Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

COUNTER-STRIKE 1.6

Post autor: roy »

Uwaga dla wszystkich którzy grają w cs 1.6 oto serwer do którego chce startować na admina i zamieszczam tutaj jego reklame


Zapraszamy

Nazwa serwera:Cs-Dopalacz[4FuN]#2

IP serwera:217.98.102.57:27028

Typ serwera:NON STEAM

Tryb Rozgrywki:[4FUN]

Forum: WwW.Cs-Dopalacz.cba.pl Serwery Counter Strike 1.6 NoN Steam - Strona Główna

Anty Cheat:Brak lecz cały czas admini cczuwaja nad spokojem.

FriendlyFire: Włączone

Ilość slotów:20

Godzinny uptime:24/7

Pingi: 40-60

Czas mapy:25 min

Aby zacząć grać na serwerze wystarczy poświęcic kilka sekund aby dodać Ip i połączyć sie z serwerem. Zapewniam że wrażenia niezapomniane
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: kemot722 »

Odświeżam ciekawy (dla mnie) temat o opróżnianiu pojemników z amunicją online.

Quake Live - Pod linkiem recenzja z beta-testów gry będącej odświeżoną wesją Quake III Arena. id Software zdecydowało sie przypomnieć graczom hit z 1999 roku, serwują im darmową, zmodyfikowaną wersję QIIIA, dostępną przez przeglądarkę. Ponoć najmniejsze problemy z kompatybilnością ma przegląrka Firefox...

Co wy na to strzelcy? Miło, że id Software daje darmowego Quake'a. Co na to posiadacze niedarmowego Quake III Arena? Pytam, bo sam do nich nie należę, a taki darmowy zmodyfikowany QIIIA moją uwagę zwraca ;)
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Damix »

http://serv.csadyba.pl/

Polecam bardzo fajny server.Tylko trzeba sciagnąć anty-cheat

Tutaj jest
http://csadyba.pl/forum/viewtopic.php?p=308#p308
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: SubZero »

Duke Nukem Forever faktycznie forever?
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: kemot722 »

SubZero pisze:Duke Nukem Forever faktycznie forever?
Co tu sie dziwić. Męczą gre 12 lat i nie mogą jej skończyć, więc nie mają zysku - niesamowite 3D Realms :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: KRELIAN »

Prey był tworzony znacznie dłużej, a dokładniej jeszcze przed wydaniem Dooma 1. W rezultacie okazał się tylko fajną grą i już nikt prawie o niej nie pamięta, ewentualnie kojarzy 'Indianina w kosmosie'. Nie wątpie oczywiście, że istnieją fanatycy tej gry, ale mega hitem nigdy nie została.

Ja od zawsze byłem przekonany, że jak DNF się w końcu pojawi to będzie grą najwyżej na 7 (czytaj podzieli los Preya, czy nawet Too Human), bo co można zrobić z tematem, który zakończył się wraz z wyjściem Land of the Babes?. Można sporo, ale ...

Za czasów DN3d i Time to kill jeszcze mało było takich bohaterów. Dziś już każdy zalicza panny waląc jednocześnie z półobrotu popijając przy tym 'łiskacza' - temat lekko wypalony. Co do samego FPSa z bekowym podejściem i zabawą epokami historycznymi to tutaj już widziałbym większe nadzieje, które pewnie końcowo miały szansę dobić do wystawionej oceny :P

Swoją drogą to najlepiej sprzedająca się gra, która nie istnieje - to coś jak stare przekręty na giełdzie wrocławskiej z wciskaniem ludziom TTT na psxa :oczami:.

<roni łezkę na pożegnanie>
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: master »

W sumie nie czytam postów szkoda czasu dla mnie ale jezeli chodzi o unreal to zajefajna gra non toper wycinka, a naj fajniej z flagami to byja akcja ochraniarze z kazdej strony i dochodzi sie do celu... fajnie sory za błedy
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: !Dan! »

A oto mój punkt widzenia:
CS - totalna porażka, nie rozumiem jak ludzie mogą grać w takie GÓW...no, sami wiecie w co.
Q3 - troszkę o nim wiem - fizyka w tej grze pozwala na niesamowitą dynamikę, bronie... RG i RL są topem (Shotgun moim), chociaż kiedyś byłem w takiej formie (po roku gry w JKII), że łaziłem tylko z Gunletem i co chwile słyszałem "illumination" czy jakoś tak, jak mieliłem chłopów, którzy naprawdę wiedzieli jak zabijać. Wyglądało mniej więcej tak: chłop strzela z RG, zanim mu się przeładował, 2 hity z G i frag. Kupa śmiechu :D Oczywiście tylko na bliski dystans, tak to był RG. Z RG też jest mała ciekawostka, bo gdy ma się duży ping, fraguje się wszystkich jak leci, Polega to na tym, iż gdy mamy kogoś na celowniku, następuje strzał, zmiana (w tym momencie dostaje), a dalej ShotGun i po sprawie. A my jesteśmy nietknięci, bo nas laguje :D Armorów, i różnych up'ków nie zbierałem, chyba że przy okazji, natomiast dbałem tylko o hp.

Dobrze jest przed UT wspomnieć o jeszcze bardziej dynamiczniejszej gierce niż "kłaczek" (tak, jest taka, uwierzcie) która jeszcze bardziej poprawia nam skill w Q3, mianowicie o Jedi Knight II: Jedi Outcast (inf. dla jakichś klanowiczów itp.). Tryb CtF z samą sniperką, gdzie panuje OSOK (one shot, one kill) poprawia się nam movement, celność i refleks do granic. Obowiązuje tylko jedna, pasywna Moc: Jump. Na czym to polega? Poprostu JKII ma się tak z szybkością do Q3, jak Q3 do UT. Dodatkowo można grać z widoku 3 osoby (bardziej go lubiłem), co czyni celowanie jeszcze trudniejszym ^^ Po miesiącu grania w JKII na tym trybie, poprostu NIE MOŻNA spudłować z RG, ani z czegokolwiek w Q3. A spróbujcie być jednymi z lepszych w JKII jak wujek !Dan! :D (to były czasy... <maślane oczka z gwiazdkami w źreniczkach>)
Także polecam tym, którzy się zajmują Q3 "na poważnie" (jeżeli w ogóle jeszcze tacy są)

No i UT. Grałem rok, więc nie będe się już tak mądrzył :D
Zdecydowanie inna fizyka, spowodowana zapewne obecnością alternatywnych trybów broni. Wydaje mi się, że to jest takim zabezpieczeniem przed "totalnym haosem i masakrą" ze względu na szersze zastosowanie gunów i ich większą moc, niż jest w Q3. Zdecydowanym topem (mówię o masterach) wydaje się być ShockRifle i snajperka (wkurzające to pierwsze - jeśli się znajdzie jakiś pros z Shockiem, to zabije każdego i wszędzie w ułamku sekundy - tylko widzisz tą kulkę jak leci powoli w Twoją stronę i nawet nie zdążysz uciec a już po Tobie - jedyna rada wg. mnie to head przed drugim strzałem). Muzyka bije na głowę Q3, rozległe mapy też, tryby - również.

Dobra, dość OT'u.
Lista strzelałek by !Dan!:

miejsce 999 - CS i jego wszelkie odmiany,
(...)
miejsce III - Q3 - mam niesamowity sentyment do tej gry ale to nie o to tu przecież chodzi.
miejsce II - UT - mniej biegania - więcej taktyki i wykorzystania możliwości pukawek. Niesamowita muzyka i bardzo przyjemna grafika.
miejsce I - JKII: JO - nie ma lepszej gry fpp od tego hitu. Może być zarówno skillowym Q3, podrasowanym UT (dosyć podobne uzbrojenie, alternatywne tryby - większa dynamika), jak i Dżedajem. Mieczyki, Moce, bieganie po ścianach... prawdziwy majstersztyk. Duele są wręcz epickie ^^ Muzyka - posłuchajcie sobie jaka jest np. na mapce Duel Temple. Ile ja się w to przegrałem... Warto to jeszcze odpalić, bo z tego co patrzyłem jakieś 3 miesiące temu to ilość serwerów nadal jest spora.

Jeśli napisałem jakieś pierdoły, lub "fakty", to porawiać mnie ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: shinmoteuchi »

Moj punkt widzenia.

Quake<UT<HL2<Killzone 2<Duke Nukem 3D

FTW!
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Kare »

UT>Q3. Wprawdzie w Q3 byłem totalnym newbiem, ale w UT sobie trochę pograłem po lanie i na mini lan-party ze znajomymi. Co z tego, że Q3 jest szybsze, skoro IMO: nie ma klimatu, grafika w zestawieniu z UT...ssie (technicznie jest lepsza, ale...co z tego skoro kolorowa, przekoksana? :F), ani kszty grywalności i nie ma takich mode'ów takich jak chociażby Assault? :>
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: SubZero »

Szybkie spojrzenie na dzisiejsze gry FPP z perspektywy studia People Can Fly - http://www.thedutycalls.com/download.html :padam:
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Unreal Tournament vs Counter Strike vs Quake vs...

Post autor: Chris »

SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX!
lol qrde dobre xD
Obrazek
Vinyl
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21-04-2011, 07:13

Cs-Nice.xpag.pl

Post autor: Vinyl »

[center]Obrazek


Obrazek
Nazwa serwera: CS-NICE [FFA+BF2] @ OwnSerwer.pl
IP Serwera: 188.165.210.122:27168
Forum serwera: Cs-Nice.xpag.pl
Rodzaj serera: Steam + NonSteam
Ilosc slotow: 22
FriendlyFire: OFF
Lokalizacja: Francja
H@: Lofty`
Odznaki: ON

Obrazek
Nazwa serwera: CS-NICE [ProCOD] @ OwnSerwer.pl
IP Serwera: 91.204.161.71:27111
Forum serwera: Cs-Nice.xpag.pl
Rodzaj serera: Steam + NonSteam
Ilosc slotow: 18+1
FriendlyFire: OFF
Lokalizacja: Łódź
H@: Lofty`


Obrazek
Nazwa serwera: CS-NICE [Only De_Dust2] @ OwnSerwer.pl
IP Serwera: 91.204.161.55:27076
Forum serwera: Cs-Nice.xpag.pl
Rodzaj serera: Steam + NonSteam
Ilosc slotow: 14
FriendlyFire: OFF
Lokalizacja: Łódź
H@: Muholand


Obrazek
Nazwa serwera: CS-NICE [JailBreak] [FastDl] @ OwnSerwer.pl
IP Serwera: 91.203.223.85:27131
Forum serwera: Cs-Nice.xpag.pl
Rodzaj serera: Steam + NonSteam
Ilosc slotow: 16
FriendlyFire: OFF
Lokalizacja: Łódź
H@: SKOTEK[PL]
GG: 8878781

Obrazek
Nazwa serwera: CS-NICE [DeathRun] [FastDl] @ OwnSerwer.pl
IP Serwera: 91.204.161.71:27056
Forum serwera: Cs-Nice.xpag.pl
Rodzaj serera: Steam + NonSteam
Ilosc slotow: 16
FriendlyFire: OFF
Lokalizacja: Łódź
H@: NikoPL
GG: 9839486

Obrazek


0 lagów
Na wszystkich serwerach Fast Download - czyli bardzo szybkie pobieranie dzwięków, map itp.
Miłą atmosfere
Doświadczoną administracje serwera


Pomóż reklamować sieć CS-NICE, a my w zamian wręczymy ci admina zupełnie za darmo na wybranych przez ciebie serwerach CS-NICE. Skopiuj kod reklamy z: http://cs-nice.xpag.pl/viewtopic.php?t=12 następnie w dziale ZAREKLAMUJ NAS podaj linki do swoich reklam.


Obrazek
[/center]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”