Ja osobiście wzięłam się za 3 postacie :D Hwo Asuka i Nina ;) Mój kuzyn gra ciągle Paulem, ale w noobski sposób :/ Mianowicie 'ambitnie morduje pada' oraz wszystkie jego przyciski w tym samym czasie, więc - granie jedną postacią jest dobre, gdy się ją bardzo dobrze opanuje, i nie rozwala się pada :D
Nie mam weny na opisy :|
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: keNzo »

podziwiam ludzi grających jedną postacią i umiejących nią cały czas wygrywac i zmieniać technike gry tak żeby nie można było jej wyczuć
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: JISAW »

Ufff myślałem że tylko ja tak mam ja masteruje Kinga na poważnie od T2 aż do teraz. Obecnie w T6 Kinga mam wycykanego w 98% bo zostało pare drobiazgów które mogę dołączyć do innych zagrań. Kiedyś myślałem że ja będę wyśmiany że tylko na jednej postaci się hamię ale też jestem tego zdania jak większość z was że dobrze opanować do perfekcji jedną czy dwie postacie bo to przydaje się w turniejach.
Sam mam zamiar zadebiutować w turnieju w Lesznie jeszcze tylko trza transport skołować i ludzi do towarzystwa;-)
Sam będe stosował Kinga bo to by było bez sensu walczyć np. Zafiną której nie znam lol.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”