Gon

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gon

Post autor: KRELIAN »

cancelowana w dowolnej chwili 'obrotowka' ogonem i wyskok z dziubkiem , kolowrotek i gryzienie stunujace przeciwnika - prawie caly gon. to prawie jak 'hak hak noga hak" :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Dydzio
Student
Student
Posty: 42
Rejestracja: 01-04-2008, 14:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Gon

Post autor: Dydzio »

Hehe dziub-dziub to też spoko cios - F,1+2 czy jakoś tak się to pisze :D . Dla mnie dziwne jest czego doktor nie jest banowany, skoro też ma nietypową taktykę. Ale nie banujcie doktora z powodu mojego postu :D plis, bo ja nim gram
Tefal
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 18-03-2008, 06:55

Re: Gon

Post autor: Tefal »

wiecie co... ,moim zdaniem też na GONa jest dobry Eddy , czasami walenie na pałe 3 , 4 i 3+4 coś daje , ale nie ma takiej postaci najlepszej identycznie jest z doctorem B.
Eryk
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-2009, 08:45

Re: Gon

Post autor: Eryk »

Jedyną zaletą gona jest to że jest niski. Grając gonem najważniejszy jest początek gry, trzeba przyblokować. A tak wogóle to Gon ma cios którym niszczy za 1 razem, chyba że macie ustawione na 140% zdrowia, to wtedy gdy udezy, odleci na kilometr i spi a wtedy dodaje sobie HP jeszcze szybciej niż Yoshi. A teraz dlaczego ludzie go nie lubią? Ponieważ gdy walczą z nim np. Brayanem to może wkurzyć, bo jest mały i większos ciosów na niego nie działa. Według mnie Gon to jedna z gorszych postaci.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gon

Post autor: AK »

Eryk pisze:Jedyną zaletą gona jest to że jest niski. Grając gonem najważniejszy jest początek gry, trzeba przyblokować. A tak wogóle to Gon ma cios którym niszczy za 1 razem, chyba że macie ustawione na 140% zdrowia, to wtedy gdy udezy, odleci na kilometr i spi a wtedy dodaje sobie HP jeszcze szybciej niż Yoshi. A teraz dlaczego ludzie go nie lubią? Ponieważ gdy walczą z nim np. Brayanem to może wkurzyć, bo jest mały i większos ciosów na niego nie działa. Według mnie Gon to jedna z gorszych postaci.
OMG brak mi słów. po co wypowiadasz się na temat na ktory NIC nie wiesz? może byś najpierw przeczytał posty w temacie ? może by Cie to ustrzegło przed pisaniem takich bzdur ale NIE! po oc czytać :suchy:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Eryk
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-2009, 08:45

Re: Gon

Post autor: Eryk »

Adriankiller pisze:
Eryk pisze:Jedyną zaletą gona jest to że jest niski. Grając gonem najważniejszy jest początek gry, trzeba przyblokować. A tak wogóle to Gon ma cios którym niszczy za 1 razem, chyba że macie ustawione na 140% zdrowia, to wtedy gdy udezy, odleci na kilometr i spi a wtedy dodaje sobie HP jeszcze szybciej niż Yoshi. A teraz dlaczego ludzie go nie lubią? Ponieważ gdy walczą z nim np. Brayanem to może wkurzyć, bo jest mały i większos ciosów na niego nie działa. Według mnie Gon to jedna z gorszych postaci.
OMG brak mi słów. po co wypowiadasz się na temat na ktory NIC nie wiesz? może byś najpierw przeczytał posty w temacie ? może by Cie to ustrzegło przed pisaniem takich bzdur ale NIE! po oc czytać :suchy:
Co według ciebie jest tu bzdurą?
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Gon

Post autor: Lukas »

Eryk pisze:Co według ciebie jest tu bzdurą?
A co według ciebie nie jest? xD
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Gon

Post autor: psycho4rent »

Nie wiem po jaką cholerę programiści z namco zrobili gona... przeciez on wogóle nie pasuje do historii, klimatu, i wizerunku gry... Zapewne albo to jest żart programistów albo chciieli urozmaicic grę dodajac smieszną [lub żałosną - jak kto woli] postać... IMHO z mizernym skutkiem.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gon

Post autor: kemot722 »

Japończycy mają dziwne poczucie humoru:

Japoniec 1: Gon w Tekken 3!
Japoniec 2: Ha ha ha ha ha.... [pada ze śmiechu na ziemie i woła o butle tlenem] :/
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gon

Post autor: KRELIAN »

A czy Spawn, Link, Vader i Yoda pasowali do SC (nie, nie pytam czy komuś z graczy te postaci pasowały) ?

To nie kwestia żartu Namco tylko licencji i wiążącej z nią kasy. Gon w Japonii, a później w Stanach święcił triumfy przez 17 lat (głównie za sprawą komiksów). Miał nawet swoją grę na Snesie, a ponoć za rok wychodzi kinówka anime z pokurczem w roli głównej, ale to tak na marginesie.

Nie czepiajmy się poczucia humoru tylko popatrzmy na to z drugiej strony. Co np. pomyślałby sobie Japończyk po sesji z Franko? :P

Świat byłby smutny gdyby każdy miał jednakową bekę.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Gon

Post autor: JJK »

KRELIAN pisze:Co np. pomyślałby sobie Japończyk po sesji z Franko? :P
Japończyk by zrobił anime, lokalizację na własny język, objął jakimś innym "kultem", albo nie zwrócił większej uwagi (klasyka z polski - to oni tam gry w ogóle produkowali/produkują? czy coś w tym stylu) ;) xP

A co do Gona to rymuje się z pokemon i więcej tłumaczyć chyba nie trzeba ;]
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Gon

Post autor: psycho4rent »

JJK pisze:A co do Gona to rymuje się z pokemon i więcej tłumaczyć chyba nie trzeba ;]
I bardzo do owych pasuje... :lol:
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
MikeAng
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 10-12-2010, 14:00
Lokalizacja: Stąd

Re: Gon

Post autor: MikeAng »

Używam go do wqrwiania największego chama (i cieniasa zarazem) z T3 Online - Sahiela (podpisuje sie jako 1, żeby nikt go nie poznał :P). To chore i szczeniackie, ale pakuje się do niego, wybieram gona, on wychodzi, jeszcze raz wybieram gona (za 3 razem pisze mi - jeszcze jedna szansa nobie xD). A jeśli chodzi o Gona jako postać, to przyznaję, że jest niezłą kichą. Nie znoszę postaci, które trzeba pokonywać sposobem (i na które rzuty nie działają)
Ród wymiera, umiera człowiek, przemijają dobra i złoto; dobre imię nie zginie nigdy, zdobyte dobrym czynem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”