Street Fighter IV

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Street Fighter IV

Post autor: vho »

Vipe [TcT] i Cinas [TcT] udowodnili, że są nie tylko zatwardziałymi tekkenowcami, ale też potrafią namieszać w innych tytułach :) Nagrali pierwsze polskie combo movie do SF4. Jak dla mnie, produkcja bardzo smaczna, zapoznać się z nią można TUTAJ.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Street Fighter IV

Post autor: eq2D »

Video troszku nudnawe, szkoda, że kamerówka, a i parę komboli jest "trening only". Ogólnie 6.5/10. Powodzenia w dalszych produkcjach.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter IV

Post autor: kemot722 »

Znalazłem na YouTube liste odtwarzania z modami do SFIV:

Oto ONA

Ciekawe efekty, szczególnie w modowaniu kostiumów - już żaden DLC z ciuchami nie jest potrzebny do szczęścia :P

Wspominam o tym przez wzgląd na czytany przeze mnie Mini Corner
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Street Fighter IV

Post autor: eq2D »

O re-testuryzacji będzie w następnym odcinku - jak by co.
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Street Fighter IV

Post autor: Di »

Dobry pomysł i wykonanie, eq :) Niemniej myślę, że warto, żebyście wspomnieli o tym kąciku oraz o kolejnych aktualizacjach w newsach, bo wiele osób pewnie o nim nie wie.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Street Fighter IV

Post autor: eq2D »

Di pisze:Dobry pomysł i wykonanie, eq :) Niemniej myślę, że warto, żebyście wspomnieli o tym kąciku oraz o kolejnych aktualizacjach w newsach, bo wiele osób pewnie o nim nie wie.
Merci. I ja myślę, że warto, aczkolwiek nie lubię się chwalić, więc pozostawiam to innym, piszącym niusy ludzikom.

Piecemontee pracuje obecnie nad narzędziem, które winno znacznie ułatwić moddowanie strita, bo obecnie to jest mordęga (offzipy, infusery i inne cuda), więc chyba wstrzymam się z opisem re-teksturyzacji. Dla Waszej wygody.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Komandos »

Lyoto Machida jako Ryu:

Obrazek

Obrazek

Podobny nawet :D
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Street Fighter IV

Post autor: Di »

Co to jest? Jakiś cosplay? Czy może jednak będzie 2. część filmu? :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: Komandos »

Ehh mogłem przewidzieć, że na tym forum nikt nie będzie go kojarzył :] OK, już tłumaczę: Lyoto Machida to zawodnik UFC, który jako jedyny ma styl wyjściowy Karate Shotokan (powszechnie uważany ze nieskuteczny w formule MMA), obecny mistrz wagi LHW. Lyoto do tej pory nie przegrał żadnej walki, niszcząc wszystkich rywali przy użyciu technik karate, a swój sukces jak sam mówi zawdzięcza medytacji i picu własnego moczu każdego dnia :P Ten 'cosplay' to robota fanów którzy uważają go za rzeczywisty odpowiednik Ryu.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Street Fighter IV

Post autor: Di »

Sprawdziłem go na Wikipedii, ale tam nie było napisane, skąd te zdjęcia :P
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Street Fighter IV

Post autor: Di »

Przepraszam za post pod postem, ale ruszyła bardzo fajna - moim zdaniem - inicjatywa :)

Chodzi o kilkugodzinne nocne turnieje online, na podstawie których będzie ustalany ranking (tylko tych rozgrywek). Pomysłodawcą jest Crono, który w nocy z wtorku na środę poprowadził pierwszy taki ranbat. Drugi będzie miał miejsce już dzisiaj. Zapisy odbędą się na kanale SFpl na PSN o godzinie 22. Po więcej informacji (relacja wyniki) zapraszam tutaj: http://nsports.pl/index.php?site=news_c ... 12&lang=pl

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zorganizowaniem czegoś takiego na X360 albo PC to proszę o kontakt :)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Street Fighter IV

Post autor: Sylvan Wielki »

Wie ktoś jak nagrywać replaye ze swoich walk Oo

Z innej beczki. Udało mi się jakiś czas temu ubić Goukena na hardest. Normalnie miałbym to w poważaniu, ponieważ żadne dzbanki nie będą mi odbierać przyjemności z gry, tudzież wybierać właściwy tor rozrywki, jednak sprawę potraktowałem ambicjonalnie, a to z racji tego, iż żaden ze znajomych nie miał owej nagrody - za hardest bez kontynuacji, a i owszem, za inne rzeczy również, ale tego nie miał nikt, czy to z polski, czy z zagranicy.

Udało się , na to znajomy z forum stwierdził, że to pestka - chyba taka z tych większych i twardszych jednak, skoro jak na razie widziałem to u osób z samego szczytu rankingu - tak, tych kenzo i innych mających platyny i ponad pięć mln. BP w SF IV, ale oni z racji owej maniakalności się nie liczą xD

Co wy na to - czy uważacie dojście ubicie naszego milusińskiego za sprawę łatwą jak zmiana biegów w Punto, czy raczej coś bardziej dającego popalić - jak egzamin owym samochodem.

Tak przy okazji :

http://www.gamervision.com/gamer/domini ... source=n4g

Wydali by taki DLC, ot zamiast sack boya ver. 1644 . Przecież wielu by się skusiło, czyli zarobek dla firmy, a sam gracz miałby nieco świeższe spojrzenie na samą grę - osobiście od razu bym wskoczył w skórę Lobo Blanki.


Sprawa kolejna. Przeszedłem każdą postacią grę na medium i .... srebrny dzban nie wyskoczył -_-

Wie ktoś co może być powodem?
ornit
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 20-08-2009, 13:40
Lokalizacja: z piwnicy mamusi
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: ornit »

Sylvan Wielki pisze:Wie ktoś jak nagrywać replaye ze swoich walk Oo

Z innej beczki. Udało mi się jakiś czas temu ubić Goukena na hardest. Normalnie miałbym to w poważaniu, ponieważ żadne dzbanki nie będą mi odbierać przyjemności z gry, tudzież wybierać właściwy tor rozrywki, jednak sprawę potraktowałem ambicjonalnie, a to z racji tego, iż żaden ze znajomych nie miał owej nagrody - za hardest bez kontynuacji, a i owszem, za inne rzeczy również, ale tego nie miał nikt, czy to z polski, czy z zagranicy.

Udało się , na to znajomy z forum stwierdził, że to pestka - chyba taka z tych większych i twardszych jednak, skoro jak na razie widziałem to u osób z samego szczytu rankingu - tak, tych kenzo i innych mających platyny i ponad pięć mln. BP w SF IV, ale oni z racji owej maniakalności się nie liczą xD

Co wy na to - czy uważacie dojście ubicie naszego milusińskiego za sprawę łatwą jak zmiana biegów w Punto, czy raczej coś bardziej dającego popalić - jak egzamin owym samochodem.
Naprawdę nie chciałbym ci psuć dzieciństwa ale dziś każdy idiota posiadający wiedzę o tym jak robić lariata Zangiefem bez trudu "zaliczy" to osiągnięcie. Być może inni nie mają bo im się po prostu nie chce. W każdym bądź razie, nie jest to jakiś powód do dumy. To naprawdę łatwe i działą na każdego (oprócz Setha bo on wymaga "kombinowania" z aż trzema ciosami).

Replaye natomiast mogą nagrywać jedynie wysoko "postawieni" zawodnicy z championship i to tylko te z finałów...Już CvS2 i SF3 miały nagrywanie walk lol.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Street Fighter IV

Post autor: Sylvan Wielki »

Masz jakieś problemy ze sobą, a jeśli nie , to coś nie tak z (nad)interpretacją słowa pisanego.

Czy użyłem sformułowania typu "och shit, ale każdy jest słaby a ja jestem PRO, bo mam to trofeum lol, lol 11!!" ?

Nie, stwierdziłem tylko fakt dokonany - niby jak miałem to napisać? Najlepiej według ciebie w ogóle o tym nie wspominać najwidoczniej.

Nadałbyś się do jakiegoś pudelka, czy innego brukowca. Wyszczególniłeś tak zdania, że ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem, jeszcze pomyśli, że to nie zwyczajne zdanie oznajmujące, a swoistego rodzaju psalm pochwalny.

I zrobiłem to El Fuerte oraz Goukenem (tak, teraz cytuj i, że zrobiłem to DWA razy i jaki jestem z tego dumny według ciebie).

Jasne, że może im się nie chce. Nie chce , albo nie potrafią. Tego już nie wiesz. Ale z góry zakładasz błędnie pierwszą opcje, bowiem ci wygodniej zapewne - teraz co trudniejszą nagrodę można (właściwie jej brak), można tłumaczyć "to łatwe, każdy idiota to może zrobić, ale się nikomu nie chce".

Oczywiście platynę w Uncharted, ma co druga osoba, a w SV IV na kilkaset widziałem może u 4, ale reszta zapewne by ja zdobyła, gdyż każdy idiota może sobie użyć Zangiefa , ale pewnie to nie brak umiejętności, tylko im się nie chce.

I nie bój się, nie zepsułeś mi dzieciństwa, było udane jak u mało kogo zapewne.
ornit
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 20-08-2009, 13:40
Lokalizacja: z piwnicy mamusi
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: ornit »

Sylvan Wielki pisze:Masz jakieś problemy ze sobą, a jeśli nie , to coś nie tak z (nad)interpretacją słowa pisanego.
Tak, mam raka i niedługo umrę.
Oczywiście platynę w Uncharted, ma co druga osoba, a w SV IV na kilkaset widziałem może u 4, ale reszta zapewne by ja zdobyła, gdyż każdy idiota może sobie użyć Zangiefa , ale pewnie to nie brak umiejętności, tylko im się nie chce.
Nie chciałem dać ci do zrozumienia, że chciałeś przykozaczyć na forum swoim osiągnięciem tylko napisałem jak jest naprawdę. Przy pomocy Zangiefa i jego lariata, załatwienie Goukena na najwyższym poziomie trudności nabiera zupełnie nowego znaczenia (tak jak przechodzenie survivala/time attack na hardzie) bo jedyne do czego się ograniczasz to te bezmózgie wciskanie PPP i 720+PPP kilka razy na zakończenie rundy.
I nie bój się, nie zepsułeś mi dzieciństwa, było udane jak u mało kogo zapewne.
Jeśli zareagowałeś na mój poprzedni post jak na atak na swoją osobę to widocznie nie było tak różowo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”