Street Fighter Online

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Street Fighter Online

Post autor: Pattrick »

Poprostu temat o grze Street Fighter Online .

Nie ma to jak sobie wspomnieć dobre czasy kiedy rozwalałem nie małą ilość ludzi... i zostałem rozwalany przez Vipów... Pokonanie Vipa w SFO było kiedyś rzeczą niezłą (przynajmniej dla mnie) bo posiadali oni postacie od razu z Rage Factor .

Rage Factor to punkty które są dawane i odbierane kiedy się wygra lub przegra z vipem,modem lub adminem , oczywiście można było wykorzystać punkty i zmienić swą postać w walce w jej zły odpowiednik który jest o wiele silniejszy od postaci zwykłej ...
Postaci jest tylko 12 a żeby zdobyć wszystkie postacie trzeba wygrać do 50 walk w sieci , co nie jest takie łatwe. Panowie z SFO pewnie będą chcieli zapełnić całą pule 24 postaci.

Postacie z Rage Factor :

Chun-Li (Shadow Lady)
Ken (Evil Ken)
Ryu (Evil Ryu)
Akuma
Bison (God Bison)
Spiderman (Symbiote Spiderman)
Sentinel
Sakura (Evil Sakura)
Wolverine (Weapon X)

w grze oczywiście występują Pomocnicy można ich wezwać wciskając MP+MK.
można oczywiście wykonać Crossover Attack (Atak zespołowy to którego trzeba 2 poziomy paska mocy , wykonujemy przez Dn,Fd,Hp+Hk ) lub Variable Attack , przy którym w pewnym czasie możemy wykonać niezliczoną ilość ciosów przez pewien czas ( wykonujemy go przez Komende Dn,Bd,Hp+Hk).

Jest to chyba jedna z najpopularniejszych bijatyk online z SF ponieważ nie potrzeba problemu z emulowaniem ani wyłączania komputera po każdym wyłączeniu złego okna (WinKawaks) a poza tym nie ma problemów z wejściem przeciwnika milion razy w czasie gry ... jeśli chcecie move list to idziecie tutaj
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Pattrick, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”