Co sądzisz o Honmaru?

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: psycho4rent »

Aserot pisze:Wow to już 4 lata proponuje w przyszłym roku zorganizować jakiś zlocik co wy na to :D.
Ja byłbym za, i dlatego też propnowałbym załozyć osobny temacik (o ile juz nie istnieje).
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

Nie ma czasu na sentymenty więc krótko - 100 lat dla Honmaru i Henryka :drunk:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
sante
Student
Student
Posty: 52
Rejestracja: 23-07-2008, 21:50

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: sante »

Wpadłem na pewien pomysł ...Swoją drogą kiedyś na kanale "Hyper" (typowy o grach komputerowych )widziałem program o nazwie "Replay",ludzie umieszczają w nim (swoje) filmiki.Są one śmieszne ,bugi ,kozackie gole,niektóre są tak słabe ,że doszedłem do wniosku ,że oni tak po prostu puszczają WSZYSTKO ...pomyślałem ,że gdyby tak ktoś wrzucił jakiś filmik z TK3Online ..juggle ,walkę nagraną online to była by to Mocarna promocja Honmaru:]

aaaaa żem se zapomniał 100 lat :rotfl:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

To może ja zacznę wspominki...

- Lucek pamiętasz tą wspaniałą walkę? Do dziś się noszę na dzielni z pierwszego zwycięstwa w historii na klawie :D.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: psycho4rent »

KRELIAN pisze:Lucek pamiętasz tą wspaniałą walkę? Do dziś się noszę na dzielni z pierwszego zwycięstwa w historii na klawie :D .
widac ze na samym końcu lucek troche zlamił... i miałes troche farta...
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Oscar »

sante pisze:Wpadłem na pewien pomysł ...Swoją drogą kiedyś na kanale "Hyper" (typowy o grach komputerowych )widziałem program o nazwie "Replay",ludzie umieszczają w nim (swoje) filmiki.Są one śmieszne ,bugi ,kozackie gole,niektóre są tak słabe ,że doszedłem do wniosku ,że oni tak po prostu puszczają WSZYSTKO ...pomyślałem ,że gdyby tak ktoś wrzucił jakiś filmik z TK3Online ..juggle ,walkę nagraną online to była by to Mocarna promocja Honmaru:]
Ja już nie raz nie dwa chciałem dodac filmik z walki finałowej (o juggla-ch nie pomyślałem bo nie umiem sam mistrzowskich wyczuynów robic :P ), ale jakoś zwątpiłem w to, żeby puścili na antenie 15 minutowy filmik, jak Replay trwa poł godzinki (chyba, że wyglądało by to tak : 5:0, odrazu wybór postaci, niewchodzenie do options - wtedy to by trwało z 6, 7 min. ) Pozatym trzeba by czekac do września ponieważ do końca wakacji lecą powtórki, a szkoda.

Tak odchadząc od Hypera to chciałbym podziękowac tym osobą, które w szczególności zajmują się Honmaru, czyli wszystkim grupą jakie istnieją, niektórym użytkowniką za to że moge z nimi zagrac i zamienic z nimi słówko na temat np. Koreańskich graczy w TK ;) - praktycznie każdemu użytkownikowi. Co do tematu co sądze o Honmaru... Honmaru to jedyne zadbane i estetycznie wyglądające forum z jakim kiedykolwiek się spotkałem, i jeszcze strona główna czyli ta z działami news, forum, download, artykuły i recnezje, możliwośc grania rankingu i wiele wiele więcej. W ostatnim zdaniu chciałbym napisac, że cały mój czas jaki spędzam na komputerze, to spędzam przedewszystkim na tej stronie, Honmaru. Gdyby nie ona, to zapewne bym czym prędzej skisnoł przed tym PSP grając w TK : DR.

Jeszce raz wszystkiego najlepszego z okazji 4-wartych urodzin Honmaru.
Ostatnio zmieniony 22-10-2010, 19:33 przez Oscar, łącznie zmieniany 1 raz.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: luc_october »

H! Vltg3 pisze:
KRELIAN pisze:Lucek pamiętasz tą wspaniałą walkę? Do dziś się noszę na dzielni z pierwszego zwycięstwa w historii na klawie :D .
widac ze na samym końcu lucek troche zlamił... i miałes troche farta...
no zlamiłem strasznie, aż żal było to na yt wrzucać :D przeczytajcie sobie pierwsze z brzegu commenty po rosyjsku xD
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Lukas »

To jak tak otwarcie dyskutujecie, to mi powiedzcie, czy tylko ja tam widzie gwaranta u xiao w postaci FC+3,2 i juggle, po tym jak law robi FC,d/f,d,d/f+3 "w powietrze"? (Jak mam urojenia, to mnie brutalnie uświadomcie).
Momenty w filmie:
0:25
2:10 - szczególnie tu mnie xiao szokuje
No chyba, że tam siedzi f,f+1+2 na gwarancie, ale coś mam wątpliwosci.
(A jak bym miał wybór : gwarant w postaci FC+3,2, albo okizeme f,f+1+2, to bym cisnął FC+3,2 - może między innymi o to chodziło rosyjskim komentatorom?)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

Ta i inne walki z tego tura to już zabytek więc nie ma co tej biedy na siłę analizować, ale pamiętam, że wtedy xiao Lucka siała niezłe spustoszenie jak na ówczesny poziom honmaru i nawet siedziałem przed finałami by się nauczyć grać na jej biede. Teraz każdy by przejechał po tej xiao i tym lawie w ćwierćsekundy, że nie wspomnę o pierwszych finałach z Dumianem - ehh te fajty/kalectwa z mojej strony najbardziej chciałbym zobaczyć chlip :oczami: .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Lukas »

Teraz każdy by przejechał po tej xiao i tym lawie w ćwierćsekundy
To akurat jest kwestią mocno dyskusyjną.

A pytałem, bo parę moich gwarantów okazało się nic nie warte, a w tamtym momencie, jak gram xiao, to mam coś na zasadzie uczucia "swędzenia" i żeby się "podrapać" muszę zrobić FC+3,2.
Więc jeżeli mam do tego stopnia zakodowane te odruchy,a Luc z jakichś powodów ich nie stosował, to zachwiało to moim przekonaniem odnośnie ich poprawności.
Zwłaszcza, że do teraz pamiętam, jak obrywałem do zera nie wiedząc co jest grane (spokojnie, już zaczyna do mnie dochodzić fakt, że to było ze 3 lata temu).
A tak poza tym, to sam zacząłeś wspominki, więc teraz masz za karę analizę :p
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: luc_october »

@Krel:
Myślę że gdybyśmy zagrali w jakimś turze teraz po takiej przerwie i tak doszlibyśmy daleko w drabinkach, być może nawet do finału.

Też chciałbym zobaczyć walki z pierwszego tura honmaru. to musiały być hardy :)

@Lukas

00:15 brak gwaranta u xiao, aż boli jak się patrzy.
00:19 ach ten wspaniały delay
00:21 nieudany techroll który przy opóźnieniu okazał się kopem z ziemi
00:25 już wspomniane przez Lukasa
00:41 podbieg i 2, cóż za technika :D

...itd. to tylko początek.
Teraz te walki mogą być śmieszne, ale jak na tamte warunki, kiedy nie było p2p...

BTW polecam mój kanał na youtubie jak ktoś z "młodych" chce zobaczyć jak się kiedyś grało :) https://www.youtube.com/lucoctober
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Lukas »

Do dzisiaj mało kto wrzuca walki t3 na youtube, więc tym bardziej nie powinny śmieszyć te walki sprzed 3 lat (wtedy nie było opcji "bezlagowego" nagrywania na p2p i potrzeba było mocnego kompa, żeby nagrywać mulącym pluginem).
Myślę że gdybyśmy zagrali w jakimś turze teraz po takiej przerwie i tak doszlibyśmy daleko w drabinkach, być może nawet do finału.
Wcale bym się nie zdziwił.




A teraz offtop xD:
Co administracja/moderacja myśli o uruchomieniu rankingu w tekken balla?
Wprawdzie jak widzę tekken balla, to mnie nosi, ale turki już są organizowane i ludzie się przy tym bawią, to czemu by nie odpalić rankingu (jak regulamin się już ustabilizuje).
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: psycho4rent »

jak na czasy z 2006 roku to było zaje*iscie, bo wiekszość wtedy grała charami typu edek, czy hwo, i była tylko kapa, kapa, i jeszcze raz kapa... ^^
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Dismaster »

100 lat!
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

Z tym 'w ćwierćsekundy' oczywiście było mocno przesadzone i bardziej miało na celu rozpoczęcie dyskusji ;). Jednak miałem tu na myśli nie tyle nasz poziom obecny (pomimo przerwy) co walki finałowe z tamtego tura. Gdybym miał grać takim lawem (mowa o ilości popełnianych błędów a nie znajomości postaci) obecnie to nie widziałbym siebie w finale, podejrzewam że Lucek ma podobne odczucia odnośnie Xiao, ewentualnie jest większym optymistą :).

A co do tego offtopu to już jest od dłuższego czasu na tapecie i nawet zostanie podciągnięty mocniej, ale wciąż trzeba czekać, bo korporacja Honmaru ma aktualnie wiele innych spraw na głowie ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”