Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

bandyta
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26-01-2009, 06:42

Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: bandyta »

Co kupiliście ostatnio przez internet? Jesteście zadowoleni z zakupu ,czy może ktoś Was oszukał ,trafiliście na nierzetelnego sprzedawcę , a może wręcz przeciwnie ?

Mnie w zasadzie nikt jeszcze nie wystawił do wiatru , to co kupiłem , zawsze było zgodne z opisem i w sumie tak bardzo przekonałem się do zakupów przez net , że ostatnio kupiłem Pierścień z tytanu HADRYŚ ""Sabotaż"" 0,03 ct H/Siza niemałą kaskę , no i tym razem również się nie zawiodłem !
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: kemot722 »

Osobiście sie zawiodłem na kablu do telefonu, ale kupiłem za kilka złotych (7 zł z groszami) więc olałem reklamację. Sprzedawca dostał ode mnie negatywną uwagę, bo kabel nie był wykrywany przez sprzęt do którego został zakupiony, a opakowanie było dziurawe jak ser. W opisie było napisane o tym, że oprogramowanie na płytce, a to instrukcja, a nawet darmowy pakiet dodatków (dzwonki, loga, tapety). Nic z tych trzech rzeczy, poza kablem, nie znalazłem w wyblakłej kopercie, niedoklejonej folią z wywietrznikami. Walić jednak te obiecanki o dodatkach - kabel był bezużyteczny. Był? chyba gdzieś leży jeszcze... co mnie on obchodzi... Teraz mam inny telefon, więc jest bezużyteczny.

Poza tym zrobiłem pare zakupów, ale już sie nie zawiodłem. Mało kupuję online, jestem zdystansowany do zakupów tam, gdzie nie mogę dotknąć towaru.

Słyszałem o dziwactwach, że ludzie kupują fast-foody online, ale w dostawie już nie są takie fast. No i nie ten zapach, co w dniu zamówienia :P Ale tak to jest jak zakupy online sie traktuje jako pretekst by nie ruszyć d... nawet kilka kroków od domu.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Komandos »

Ja praktycznie wszystko kupuję online (oprócz jedzenia oczywiście) :P
Dlaczego kupuję przez internet?
1. Jest największy wybór
2. Przeważnie cena jest atrakcyjniejsza niż w zwykłym sklepie
3. Tak jest po prostu wygodniej i szybciej

Rzeczy które kupiłem w tym miesiącu na allegro: 2x nunchaku na lince, 3x książka, dres, abady, płyty dvd, pudełka na płyty dvd, gryf, obciążenie do sztangi i kilka drobniejszych rzeczy.

Jedynie z obciążeniem mam problem bo mi na gryf nie pasuje ale myślę, że uda mi się to jakoś załatwić ze sprzedającym :)
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Wawrzyn »

Co ostatnio kupiłem?Laptopa, obciążenie na sztangę, krawat, naklejkę na laptopa... w sumie "zawiodłem się" tylko raz ale na najdroższej rzeczy i to przez moją nieuwagę.Asus którego kupiłem de facto okazał się nie być asusem ale składakiem(po prostu tylko kadłubek asusa), choć w nazwie pisało wyraźnie ASUS.Na szczęście jak się okazało sprzęt jest dobry (działa bez zarzutu)a w środku ma to powinien mieć więc nie narzekam :)
Jedynie z obciążeniem mam problem bo mi na gryf nie pasuje ale myślę, że uda mi się to jakoś załatwić ze sprzedającym
EE mam ten sam problem otwór miał być 2,9 a chyba nie jest i muszę powiększyć ale mój starszy ma do tego sprzęt na szczęście :] Kupiłem 2x 20 kg za 198 zł.Może to ta sama aukcja??
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Milly »

ja także kupuję trochę przez neta (ale nie na aukcjach): perfumy, filmy, cd z muzą i sprzęt elektroniczny (drobny)... zawiodłam się raz: miał być to płytka z walkami a okazała sie komputerową kopią..poskarżyłam się na gościa i zażadałam zwrotu kasy (nie była to bajońska suma bynajmniej ale krętactwu nie popuszczę). Gościu walał głupa więc poskarżyłam się wyżej. Co wskórałam? Kompletne nic...dałam mu negatywa i pojechałam po nim jak po starym dywanie...tyle tylko mogłam. Poza tym incydentem ze wszystkich zakupów byłam zadowolona.
Ostatnio zmieniony 27-01-2009, 17:07 przez Milly, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Komandos »

Wawrzyn ja kupiłem 80kg za niecałe 300zł. Mam gryf 28mm a obciążenie niby 29mm, ale dziwnym trafem połowa nie pasuje (4x15kg,2x5kg,4x2,5kg). Będę to musiał chyba jakoś sam przewiercić bo odsyłać takiego ciężaru do kolesia mi się nie opłaca.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Ana »

Hmm stojaki na płyty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Milly »

Odnośnie zakupów. Czasem (czytaj: często!) jest tak, że w sklepie 'namacalnym' jest o wiele wyższa cena niż w tym samym, tylko online. Np: kupiłam Appleseed: Ex Machina(b-ray) za 17 euro (HMV online) a w sklepie HMV cena stała 42.99 e ....paranoja jakaś :) . Ze wszystkich cd/dvd/b-ray kupionych noline jestem mega-zadowolona. Zdarzyło mi się że płytka nie działała, ale sprzedawca stanął na wysokości zadania i przysłał nową. Tyle... Polecam, ale trzeba uważać na kanciarzy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Komandos »

Zauważyłem, że dużo osób jest uprzedzonych do zakupów online, bo boją się , że zostaną ojeb.ani przez sprzedawcę. Jest to zwykły mit który nijak ma się do rzeczywistości. Większość osób na allegro czy ebay nie jest nastawiona na robienie wałków, a kanciarze to naprawdę margines. Poza tym jak ktoś robi wałki to zazwyczaj szybko zostaje wykryty i usunięty z serwisu. Także ludzie spokojnie, nie każdy w internecie to oszust czyhający, żeby ograbić was z ciężko zarobionej kasy ;)
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Milly »

zależy, Komandosie, ile kosztuje to co kupujesz :) Jak kilka, kilkanaście euro/złotych to nic, ale jak leci w tysiące? Też się nie martwić i iść na fazę?
Obrazek
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Raziel »

Ostatnio ...
tablet i przejściówkę ps2/ps3
Obrazek
Awatar użytkownika
Kage Maru
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 19-02-2009, 17:59

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Kage Maru »

Ostatnio przed świętami kupiłem nowego SC2 na PS2.
Jestem Kage Maru
Awatar użytkownika
Ramak
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 09-03-2009, 18:38
Lokalizacja: się biorą dzieci ?

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Ramak »

A ja ostatnio kupiłem majonez
Pozdrawiam i idę poćwiczyć !
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: Mr_Editor »

Ramak pisze:A ja ostatnio kupiłem majonez
Nie kupiłeś bo nie ma ofert na aukcji :P

Ja sobie ostatnio zakupiłem zestawik: 2 koła + pegi + wolnobieg ... składam bmxa i zaczynam trenować flat :P
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Post autor: psycho4rent »

[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”