Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: adax »

No ale szkoda że nie ma tej twojej trzeciej walki z BUSEM bo ona była naprawdę mocna i wyrównana, kto widział ten wie.
A poza tym zauważyłem że duży wpływ na przebieg walki ma znajomość osoby(gracza) z którym się walczy i jego stylu. Ty wpadałeś na akcje BUSA na które ja od 100 lat już się nie nabieram, bo je znam, a na tobie mimo zwycięstwa wchodziły aż miło, chociaż była i na pewno taka sytuacja na odwrót, że BUS nabierał się na jakieś twoje proste akcje.
A propo koneconu 2 myślę że ma szanse się odbyć, ale oczywiście nie wcześniej jak za rok
http://forum.konecon.org/viewtopic.php? ... sc&start=0
Pod linkiem znajdziecie temat o tym(głównie jakieś ploty i pochwały konwentu)
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Wawrzyn »

Dziekuje temu kto mi napisal zeby nie brac własnych padów [Hi adax]
Trzeba było się do mnie zgłosić, mój pad był całkiem dobry ;)
omg... to juz nie masz 17 latek?? Zapewne jestes pelnoprawna 18'ka ^^
chyba zbaczam z tematu wlasciwego :P [wiadomo dlaczego tak malo sie udzielam na forach]


... a siostra blondyneczka, to starsza czy mlodsza??
Nadine ode mnie jest starsza XD (20, 21?) a siostrzyczka młodsza bo w LO widywałem
w sumie to nie grałem w Tekkena od czasu Piernicona: Games Convention... pewnie spotkamy się co prawda w finale ale może skopiesz mi tyłek, kto wie :P ja tam się chętnie zmierzę z twoim Stefanem ;)
No widzisz Arucardo... trzeba było jechać, może na prawdę spotkalibyśmy się w finale^^ Ja zadanie wypełniłem :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Mastachi »

Wawrzyn czemu mi nie przypomniales? :P Wkurzylem sie troche sam na siebie... A mialem wolna sobote akurat...
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

MAsta... ja bym ci przypomnial, gdybyc ty mi powiedzial o turnieju :P chciales zgarnac nagrodey dla siebie, i mi nic nie mowiels, i teraz masz za swoje... hahahahah :) jakiz tego moral?? hahahahaha... mowic mi o wszystkim, bo inaczej moj zly duch sie msci i kasuje pamiec :) albo przeszkadza...



Nadine... a siostra ma chlopaka?? a ty masz chlopaka?? :P
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Wawrzyn »

Mastachi pisze:Wawrzyn czemu mi nie przypomniales? :P Wkurzylem sie troche sam na siebie... A mialem wolna sobote akurat...
Kurcze dzień przed turem chciałem pytać żeby nie jechać samemu pociągiem, ale mi się przypomniało że Ty właśnie ze Szczecina... i zrezygnowałem :P
Nadine... a siostra ma chlopaka?? a ty masz chlopaka?? :P
Randki.org? :D
Obrazek
Obrazek
BEFkO-17
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 10-05-2008, 17:04
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: BEFkO-17 »

Dziękówa za walki chlopaki dobrze bylo zawalczyc z kims nowym a nie caly czas tylko z braciakiem kolesiem i szwagrem bo jakims dziwnym trafem wszyscy grają w pesa a do tekkena jest nas tylko 4 :( :D:D:D
na swoj slaby poziom nie szukam usprawiedliwienia ale z powodu mistrzostw europy wogole nie walczylismy ostatnio w tekkena nie liczac turnieja gralismy ze 2 miecha temu ale zycie rodzinne zobowiazuje pracy za duzo o zone trzeba dbac :D z dzieckiem tez posiedziec ale jak tylko podrosnie to bedzie kogo uczyc w tekkenika grac no i najzabawniejsze ze grając z taką asuką mardukiem stewem to ja nawet nie znam ciosow tych postaci i nie mam pojecia jak sie bronic z tymi postaciami bo to w sumie nowe w tekkenie 5 te z 3 czesci sie troszke zna to jest troszke lepiej no ale to akurat urok tego ze nie ma z kim grac raptem nas 4 na krzyz jest a w 3 farcik no i sie zna te postacie lepiej bo malo ich jeszcze raz dzieki za cenną lekcje tekkena chopy :D:D:D aha i uwazam ze skandalem bylo granie w tekkena palowego toz to prawie jak kara :D:D:D
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Mastachi »

Wawrzyn pisze: Kurcze dzień przed turem chciałem pytać żeby nie jechać samemu pociągiem, ale mi się przypomniało że Ty właśnie ze Szczecina... i zrezygnowałem :P
Z Wolina :D
BEFkO-17
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 10-05-2008, 17:04
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: BEFkO-17 »

Subtag proszony o kontakt ze mną moj nr gg 1150662 z góry dzięki
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Dumian »

Może lepiej wyślij do niego PW bo nie wiem czy Subtag tutaj jeszcze zagląda i zobaczy tą wiadomość.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

1461915 moj gg :)
BEFkO-17
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 10-05-2008, 17:04
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: BEFkO-17 »

coś nie działą ten nr :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”