Wasza postać

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Wasza postać

Post autor: Lukas »

To, że ma mało ciosów na low, to nie oznacza, że jest słaby.
Ciosy na low u hwo są do bani i dlatego jest słaby.

Edit: w sumie, to on ma dużo lowów.
Awatar użytkownika
Marcus
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-06-2009, 15:17

Re: Wasza postać

Post autor: Marcus »

bartaaz pisze:właśnie oznacza...
a to niby czemu? Jeśli ktoś umie grać to poradzi sobie i bez dobrych ciosów na low. Fakt może gra się nim dość trudno bez low'ów ale i tak można kogoś skopać :rotfl:
tyzyfonix
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11-06-2009, 21:22

Re: Wasza postać

Post autor: tyzyfonix »

moje to:
1.Paul-ale bardzo zmieniłem mu wygląd bo tamten mi nie pasił
2.Lili-ładna lecz zabujcza
3.Yoshimitsu(sory jak żle napisałem) :rotfl:
4.Law
5.Raven :cool:

mogą być:
1.heihachi
2.Jack-5 :luka:
3.Lei
4.Lee
5.Xiadyu :|

nie trawię:
1.steave- zamijest kopać robi uniki
2.Feng-osobiście nic do niego niemam ale ja nie lubie i nie umiem nim grać ale steave jest gorzy :znudzony: :zdziwko: :orany: :przestraszony: :szok: :przestraszony: :wstyd:
Ej! Zywki
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 18-04-2009, 20:05
Lokalizacja: Mazury, W-wo

Re: Wasza postać

Post autor: Ej! Zywki »

Ostatnio sobie pykalem w Tekkena 3 to Bryan mi sie spodobal :D Fajne moce ciosy i wogole...nqtomiast z 5 to polubilem grac Raven'em i Steve'em za fajne uniki i szybkie ciosy hehe ;) zreszta jakby sie pogralo kazda postacia chodz po troche to i by sie w niej cos spodobalo napewno :padam:
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: EasY_PL »

Kaz/Bruce

i nimi gram na poważnie...
Kaz z oczywistych powodów... pije z nim piwo od T2 xD
Bru bo nie trza spędzać 24/7 przed konsolą żeby sie nim naumiec grać...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
Minika204
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 14-08-2009, 14:04
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Wasza postać

Post autor: Minika204 »

Ja od Tekkena 3 gram Xiayou i Hwoarangiem :zdrowko: Mają fajne combosy szczególnie Xia.
A i nie wspominając o wyglądzie Ranga :cwaniak: No a nie przepadam za Fengiem noo a tak na serio to wogóle nim nie grałam. No i w T3 nie zabardzo lubie Gona choć za pierwszym razem przeszłam nim Tekken Force :przestraszony:
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Ja chciałbym widzieć w T6 takiego Devila. Nie, nie mojego ulubionego 11to latka, ale tego słynnego rogacza z T2/TTT (gościnnie również w pierwszej części).

Raz - uwielbiam Kaza, na bazie którego jest zbudowany, dwa - ten koszący design.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: bartaaz »

No zwykły devil goły a przecież ci od namco zrobili się bardzo ambitni i dlatego nie masz co liczyć bo to zbyt prosty model :)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Ambitni powiadasz.... Ta ich ambicja wychodzi mi bokami - kurczaki, fryzury 4ro metrowe, odblokowane wszystkie postaci na wstępie....
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: roy »

Taa, moje top'y to marshall law ale forest też wymiata chodź jednak w T5 to marshall robi rozmiat :cwaniak: , a do tego jin(w T5 DJ) i czasem brycek no i czasem lubie pograc innymi postaciami, wiecie żeby nie było tej rutyny :] ale na poważnie to tą oto trójcą
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Nie mogę się Law'a w T6 doczekać. Bruce na żywo nieomal.
Awatar użytkownika
LillyBou
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 23-09-2009, 11:19
Lokalizacja: inąd niż zewsząd

Re: Wasza postać

Post autor: LillyBou »

Hwo (bo nim zawsze wykopuje kuzynka :] )
Asuka (silna jest i tyle :D )
Eddy (płynnie mi się nim gra)
Dragunov ( patrz. Eddy)

:)
Nie mam weny na opisy :|
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wasza postać

Post autor: K.O.zuya »

Yoshimitsu- fajny ninja z kosmosu :P no i fajny styl walki, choć dosyć ciężko nauczyć się nim dobrze grać, ale to do ogarnięcia jest. Chyba pierwsza postać którą umie w miare juggle'ować (chodź jeszcze nie do końca)
Paul- dobrze sie gra tym łobuzem ;o
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Wasza postać

Post autor: Saj »

Jak już jesteśmy na gracach to napisze coś o sobie:P
Oczywiście zawsze moją głowną postacią był i będzie Jin,
dlaczego? Bo jak zaczynałem grać w T3 waliłem na kumpli sały czas g/p+4 4 4 4 bo nie blokoali na low :rotfl:
Oczywiście byłem mega noobem :P
na mym pierwszym turnieju (TTT) dostałęm w dupe (od gościa który wygrał turniej żeby było śmieszniej) głownie dltego że... niew wiedziałem że jest coś takiego jak t p+2 1 d+2 :wstyd:
nie wiedziałem jak to sie robi myślałem ze to jest tylko w ttt( pierwszy raz gralem w ta czesc) no koleś walił cały czas t+4 bo i tego nie znalem.
Po powrocie do domy po raz pierwszy zaczełem naprawde się wgłębiać w tą gre i postć jaka jest Jin, zaczeło się od odkrycia że LC ma 2 końcówki oraz ciosy można opóźniać :hyhy:
wertowałem opisy PSXextreme szukając coraz to nowych ciekawostek, aż w końcu odkryłem opis Slikatela w sieci a później Biblie Jina- opis Red Kinga. Grałem codziennie, lecz z biegiem czasu porzuciłem grnie co wynikało z tego że nie miałem nigdy z kim grać...
Po wileu latach usłyszałem o T3online.
Pamiętam że na początku miałem nie małe problemy z graczami online z prostego powodu, tak naprawde nigdy nie grałem z kimś dobrym bo i jak? Tylko z tępym cpu, choć cpu ma jedną zaletę którą nie maja ludzie: oszukuje:P
to nauczyło mnie robienia rzeczy na refleks.
Niestety graniena Serwerach wiarze sie z opóźnieniami z tego powodu przestałęm grać Online Jinem, jest to zdecydowanie najtrudniejsza pstac do opanowania i nie mówie tu o EWGFach bo tego można się wyuczyć ale o tym że postać ta ma kilka wad które naprade ciężko przeskoczyć na wyższym poziomie i najbardziej ze wszystkich wymaga kosmicznego manuala który nie jest dla mnie prolemem na konasoli ale juz przy stracie rzędu 8 klatek wile akcji traci sens. Nie żale sie na to że Jinem ciężko mi się gra, wręcz przeciwnie, nie znam już gracz który naprawde potrfił zagroźić mojemu Jinowi ( kiedyś myślałęm że nie ma gorszej postaci na xiao Statka jak Jin ale okazało się ze jest inaczej:P). Po czasie uznałem że czas spróbować innych postaci by zwiększyć sobie handycap :]
Zaczełem więc grać tak by każda możliwa walka była wyzwaniem i szkołą dla mnie, zmieniałem postacie od najsilniejszej do najsłąbszej chcąc zobaczyć kim dam a kim nie rade sobie z przeciwnikiem. Z tym że kilkoma postaciami nie gram prawie wcale jak Lei, Xiao, Paul gdyż uznałem że te postacie same w sobie ułatwiają wygraną i to nie sztuka nimi grać( no Xiao jest wymagająca ale też na wyższym poziomi absurdlanie omija ciosy za gracza co zostało napawione juz w TTT).
I tak zchodziłęm z Ogra-Heńka- do moich midów Law, Anna, Nina,itd aż do stosónkowo słąbych postaci jak Yoshi czy Julia oraz dr.B i Kuma.
Dzięki temu nauczyłe sie grać jako tako każdą postacią.
Po czasi i granie Ogrm uznałem za zbyt łątwe i dalej grałem juz od Heńka w dół.
Widok jak Hajda dosteje odemnie Pandą bezcenne :P
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Wasza postać

Post autor: Dizzylord »

hM moją postacią na początku był lei wulong (przygodę rozpocząłem z tK5 ) potrafiłem z nim zrobić dowolnie wszystko ale potem przyszła amnezja (ciosy mi przestały wychodzić) i nie było mi fajnie potem po kilku sesjach przy ps2 wytrenowałem się Wangiem i Fengiem lecz tylko Wanga ciosy opanowałem w 100% j ale zawsze przegrywałem z bratem czasami nie zadając mu nawet ani jednego ciosu (najgorszy wynik jaki osiągnąłem to 36 do 1 dla brata), więc szukałem dalej i trafiłem na Lawa na początku go nie lubiłem ale przy dłuższym graniu okazał się dla mnie najlepszy szybkie ataki które można łączyć w efektowne combosa po za tym ten styl ala Bruce lee możliwość zaskoczenia przeciwnika dzięki fake step ( nie raz nabieram brata w ten sposób i on się łapie)
Pain inside is rising
I am the fallen one Kawaks 1.62 +Kallera P2P+ Hamachi = Gra online
Prywatna siec Hamachi
DizzylordDojo
sepuku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”