Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Labik »

Counter Strike !! :D
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: AnTeK »

Labik pisze:Counter Strike !! :D
Off topic i do tego bluźnierca !!
Bana mu !!
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Ren »

Ja tam wolę Q3A. Bo jak dla mnie jest o WIELE szybszy. Poza tym mapy w Q3 są bardziej klimatyczne a w UT takie byle jakie (ale architekture mają lepszą). Kiedyś bardziej mi pasował UT, miał więcej trybów itd.; no ale od jakiegoś juz czasu wole Q3, bo to jest rasowy FPS, totalna rzeźnia.

W Q3 nie strzela się tylko z Rocket Lunchera. Pograjcie więcej (albo z lepszymi) to stwierdzicie, że w Q3 najlepszy jest Rail Gun (jak AWP w C-S). Poza tym liczy sie kontrola nad powerupami a nie tylko broń.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Jo-Jo »

AWP w CS jest raczej dla n00bów i dla lamerów którzy inaczej nie umią grać :/ ......dlatego ja NIGDY nie używam AWP......jeśli już to Scouta ( do tej snajpery dopiero trzeba mieć troszkę skilla )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Ren »

Nie wszyscy dobrze grają z AWP (przydaje sie bug z szybkim przeładowywaniem ;)), ale faktycznie jest dla noobów, skoro na wielu serwach jest za to ban :).
Skila trzeba mieć do AK-47 (spory rozrzut) ale i tak wszyscy z tego walą :] . Nie licząc AWP to wg mnie najlepsze w CS jest m4. Mnie najbardziej denerwują ludzie z tarczą ;).
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: KorAs »

Ja jednak myśle ze tryby gry Quake wypadają cieniutko w porównaniu z UT, dajmy tu na to MEGAMIODNY Capture the flag w UT, CTF u Quake wymięka na starcie z samozutnym wydalaniem moczu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Wawrzyn »

Skila trzeba mieć do AK-47 (spory rozrzut) ale i tak wszyscy z tego walą :] . Nie licząc AWP to wg mnie najlepsze w CS jest m4. Mnie najbardziej denerwują ludzie z tarczą ;) .
AK-47 to moja najlepsza giwera, wcale nie trzeba do niej skila, wystarczy strzelac celnie krotkimi seriami i leca same headshoty ze wszystkie snajperki wymiekaja z AWP na czele :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Labik »

AWP dla noobow? Wcale nie. Jakie to trzeba miec nerwy zeby chodzic z awp. Patrzysz... koleś... oddajesz strzał... trafiłeś w noge 99% zycia... on sie odwraca i dostajesz seryjke w klate z ak47 abo m4 :D AWP nie jest dla noobow :padam:

kiedy strzelasz z kałacha odrzuca cie do gory a wtedy ladnie wchodzą hs'y ;)
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Oen »

Zeby ze snajpery trafic w noge to trzeba miec chyba jakies krzywe oko ;) :D AWP to na 99% kill, a nawet jeslio juz trafisz w ta noge to zmieniasz szybko na pistolet jeden celny strzla i po krzyku (no chyba ze kumpel ktorego wlasnie zabiles zacznie nas wyzywac od noobow :P) Dla mnie najlepszy jest deasert eagle i M16 ale patrzac na ten filmik http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=6556 dochodze do wniosku, ze nigdy nie docenialem shotguna :P ale i tak najfajniejsza strzelanka w jaka kiedykolwiek gralem jest Q3 :super: i nieprawda jest ze graja wszyscy na rocket luncher bo to wlasnie rail gun jest tym najczesciej uzywanym przez dobrych graczy zreszta obie bronie sa niesamowicie miodne :D
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Jo-Jo »

Chyba M4 a nie M16 :lol:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Ana »

M16 było w Tomb Raiderze :P
BTW wole Anrila :D (nie wiem czemu :) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Wawrzyn »

Dla mnie najlepszy jest deasert eagle i M16
Desert eagle - zdecydowanie za malo w magazynku :dobani:
Jezeli o guny chodzi to wole ten pierwszy w ct force(nazwy zapomnialem) :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Pattrick »

Grałem Q3 w internecie ... Wszędzie używali rail guna a ja się czułem jak tarcza na strzelnicy . To wyglądało tak . 1, 2, 3, dead , 1 ,2 ,dead , 1 , 2, 3 ,4 ,5, dead ,1,dead. i tak w kółko . oczywiście ja też zabijałem ale trzeba przyznać że jeśli nie masz refleksu to w Q3A (pewnie tak samo ws team arenie) to nie masz żadnych szans aby przeżyć. od Rocket launchera można uciec jeśli z daleka leci a rail gun jak strzelisz tak trup za jednym strzałem (no chyba jak ktoś ma 200 punktów życia i pełny armor z regeneratem lub invincible)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: SubZero »

Hehe, normalnie jak UT 2k4 z modem InstaGib :)
Jedna broń - Assault Rifle,
jedno trafienie - jeden frag :P
Niesamowicie szybki tryb
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Labik »

Oen pisze:Zeby ze snajpery trafic w noge to trzeba miec chyba jakies krzywe oko ;) :D AWP to na 99% kill, a nawet jeslio juz trafisz w ta noge to zmieniasz szybko na pistolet jeden celny strzla i po krzyku (no chyba ze kumpel ktorego wlasnie zabiles zacznie nas wyzywac od noobow :P) Dla mnie najlepszy jest deasert eagle i M16 ale patrzac na ten filmik http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=6556 dochodze do wniosku, ze nigdy nie docenialem shotguna :P ale i tak najfajniejsza strzelanka w jaka kiedykolwiek gralem jest Q3 :super: i nieprawda jest ze graja wszyscy na rocket luncher bo to wlasnie rail gun jest tym najczesciej uzywanym przez dobrych graczy zreszta obie bronie sa niesamowicie miodne :D
no tak... ale jeśli wtrafie w noge to nigdy nie zdaze nawet zmienic na pistolet bo juz leci seria z m4 :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”