Piłka nożna

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: SubZero »

Ana pisze:nie tkne narodowej postaci francuzów w SC3, nigdy wiecej Xian..
Eee, sorki może nie kontaktuję (mecz, piwa i te sprawy :) ) ale co ma Xian wspólnego z Francją ??
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Ana »

Poza jednym francuskim turniejem na ktorym pierwszych 8 miejsc mialy osoby grajace Xian i poza tym ze prawie kazdy francuz grajacy w SC gra Xian? Nic


PS.
:ban: :dobani: :help: :warning: :banned2: :zdegustowany: :aikido: :ban: :warning: :respekt: :zabanowany: :rozpacz: :dontgetit: :serce: :wOOt: :-| :zawstydzony: :niepewny: :luka: :D :orany: :cwaniak: :szok: :P :| :znudzony: --->
1. na zyczenie Yamady bo mowil ze "bez emotków pusty post"
2. nie kablowac Adamckemu z tribute bo wykorzystałam Jego metode "chybil-trafił" (joł pozdro master, ucze sie od mistrzów)
Obrazek
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Piłka nożna

Post autor: ChUmB@ »

Szwaby pewno będą mieć 3 miejsce :( a Makaroniarze drugie a te starce Francuzi pierwsze, Zidane do domu starców, a Henry do Wisły Kraków!!! :D
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Piłka nożna

Post autor: AnTeK »

W końcu jakiś mecz poszedł po mojej myśli i Italia ma mistrzostwo :cwaniak:
Za to Zidane pokazał jaką ma słabą psyche :banned2:
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

Ogólnie to niespecjalnie już mi zależało kto wygra ten finał. Co prawda byłem odrobinę za Włochami ale podczas meczu to Francuzi zdobyli moją sympatię i w rezultacie w rzutach karych chyba minimalnie byłem za nimi :P
W końcu to odchodząca generacja piłkarzy i niechby sobie mieli. Poza tym wole bardziej ofensywny futbol Francuzów, niż skupianie się wyłącznie na defensywie ;d

Tak czy siak w loterii wygrali Włosi i należą im się brawa, tak samo za cały turniej jak i za finał.

To co zrobił Zidane było głupie, ale z pewnością Materazzi odpowiednio go sprowokował. Tak wielki piłkarz i talent, który zapisze się na zawsze w historii piłki nożnej... szkoda, że to zrobił bo na pewno zostawi to jakąś skaze na jego karierze. Prowokacje sux :/

Obrazek Obrazek
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

Moim zdaniem nieważne jak go sprowokował, finał mś to nie Tekken i tu z baśki opponentowi dawać nie można :wstyd:


Szkoda tylko że Portugalia przerżnęła ze Szwabixami, nawet C. Ronaldo nie pomoże jeśli Pauleta w sytuacji sam na sam potrafi aż tak spieprzyc a Petit wali do wlasnej bramki...


Choć Bastian dobry, trza mu przyznać :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Tygrys »

Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Ernie
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 05-07-2006, 12:37
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Piłka nożna

Post autor: Ernie »

Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako .Ale i tak po tym co zrobil to bylo siwetne w jego karierze tak mi sie wydaje :/
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Piłka nożna

Post autor: AK »

Ernie pisze:Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako .Ale i tak po tym co zrobil to bylo siwetne w jego karierze tak mi sie wydaje :/
kurde czytałem to z 10 razy próbująć doszukać się jakiegoś sensu w tej wypowiedzi.. lecz nadal jest dla mnie niezrozumiała :) sorki że tak wyrzucam,ale na przyszłość przykładaj się do pisania postów :P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

Adriankiller pisze:
Ernie pisze:Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako .Ale i tak po tym co zrobil to bylo siwetne w jego karierze tak mi sie wydaje :/
kurde czytałem to z 10 razy próbująć doszukać się jakiegoś sensu w tej wypowiedzi.. lecz nadal jest dla mnie niezrozumiała :) sorki że tak wyrzucam,ale na przyszłość przykładaj się do pisania postów :P

Ja mam ten sam problem :przestraszony:
Chyba nasz nowy kolego po prostu popiera cios z baśki Zidana... a jak nie to nie wiem :P
No i zostanie zapamietany jako... kto? :D
Chyba koledze ktoś powinien powiedzieć żeby pisał nieco mądrzej, jako przykład bym przytoczył jego posta w temacie "King" no ale został usunięty :suchy:

(jak mi po raz drugi ktoś wywali posta to mnie chyba szlag trafi)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

Zrobił co zrobił, tak czy siak zostanie zapamiętany jako wielki piłkarz, o którym będą wspominać kolejne pokolenia :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Tygrys »

Ernie pisze:Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako
:/
Ten co walnal z baski ;)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Action »

Nie bede się tutaj rozpisywał na temat mistrzostw bo jestem już i tak załamany porażką Francji, tym bardziej, że mam w domu gości z Francji (oni to dopiero przeżywają). Jestem ciekaw jaki utwór leci w ...temu, który na to zasłużył (tzn. https://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4

EDIT

Wypowiem się tylko na temat tego filmiku. :kwasny: Zauważcie akcje sam na sam z Shevchenko, przecież normalny człowiek tak by nie zrobił. Materazzi trenuje chyba Kung-Fu albo coś podobnego żeby później wyjść na boisko i robić ro*pierdziuche. Co jak co, ale żeby walnąć w taki sposób Shevchenko w potylice to trzeba być po pierwsze, jakoś wyćwiczonym a po drugie je*niętym przecież Andriy już po tym mógł mieć wstrząs mózgu (a w gorszym przypadku w ogóle nie wstać). Jestem za tym żeby psycholowi, jakim jest Materrazi nie pozwolić grać w piłkę nożną. :zly:
Ostatnio zmieniony 12-12-2007, 20:03 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Piłka nożna

Post autor: Paul vs Picollo »

Tygrys pisze:Zidane mogl byc przykladem dla innych
I jest przykladem dla mlodziezy francuskiej, pokazal im co się robi jak ktoś obraza twoją rodzine, wali go sie z dyni i koniec.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”