Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: EasY_PL »

czego oczekujecie po konsolowej wersji T6?

ja mam cichą nadzieje że nie będzie "przewidywania ciosów"
tylko w T3 udało sie programistom ukryć to w taki sposób że wydaje sie że konsola myśli na swój sposób...

nawet w T5 widać jak ewidentnie cpu sprawdza co w danej chwili robimy i stosuje sie do tego... oszukują jak sie da... mam nadzieje że w T6 będzie coś na styl T3...
bo ile razy można sie schylić pod WGF'em Kaza?
dobrze że w tekkenie jest multi... bo wydaje mi sie że nie sprzedawała by sie tak dobrze... nawet z najlepszym systemem walki...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: kemot722 »

Problem "przewidywania ciosów" bardziej zwykł mi wadzić w innych bijatykach, gdzie to zjawisko nieco częściej dostrzegałem np. CPU rzadko sie myli w wyborze właściwego reversala na mój cios. Nie zmienia to jednak faktu, że na to zjawisko zawsze najwięcej będą sie skarżyć gracze spamujący ulubionymi zagraniami.

Wspomniałeś o Multi, a wiesz, że A.I. doskonałe nie istnieje ;)
Nie ma rzeczy doskonałych :P
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: EasY_PL »

niby tak... ale jak by nie patrzeć Core w PS3 jest na tyle potężny że raczej konsola powinna grać po swojemu... inaczej... procesor powinien pozwolić konsoli nauczyć sie grać...
coś jak boty w Counter Strike :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: kemot722 »

Uczące sie A.I. nawyków gracza, a nie wyłapujące jakie przyciski gracz nacisnął, to co chyba jest standardem. Choć przyznaje, że zdarzały sie mi w emulowanych bijatykach jazdy tego pokroju: klawa sie sypie, ja naciskam klawisz kopnięcia, z jakiegoś powodu postać nie zaskoczyła, ale postać CPU ułożyła ręce do reversa na tego kicka co go nie było, więc miałem przewage - sick hardware :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: Komandos »

Ja liczę na tryb online zdecydowanie lepszy niż w DR, najlepiej na poziomie tego z SF4. Niczego więcej mi do szczęścia nie trzeba ;)
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: vho »

dobrze że w tekkenie jest multi... bo wydaje mi sie że nie sprzedawała by sie tak dobrze...
Bullshit.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: EasY_PL »

może i bullshit... ale jak już wspomniałem... ile można sie schylać pod uppercutami?
i to ze 100% efektem...
dla tego stwierdziłem że dobrze że jest multi... bo opponęci to ludzie... wiedzą (lub nie) co robią i czasami zdarzają mi sie pomyłki... cpu na wyższych poziomach trudności sie nie myli... cały czas kontroluje gre... oczywiście zdaży sie że wejdzie nam coś na counter... ale nie wierze że ktoś osiągnął w T5 "tekken lord" na poziomie co najmniej "very hard"

dla tego wielkie ave do twórców... proc jest mocny... dysk do zapisu danych jest... zróbcie normalne A.I. :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: Wawrzyn »

EasY_PL pisze:może i bullshit... ale jak już wspomniałem... ile można sie schylać pod uppercutami?
i to ze 100% efektem...
dla tego stwierdziłem że dobrze że jest multi... bo opponęci to ludzie... wiedzą (lub nie) co robią i czasami zdarzają mi sie pomyłki... cpu na wyższych poziomach trudności sie nie myli... cały czas kontroluje gre... oczywiście zdaży sie że wejdzie nam coś na counter... ale nie wierze że ktoś osiągnął w T5 "tekken lord" na poziomie co najmniej "very hard"

dla tego wielkie ave do twórców... proc jest mocny... dysk do zapisu danych jest... zróbcie normalne A.I. :P
Hehe z cpu na very hard i tekken lord nie da się "normalnie" grać bo schyla się pod większością highów i rzutami a jeśli go złapiesz to znowu w 90% się wyrwie hehe, ale z drugiej strony łapie się zdecydowanie za często na niektóre ciosy, trzeba tylko to wyczaić :] Wiadomo że w VS gra się inaczej :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: vho »

Cytat:
dobrze że w tekkenie jest multi... bo wydaje mi sie że nie sprzedawała by sie tak dobrze...


Bullshit.
Tzw. ironia;)

Wiadomo, że VS to podstawa. Przecież Tekken (wogóle bijatyki) bez wersusa mógłby równie dobrze nie istnieć. No bo po co grać, uczyć się, ćwiczyć w grę, w którą i tak nie ma możliwości zmierzenia się z innymi? Oczywista oczywistość.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: EasY_PL »

a to że sie cpu nie blokuje niektórych ciosów to ja wiem :P w sumie opanowałem własną metode wyrobienia sobie tytułu TL w T5... "graj ze słabymi gdy tylko możesz"
ale nie o to chodzi... wyższy stopień trudności powinien reprezentować wyższy poziom gry... tz. że nie da sie napierdzielać bez przerwy 1 albo coś w tym stylu... z drugiej strony nie powinno być tak że cały czas czujemy że gramy z botem...

fajnie by było gdyby twórcy poszli tą stroną... w miare urealnić rozgrywkę solo...
pare ghostów... pare juggi i jest...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: SubZero »

Zagraj w Virtua Fightera ;) Nie wiem jak to wygląda w nowszych częściach, ale w dwójce był taki patent, że CPU (poprzez walki w odpowiednim trybie) uczył się twojego stylu gry i to faktycznie było widać.
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: EasY_PL »

niestety VF nie jest grą dla mnie :P po za tym to temat o T6 :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: kemot722 »

SubZero pisze:Zagraj w Virtua Fightera ;) Nie wiem jak to wygląda w nowszych częściach, ale w dwójce był taki patent, że CPU (poprzez walki w odpowiednim trybie) uczył się twojego stylu gry i to faktycznie było widać.
Tryb Expert. Bardzo go polubiłem.

Easy_PL, nie sądziłem, że ktoś tak profesjonalnie weźmie sie za krytyke A.I. w Tekkenie.
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: roy »

Ja tam oczekuje takiego CPU tak jak wymieniono powyżej co sie uczy twojego stylu gry a nie przewiduje co zrobisz, bo inaczej to jak grac z kimś co jest zawsze o krok do przodu. Tak jak w TK3 męcze sie Hwo żeby zrobic juggla bo CPU schyli sie zanim zaczne juggla.Dlatego warto grac drewniakiem(Mokujinem) bo on zmienia styl gry
Obrazek
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Czego oczekujecie po T6 na konsole?

Post autor: EasY_PL »

krzak to też raczej "gówno da" konsola i tak będzie parzeć co robisz i tak...
kemot... sie siedzi przed konsolą od małego to niektóre rzeczy można zauważyć :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”