Muzyka

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Muzyka

Post autor: vho »

ICO to jedna z najdoskonalszych gier ever. Muza roxx, grafa roxx, klimat roxx, gameplay roxx... Nie można nie zagrać mając ps2.
Ostatnio zmieniony 02-06-2006, 21:33 przez vho, łącznie zmieniany 2 razy.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Muzyka

Post autor: AnTeK »

vho pisze:ICO to jedna z najdoskonalszych gier ever. Muza roxx, grafa roxx, klimat roxx, gameplay roxx... Nie można nie zagrać mając ps2.
Zgadzam się w 100%. Prawdziwa perełka. Jednak nie każdemu musi się podobać. Niektórzy szukają czystej rozrywki, akcji, rozpierduchy i efekciarstwa. Tutaj tego nie znajdzie. Drugiej takiej gry to ze święcą szukać :padam: no ale jeszcze jest Shadow of the Colossus ;) Coś o muzyce... Aha no i muzyka w obu arcydziełach jest boska i nadaje niesamowity klimat można ją znaleść na emulu.

Uniknołem OT?? :luka:
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

Ja slucham Hip-Hop oczywiście nie komercyjnego gówna. Tylko prawdziwego hh polskiego i zagranicznego (niemieckiego, francuskiego, amerykańskiego). Lubie też posłucha Techno ( nienawidze Metalu).
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

Paul vs Picollo pisze:Ja slucham Hip-Hop oczywiście nie komercyjnego gówna. Tylko prawdziwego hh polskiego
A cos takiego istnieje? :szok:

PS.
Ja slucham Hip-Hop (...) Tylko prawdziwego hh polskiego i zagranicznego (niemieckiego, francuskiego, amerykańskiego). Lubie też posłucha Techno
Ale to topic o muzyce...
Obrazek
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Muzyka

Post autor: AnTeK »

Ana pisze:
Paul vs Picollo pisze:Ja slucham Hip-Hop oczywiście nie komercyjnego gówna. Tylko prawdziwego hh polskiego
A cos takiego istnieje? :szok:

PS.
Ja slucham Hip-Hop (...) Tylko prawdziwego hh polskiego i zagranicznego (niemieckiego, francuskiego, amerykańskiego). Lubie też posłucha Techno
Ale to topic o muzyce...
Błahahahaha Ana masz u mnie browara :zdrowko: albo nie... pół litra od razu po prostu :padam:
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

Oj... wy metalowcy nigdy nie zrozumiecie sensu zycie. Dla was liczy sie tylko darcie ryja w jakies psychicznej piosence.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

A gówno prawda. Naszym sensem zycia jest polowanie na koty i składanie ich w ofierze Sam Wiesz Komu.

Kici kici taś taś...





By nie było offtopa: ownd by OWA :D (kto wie, rozumie :D )

[ Dodano: 2006-07-04, 13:04 ]
Yamada pisze:
By nie było offtopa: ownd by OWA (kto wie, rozumie )
Mój ulubiony zayebisty metalowy kawałek. Teledysk ma fajny - robią sok z kota :p
Widzisz zapowiedz tego klipu masz w mojej sygnaturze.
On bierze tym mieczykiem i robi z kota szaszłyk, później rzuca go na grilla, doprawia azjatyckimi przyprawami, dekolruje, wciska w niego swieczki tortowe i podaje z kawiorem. Cudo! Kto nie jadł polecam!
Dobry jest również duszony pies.


Co do MUZYKI to oczywiscie na mojej playliscie na razie widnieje tylko OWA i pare utworków z FF8 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Yamada »

Paul vs Picollo pisze:Oj... wy metalowcy nigdy nie zrozumiecie sensu zycie. Dla was liczy sie tylko darcie ryja w jakies psychicznej piosence.
Mój ulubiony zayebisty metalowy kawałek. Teledysk ma fajny - robią sok z kota :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Muzyka

Post autor: Dismaster »

Paul vs Picollo pisze:Oj... wy metalowcy nigdy nie zrozumiecie sensu zycie. Dla was liczy sie tylko darcie ryja w jakies psychicznej piosence.
Takich lubie najbardziej :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: "nigdy nie zrozumiecie sensu zycia" to bedzie moje ulubione haslo od dzisaj. A tak na marginesie to drzec ryja to tez trzeba umiec a ja z kumplami zrobilem numer hip hopowy dla wiksy w 40 min i zawarty byl w nim caly "sens zycia" :] a poza tym jak juz zauwazyla Ana hh to nie muzyka :P bez obrazy

a i jeszcze jedno ciekaw jestem jakiego metalu nienawidzisz i ile nurerow slyszales bo niewierze zeby bylo ci dane posluchac kazdego rodzaju tego gatunku pewnie slyszales Behemotha w TV i juz "nienawidze metalu"
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

dismaster: Behemot rzadko leci :P Moze słyszał Vadera z Woodstocku 2004 o ile dobrze pamiętam. Widzisz Paul po prostu pokazałes jak słabo znasz temat na który sie chcesz wypowiedziec. Poza tym MUZYKA to nie "zdupcyś zdupcyś zdupcyś" czyli to co słyszymy w tekno i hip hłopie, ale dla mnie muzyka to intreumenty.
Aby była scisłosc: metalem BYŁAM. Poza tym METAL to nie muzyka a poglad na zycie ale łatewa (hehehe Fajnale wchodze w skóre xD). Teraz słucham po prostu instrumentali.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyka

Post autor: Jo-Jo »

Ojej....zabili kiciusia.......mordercy.....musze sie ukryć O_O .... :przestraszony: .......

A żeb ynie było offtopa, o z reguły słucham.....a zresztą już mówiłem :P .....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Muzyka

Post autor: Pattrick »

No to tak... Nienawidze Hip-Hopy , Disco polo. Niezbyt Przepadam za Popem. Techno to już zależy jakie (jeśli chodzi o Atb i inne tego typu to może być bo mam tego troche) . Punk rocka mam 20 gb na kompie i może nawet o 3 gb więcej a , więc sami wywnioskujecie.
Z punka to różnie : the offspring , Green Day , Three Doors Down , AFI , Alien ant Farm i wiele wiele innych

Offtopic: Jo-Jo ja cie kiedyś złapie i z ciebię sok zrobie. Chodź może lepiej przynieść cię do chińskiej restaruacji ....

JinKazama ja też.

Niby reprezentują biede a mogli by sobie kupić samochód , dom i do końca życia może jeszcze mieli by kase
Ostatnio zmieniony 04-07-2006, 14:03 przez Pattrick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Post autor: Wawrzyn »

Oj... wy metalowcy nigdy nie zrozumiecie sensu zycie. Dla was liczy sie tylko darcie ryja w jakies psychicznej piosence.
:D zazwyczaj w tym "darciu ryja" zawarte sa jakies sensowne slowa :)
Ja slucham glownie komerchy( :D ) typu SlipKnot, za Vaderem nie przepadam za to lubie pierwsza plyte Cannibal Corpse ;)

Jak widze tych wszystkich ziomkow "reprezentujecych biede" to smiac mi sie chce :rotfl:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

Reprezentuje biede z 10kg złotym łancuchem na szyi, willa na pol Warszawy, prywatnym jeziorem i garazem z 50 "brykami"
Kurde tez chce byc biedna w taki sposob
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Dumian »

Jeśli o mnie chodzi to słucham praktycznie wszystkiego co mnie zainteresuje. Głównie muzyka elektroniczna, trance i gatunki pokrewne (z przeważaniem rytmów "niezamulających"), muzyka klubowa, techno, dance, pop, od czasu do czasu hip-hop i trochę metalu (m.in. Linkin Park).

Dla mnie w muzyce liczy się głownie melodyczność i fajne, wpadające w ucho brzmienie. Utwory przy których można miło spędzić czas, lub poprostu dobrze się bawić. Tak jak już pisalem zlewam na gatunek, jeśli kawałek jest fajny trafia na moją playliste.

Każdy słucha tego co mu się podoba. Uwielbiam te "wojny" między wyznawcami różnych gatunków muzycznych :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”