SF4 stroje

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

SF4 stroje

Post autor: Kira_Light13 »

Kupował ktoś może stroje takie jak na filmikach. Nigdy nic nie kupowałem trzeba to zrobic przez Playstation Shop czy jakoś tak???

Tu są filmiki z tymi strojami:
http://www.gametrailers.com/video/exclu ... hter/45746
Fajne stroje mają Cammy, Balrog oraz Zangief.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: SF4 stroje

Post autor: Slayer »

Kupujesz nowe stroje na PSStore. Są dostępne bodajrze trzy paczki, każda z nich zawiera stroje do kilku postaci. Przed zakupem musisz się dowiedzieć z jakiego regionu masz grę i z takiego PSS musisz kupić, bo inaczej nie będą działały (tak przynajmniej jest z innymi grami). Jeśli chcesz zrobić zakupy to musisz zarejestrować kartę kredytową, lub poszukać kogoś z możliwością dokonywania wpłat na pss.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

Re: SF4 stroje

Post autor: Kira_Light13 »

Mam pytanko, a w podstawce gry są jakieś stroje do odkrycia oprócz tych 2 podstawowych.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: SF4 stroje

Post autor: Yamada »

tylko kolory.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

Re: SF4 stroje

Post autor: Kira_Light13 »

Slayer pisze:Kupujesz nowe stroje na PSStore. Są dostępne bodajrze trzy paczki, każda z nich zawiera stroje do kilku postaci. Przed zakupem musisz się dowiedzieć z jakiego regionu masz grę i z takiego PSS musisz kupić, bo inaczej nie będą działały (tak przynajmniej jest z innymi grami). Jeśli chcesz zrobić zakupy to musisz zarejestrować kartę kredytową, lub poszukać kogoś z możliwością dokonywania wpłat na pss.
Karta kredytowa to jedyne wyjście nie wystarczy konto w banku?? Jak mam się dowiedzieć z jakiego regionu mam tą grę już nawet nie pamiętam z jakiego sklepu kupowałem przez net.
Dziury w głowie muszę sobie przypomnieć.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: SF4 stroje

Post autor: Slayer »

Jeśli chodzi o PSS US to tam można kupować zdrapki z kodem, coś jak do komórki. Konto w banku nie wystarczy, koniecznie musisz zarejestrować kartę. Co do regionu z jakiego masz grę, to na pudełku masz mały obrazek, w kwadracie jest ćwiartka ziemi z siatką geograficzna i tam jest numerek 1 - USA, 2 - Europa, 3 - Japonia, czy jakoś tak.

Jest również możliwość, że znajdziesz na allegro człowieka, który wpłaci Ci kasę na twoje konto PSS za pobraniem drobnej opłaty, najczęściej jest to 10zł max.
http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&s ... tion+store
Zawsze niewidoczny na gg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”