Gangsters

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Roland2008
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06-06-2008, 14:39

Re: Gangsters

Post autor: Roland2008 »

to teraz już wiem skąd dowiedział się o grze Fingolfin:P w hazardzie 1 miejsce, ale w pojedynkach spadłeś na 2:P
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Gangsters

Post autor: Mr_Editor »

Ja dzisiaj miałem w hazardzie 2 miejsce.... ale jeszcze to odrobię :D

Edit:
Swoją drogą to można powiedzieć, że ekipa z honmaru [ja i AK] najlepiej kosimy w hazardzie :P [trzeba było nie robić tu reklamy :D ]
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gangsters

Post autor: AK »

Roland2008 pisze:to teraz już wiem skąd dowiedział się o grze Fingolfin:P w hazardzie 1 miejsce, ale w pojedynkach spadłeś na 2
bo mi sie grać już nie chce w tą gre. nuda że głowa mała.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gangsters

Post autor: Arris »

ech...zgadzam sie z mcl...kolejny przegladarkowy szit :D
znienawidzilem informatyke przez te gry....gram z kumplem w tekkena na emulatorze podchodzi drugi kumpel i powiedzial ze jak skoncze walke to zebym SOBIE ZAPISAL i wylaczyl gre bo chce wejsc na plemiona o.O
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gangsters

Post autor: Dumian »

Zdominowanie lekcji informatyki w Polsce to priorytetowe zadanie Honmaru na ten rok, także nie daj się wyjanić kumplowi jakimiś przeglądarkowymi błahostkami ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gangsters

Post autor: AK »

nie no przyznaje Gangsters to shit jakich mało na necie. ale wygrałem tam pendriva 4gb :D była by mp4 ale nie miałem zdrowia i nie grałem 10 dni :P ale i tak spadłem tylko na drugie miejsce. a od siebie serdecznie polecam gre http://s1.katsuro.pl/woo.php?id=2637 naprawdę swietny klimat ma. samuraje shoguni itp. spoko gierka. ja od wczoraj gram :) i top 600 już zdobyłem hehe
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Roland2008
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06-06-2008, 14:39

Re: Gangsters

Post autor: Roland2008 »

jak dodadzą Gangi to myślę że będzie spoko. Wygrałeś fingolfin pendrive i jeszcze narzekasz:P
reporter
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11-08-2009, 21:09

Gangsters

Post autor: reporter »

gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące, co jest denerwujące bo to taka trochę syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego, a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są Gangi, gdzie grupy przestępcze będą mogły przejmować i podbijać dzielnice (prawdziwe nazwy) 100 największych Polskich miast, co jest najbardziej oczekującą opcją w tej grze. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gangsters

Post autor: AK »

a daj spokój człowieku sobie z tą drętwą grą:P ja wygrałem pendriva opchnąłem go za 40zł. kubek tez wygrałem a poźniej sprzedałem konto jakiemuś dzieciakowi za 50zł:P

miałem na godzine 600 000kasy wiec z samego. praktycznie najlepsze konto w grze. i to było ze dwa miechy temu:P dobre było w niej tylko to ze bardzo mało czasu na nią straciłem.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”