Tibia....xD

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Tibia....xD

Post autor: Jo-Jo »

AnTeK rox ;) .....ja teżkocham jRPG jak nic na świecie ( no może poza SH ;) ) w zasadzie to jestem bardziej kombajnowcem a nie konsolowcem, ale dla jRPG'ów i dla bijatyczek mógłbym się przerzucić na konsolki :P ( FF VII i VIII RULEZ !!! :D ) a co do cRPG'ów......no cóż....sorry, ale są naprawde zbyt zamulające ( próbowałem z Dungeon Siege 2 .......nie wyszło.....próbowałem z Baldur's Gate 1 i 2 ..... teżnie wyszło.....praktycznie każdy cRPG z wyjątkiem Fallouta 1 i 2 i jeszcze Planscape: Torment mnie zanudza na śmierć....no jeszcze Fable, ale to pierwotnie konsolowa gierka, więc tego nie licze :P ) ....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Tibia....xD

Post autor: Paul vs Picollo »

Tibia jedno slowo LoL to nie gra tylko ... nic. Deatch nie podniecaj się tak ,, ta gra to dla mnie poważna sprawa,, o LOL
Ostatnio zmieniony 04-07-2006, 11:22 przez Paul vs Picollo, łącznie zmieniany 1 raz.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tibia....xD

Post autor: Ren »

Kiedyś grałem w tibie (celowo z małej litery :) ) jak maniak. Dzisiaj uważam, że ta gra to tandeta i szkoda na nią czasu. Pewnie grałbym nadal w to gówno, gdyby nie TEKKEN 5 ;).
Mam sporo postaci na aldorze i bardzo dużo kasy jak na 25 lvl palka (80k + boh itd. + uhmaker) chce ktoś kupić xD? Bardzo żałuję tych wszystkich godzin spędzonych przed kompem.

Jeżeli chodzi o samą tibie to gra się w to nie z uwagi na gameplay, tylko po to, by wbić jak najwyższy poziom (głupie maniactwo). Obecnie nie gram w żadne mmorpg, wole wbijać real skilla w Tekkenie :cool:
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Tibia....xD

Post autor: Pattrick »

No dobra wyraże się konkretnie ... tibia jest to tandetny kicz ,który zbija kase na naiwnych ludziach ,którzy myślą że zarobią kase..............Ta Gra przyprawia mnie o dreszcze i nawet o wiele mniejsze gry (w wielkości) np. FFTA są od niej o wiele lepsze . A pozatym tibia jest grą która cholernie wciąga ale wymięka nawet bardzo spokojnie przy CPS1..... Oblivion to przy Tibii boska gra w którą gdyby dało się grać w sieci i gdyby wymagania nie byłyby tak wysokie to by tibia nie miałaby w ogóle graczy .

Polecam grać już w Hellbreatha , Lineage'a ,Ragnaroka , czy Rubies of Eventide , WOW , Diablo 2 zamiast w tibie

Co prawda Hellbreath jest płatny ale wiecie że są serwery polskie np. Helbreath PL.
Ostatnio zmieniony 25-11-2007, 10:54 przez Pattrick, łącznie zmieniany 1 raz.
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Tibia....xD

Post autor: Tygrys »

tibia nie jest dla mnie nawet grą, włączyłem ją na góra pięc minut po czym już nigdy nie zawidniała na moim monitorze. Tibia to jest LOL. Koniec
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Ernie
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 05-07-2006, 12:37
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Tibia....xD

Post autor: Ernie »

Zainstalowale zobaczylem odinstalowałem
to dla mnie gra nudna slaba grafa brak klimatu moze nie jest tandeta ale juz wole o 100 razy mu online ragnarok:) :zawstydzony: i inne rpg niz to juz wole grac w sapera niz w tibie
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tibia....xD

Post autor: Action »

Byłem w zeszłe wakacje na dwa tygodnie u qmpla który mieszka w Łodzi i on w to gra nałogowo a ja już wcześniej widziałem te g*wno i on mnie zaczął przekonywać, że jeżeli zaczne grać i bede grał tak z tydzien to mi się spodoba, ale niestety (dla niego) nie udało sie mnie przekonać (tym bardziej, że wziełem do niego moje PSOne z FFVIII;]) po prostu w tibie grają lamerzy bez gustu i to jest moje niezmienne zdanie. By zagrali sobie w jakieś porządne RPG (Gothic Rulez) albo MMORPG: World of Warcraft (nie grałem ale jest na 100% lepsze;]) Tibiomaniakom i Dzieciom Neostrady (w 80% jest 2 w 1;]) Mówimy NIE
Ostatnio zmieniony 05-05-2007, 22:34 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Tibia....xD

Post autor: Tygrys »

Teraz nie wypowiem sie na temat tej gry ale na ten topic :
Zamknąć go !!!
:cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tibia....xD

Post autor: vho »

Krótko: I HATE IT.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Tibia....xD

Post autor: Baro »

Tibia :P Grałem w to :P jakies 2 minuty :P i mnie odrzuciło, ale kumpel ma ponad 90 lvl i sprzedaje konta :) Zarabia spora kase na tym :) Ale mi by sie nie chcialo w takie gowno grac :D
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tibia....xD

Post autor: Wawrzyn »

Baro^SiTe pisze:Tibia :P Grałem w to :P jakies 2 minuty :P i mnie odrzuciło, ale kumpel ma ponad 90 lvl i sprzedaje konta :) Zarabia spora kase na tym :) Ale mi by sie nie chcialo w takie gowno grac :D
Cale to sprzedawanie postaci to bujda i nie wiem czy wogole sie oplaca - spytaj kumpla ile czasu poswiecil na tworzenie tej postaci i ile pieniedzy wydal na platne konto :chytry:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tibia....xD

Post autor: Frizen »

"Tragiczny finał miała też rozgrywka w „Legend of Mir III”. Pewien Chińczyk zabił kolegę, gdy ten nie chciał oddać mu wirtualnego miecza."
I co wiecej o takich osobach powiedziec :wstyd: A w tibie gralem 1 dzien bo kolega chcial zebym z nim gral ale nie spodobalo mi sie ^^. Dalem 6 lvlowa postac kolegom i ktos tera na niej gra :P
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Tibia....xD

Post autor: Baro »

Wawrzyn, on robi tak ze idzie gdzies w jakiejs miejsce i stoi w miejscu tworzy postac ktora leczy i ulecza te robaki a on je napierdala :D I zalonczy kompa tak na cała noc i mu sie robi :D A Konta sa darmowe przeciez....
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tibia....xD

Post autor: Wawrzyn »

Baro^SiTe pisze:Wawrzyn, on robi tak ze idzie gdzies w jakiejs miejsce i stoi w miejscu tworzy postac ktora leczy i ulecza te robaki a on je napierdala :D I zalonczy kompa tak na cała noc i mu sie robi :D A Konta sa darmowe przeciez....
To o czym mowisz to skilowanie(swoja droga - bezsensowna sprawa, godziny stania w miejscu), ale jezeli chce nabic lvl to musi siedziec przy kompie i grac.Poziomu 90 nie nabijesz na koncie darmowym, mniej wiecej od 40, 45 lvl trzeba miec juz konto platne...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tibia....xD

Post autor: AK »

vho pisze:Krótko: I HATE IT.
zauważyłem że Vho wchodzi na forum raz na jakiś czas,wypowiada sie gdzie sie tylko da(teraz odkopał temat z przed 5 miesiecy) i znowu go nie widać pare miechów i znowu od nowa...
osłabia mnie taki spam osobiście dlatego nie mogłem tego tak pozostawić stąd ten post...
Osobiscie do Vho nic nie mam ale takie zachowanie mnie dobija:P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”