Angel Jin

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
stablinio12
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 07-12-2008, 00:56

Angel Jin

Post autor: stablinio12 »

ostatnio tak mi się "śniło" o tekkenie o devilu, angel, devil jin, ogre itp.... :zdegustowany:
doszedłem do wniosku że jeśli Kazik ma w sobie Devila i Angela, to Jin powinien mieć Devil Jina i Angel Jina..... Ale Angel Jina niema...i co teraz? :wstyd:

-Z tego co mi wiadomo Jin ma w customize item "wings"
-słyszałem o różnych gamesharkach, action replayach czy Cw cheatach na psp które zamieniają ciosy postaciom np.>>to<<


gdyby kupić Jin'owi kupić skprzydła i "jakoś wsadzić" ciosy devil jina???
czy wtedy owe skrzykła ruszały by się??
bo normalnie gdy Jin pada plecami na ziemię skrzydła przenikają przez nią jakby były tylko
"picem na wodę"


Jeśli ktoś mógł poeksperymentować z z tym actionreplayem bo mnie ciekawość strasznie zżera!! :hyhy:

z góry thx :D
https://change.menelgame.pl/change_please/8450391/
serdecznie proszę każdego o kliknięcie w ten link
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: KRELIAN »

Ma Angel Jina na pewno. Zauważ, że pod postacią Devil Jina laser leci niżej. Laser Angel leciał niżej niż Devila, więc Jin to tak naprawdę Devil Angel Jin. PRowcy Namco uznali jednak, że nazwa się nie przyjmie, a Jin jest wg. oficjalnych danych facetem, więc postanowili zostawić Devil Jin :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
stablinio12
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 07-12-2008, 00:56

Re: Angel Jin

Post autor: stablinio12 »

mówiąc Angel Jin nie miałem na myśli kobiety :)
chodzi mi o Devil Jin'a który wygląda jak Jin ze białymi skrzydłami...
https://change.menelgame.pl/change_please/8450391/
serdecznie proszę każdego o kliknięcie w ten link
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: KRELIAN »

No ja wiem, że nie miałeś na myśli kobiety, dlatego Jin ze skrzydłami nie ma laseru bo wtedy byłby Angel a to nie pasuje.

Te zmiany w AR na pewno dotyczą tylko głównych modeli postaci więc raczej nie latałbyś naturalnie po nałożeniu customa. W Tekken Zaibatsu Community Project vol1 występuje koleś, który kiedyś kręcił takie filmiki ale nie pamiętam już jego nicka.

A u nas chyba nikt się tym nie bawił bo pewnie sporo by się ludzi z tym nosiło, ale z chęcią się pomylę.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: Mr_Editor »

A nikt nie pomyślał o Asuce? przecież za sprawą jej dotyku Devil Jin stał się "zwykłym" Jinem więc można się domyślać, że Asuka to właśnie taki jakby anioł stróż dla Jina czyli jego Angel...

:D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: Dumian »

Krelian jak zwykle fachowo wyłożył zamierzenia scenarzystów i zaprezentował nieznane dotąd fakty, mity i zaskakujące smaczki o naszej ulubionej postaci :). A od siebie dodam jeszcze omawiany przez Mr_Editora ending i w ramach ciekawostki podobny motyw z Jun w TTT. Nie ma to jak dobra rozkmina zawiłości fabularnych Tekkena.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: Ana »

Ale Angel Jin z tego co wiem to ona :P
Obrazek
Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: Angel Jin

Post autor: szyszq »

Nie ma wg. mnie prawdziwego "Angel Jin" tylko "tak jakby Angel Jin". Tym "tak jakby Angel Jinem" jest Asuka.
i zostałem bez podpisu :(
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Angel Jin

Post autor: vho »

Tym "tak jakby Angel Jinem" jest Asuka.
Ostra rozkmina.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: Komandos »

To ja wam zdradzę tajemnicę- 'Twój Stary' to Angel Jin. Skoro wszystko się wyjaśniło to temat do zamknięcia ;)
Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: Angel Jin

Post autor: szyszq »

serio, ten temat do zamkniecia.

angel jin jest w tekkenie. nawet jak go nie ma to i tak jest.
i zostałem bez podpisu :(
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Angel Jin

Post autor: piksel091 »

wsumie taki angel jin jest jak sie go wybierze zwyklym X tylkko nazwa zostaje
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Angel Jin

Post autor: August »

hmn. mam pytanie odnośnie asuki. w T5 widać jak Asuka dotyka DJ a on zamienia się w zwykłego Jina (dla nie pamiętających tej sceny jest to tuż przed osadzeniem się głowy Jina na zderzaku Asuki) ale w T6 nie ma o tym nic... czyli Harada ten pomysł odrzucił ? może zamieni Asuke na xiaoyu ?? na pewno by bardziej pasowało. ale jak mysle że T7 ma powrócić Jun to mam mętlik w głowie :/ ciekawe jak jakiś "Angel" miał by znaczenie w walce Jin vs Kazuya w przepowiedni staruszki która ma sprowadzić na ziemię wielkie zło...
Obrazek
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Angel Jin

Post autor: xOlekPLx »

August pisze:hmn. mam pytanie odnośnie asuki. w T5 widać jak Asuka dotyka DJ a on zamienia się w zwykłego Jina (dla nie pamiętających tej sceny jest to tuż przed osadzeniem się głowy Jina na zderzaku Asuki) ale w T6 nie ma o tym nic... czyli Harada ten pomysł odrzucił ? może zamieni Asuke na xiaoyu ?? na pewno by bardziej pasowało. ale jak mysle że T7 ma powrócić Jun to mam mętlik w głowie :/ ciekawe jak jakiś "Angel" miał by znaczenie w walce Jin vs Kazuya w przepowiedni staruszki która ma sprowadzić na ziemię wielkie zło...
moze i tak, ale juz w T5 xiao by tam lepiej pasowala ^^
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Angel Jin

Post autor: August »

eee tam. w T5 xiaoyu (bez obrazy) zachowuję się jak dziecko z wielką fantazją a nie jak dziewczyna mająca na sobie brzemię pokonać devila (tak jak Jun pokonała devila gdy była w ciąży) najlepiej Asuka pasuje.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”