Honmaru Promo Video

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Honmaru Promo Video

Post autor: Dumian »

Obrazek
Tekken 3 Online Promo Movie bo właśnie taką (jakże oryginalną :P ) nazwę nosi ten film opowiada historię osobliwej, znudzonej codziennością postaci. Postaci, która ponownie odkryła uciechy Tekkena 3 i zatraciła się we wspomnieniach oraz niezwykle miodnej rozgrywce, zupełnie jak za dawnych lat kiedy to beztrosko giercowało się czy to w salonach czy przy konsoli. Kim jest i jak potoczą sie losy postaci, która uosabia odczucia tak wielu z nas gdy odkrywaliśmi lub dowiadywaliśmy się o trybie online, znów mogąc poczuć magię tej niezwykłej gry? Tego wszystkiego dowiecie się ściągając poniższy klip. Enjoy!

Download: Tekken 3 Online Promo Movie

TK3Online Promo na Youtube

montaż by tom21

--------------------------------

Niedługo zajdą na stronie Honmaru pewne znaczące zmiany, m.in. dojdzie sekcja poświęcona bijatykom 2D oraz będą odbywały się regularne turnieje w te właśnie bijatyki. Tak się szczęślwie złożyło, że znany ze swych filmików działacz sceny we2002online tom21 również jest zainteresowany tą tematyką. Jako, że to mój dobry znajomy postanowił wykonać film promujący Honmaru pod kątem bijatyk 2D. Rezultat jego pracy możecie podziwiać oglądając film zatytułowany Honmaru 2D Promo.

Zapraszam do pobierania i oceniania :ok:

Download: Honmaru 2D Promo

2D Promo na Youtube

montaż by tom21

--------------------------------

Fighting games online promo by Aserot

Ostatnio zmieniony 08-12-2010, 17:06 przez Dumian, łącznie zmieniany 11 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Ren »

Bardzo dobry filmik. Fajnie, że pokazane zostały również chodzone bijatyki (Cadillacs & Dinosaurs rulez!). Spoko muza ;)
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Tygrys »

Filmik jest git, teraz nic innego nie zostalo jak tylko czakac na Honmaru Promo Video pod katem 3D ;)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Oen »

Ekhm wszystko fajnie tylko jak na filmik promujacy honmaru czyli Fighting ONLINE Center to byl on wyjatkowo samotny ;p
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Jo-Jo »

A ja mógłbym nagrać filmik z paroma bijatyczkami i ktośby to jeszcze odpowiednio zmontowałitp. i już powstałby kolejny filmik ( bo moim zdanie, filmik nie jest zły, ale samym SFA3 ich nie przekonasz ;) , a dodajmy, że chodzi nam głównie o gierki z Neo Geo i CPS2, bo po pierwsze, wątpie żeby komukolwiek się chciało grać np. w Final Fight czy Cadillacs & Dinosaurs na CPS1 ............a po drugie jak mówiłem już, mogę nagrać filmik z Garou, KoF'ami ( byle jakimi.....no może tymi nowszymi :] ) , Last Blade, Samurai Showdown, Marvel vs Capcom ( zapewne to to najwiecej ludzi przyciagnie :/ ), i inne " vs'y " no i oczywiście SFA 2 i 3 , Darkstalkers i Darkstalkers Revenge ......ewentualnie to jeszcze m.in. Super Street Fighter 2 Turbo itp.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: SubZero »

A możecie to wrzucić jeszcze na jakiś inny serwer? np. http://www.badongo.com - tam nie ma takich głupich ograniczeń jak Rapid czy MU, a ten drugi link coś mi nie działa.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Aserot »

Bardzo dobry filmik zawiera dużo klasyków Super Puzzle Fighter :] czy SF2T to gry wiecznie żywe. Przydało by się jeszcze filmik wrzucić na You Tube lub inny podobny portal :). No i w D&D też czesto gram online :). Można by zrobić onlinowy ranking pogromców smoków, team itp.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Tygrys »

Jo-Jo pisze:A ja mógłbym nagrać filmik z paroma bijatyczkami i ktośby to jeszcze odpowiednio zmontował itp
Mógł bym sie tym zająć ;)
Ale nie w tym tygodniu, bo jade do Gdyni do pracy na tydzien właśnie.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Dumian »

Jo-Jo, montażem to się nie przejmuj. Jeśli nagrasz odpowiednie akcje (a lista gier jakie wymieniłeś wygląda smakowicie :P) i akurat nie będzie Tygrysa zawsze możesz przesłać mi a już ja o to zadbam, żeby film stał na wysokim poziomie ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: SubZero »

Obejrzałem filmik i muszę powiedzieć że nawet fajny (muza rulz :) ), tylko jakiś taki... dwuwymiarowy :P nie do końca pasujący do aktualnego "wyglądu" Honmaru. Chociaż, jeśli mamy zacząć promować granie online w 2D to w sumie jest OK.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Pattrick »

Filmik jest ok muzyka też jest dobra. jednak niektóre gry np . Final Fight , Cadillacs & Dinosaurs nie są zbyt popularne
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Jo-Jo »

Dokładnie...i oto mi właśne chodzi ze zrobieniem własnego filmika ;-) ......prawdopodobnie zaczne go robić w weekend.....a po weekendzie zaczne robić coś inego :hyhy: ......
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Tygrys »

Ja juz jestem i z checia w wolnych chwilach moge sie tym zajac i doloze wszelkich staran aby to wszytko wygladalo professional
Pozdro ;)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Dumian »

Biorąc sobie do serca słowa głównie słowa:
Oen pisze:jak na filmik promujacy honmaru czyli Fighting ONLINE Center to byl on wyjatkowo samotny
postanowiliśmy nakręcić kilka dodatkowych scen, pozmieniać nieco klipy i wrzucić nowy podkład muzyczny co w efekcie dało nam Promo Video v2. Dzięki obecności takich tytułów jak Golden Axe, Cadillacs & Dinosaur czy Teenage Mutant Ninja Turtles (w prawdziwie multiplayerowym wydaniu :P) filmik trafi z pewnością w gusta oldschoolowców. Niemniej jednak polecam go każdemu userowi Honmaru, w końcu to klip reklamujący nasz serwis pod kątem gier 2D ;-)

>> Download <<

Pomysł i montaż: tom21 :ok:
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Honmaru Promo Video

Post autor: Aserot »

Promo Vid 2 jest dużo żywszy, ładnie prezetuje się ekipa żółwi w technodromie (chyba tak to się nazywa :P). Teraz widać, że chodzi o gre online :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”