Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

Nie podoba mi się design nowej sonki, taki jakiś kiczowaty się wydaje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Nie wygląda dobrze. Jak poprzednia generacja. Gdzie ten połyskujący plastyk, gdzie te magnetyzujące literki? Prezentuje się jak nowa wersja PS2. Dobrze, że PSPGo przedstawia się znakomicie.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Slayer »

Recenzja Batmana. Muszę mieć tą grę.
http://www.gametrailers.com/player/54790.html
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Jeśli na konsolach wygląda tak obłędnie, to jak na PC będzie się prezentować.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Była XI, to i XIV mogą wydać. Tym bardziej, że przecież XIII również na x0 się załapie.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

A szczerze kto się teraz nowymi FF przejmuje :P? (taaa a po premierze piana na ustach u większości maniaków serii i 9-10 na gamespotach, ign-ach i innych gamerankingach)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Ana »

IMO co innego FF jrpg a co innego FF mmo. Drugie w ogole mnie nie rusza.
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

A ja myślę że FFXI i FFXIV powinny być w ogóle traktowane osobno, zamiast je wpieprzać w serię. Co najlepsze FFXI całkowicie to potwierdza ze strony samej gry. No ale wiadomo SE->$, gra się znacznie lepiej sprzedaje gdy jest traktowana jako część główna a nie spin off. Ktoś tam w SE albo ma nieźle narąbane pod sufitem, albo jest świetnym marketingowcem, albo myśli tylko o tym o czym obecnie myśli większość developerów na świecie.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Naprawdę polecam zagrać w FFXI bo nie wiecie co piszecie ;) . Inna sprawa, że jedenastka wcale się tak rewelacyjnie nie sprzedała (jeśli porównać choćby do 7 czy osiem ). Kwestię MMO przemiliczę bo pisałem już o tym w stosownym temacie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

Ale zapodali wymówkę z tą polityką MS - przecież gold NIE JEST potrzebny do gry w MMO - styka zwykły silver i abonament z samej gry. Przecież wiadomo, ze jak ktoś się wkreci w takie MMO to nie ma czasu grać w nic innego.

Prosta sprawa - wychodzi FFXIV, nie przedłuża się golda i kupuje abonament gry.

No to został prawdopodobnie tylko Versus jako ex na PS3, ale czuje ze i on pęknie - jak FF13 na Xa dobrze się sprzeda (a sprzeda się bo to FF) to Square moze skusic sie na kilka (milonów) dodatkowych jenów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

DLC do GoW 2 (x0) jest oceniane na "takie sobie". Natomiast podobnie tuż przed GoW III (PS3) na blue ray ma ukazać się zestaw dwóch pierwszych części (choć jak dla mnie, mogli by dorzucić tu Chains of Olympus).

Nowy Batman zbiera świetne oceny (najwyżej oceniana wersja na PS3).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Ten jeden epizod, który był tylko dodatkiem do paczki map multiplayer (dark corners o ile się nie myle), jest oceniany na 'tak sobie'? Dobrze zrozumiałem, o tym chciałeś napisać? Jeżeli tak to proszę ja ciebie Sylvanie, nie zaczynaj flejmu. Ani teraz, ani nigdy i nie w ten sposób.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Ten nowy epizod to fajna ciekawostka, ale mogłoby go równie dobrze nie być :P Dark Corners to średnio opłacalny zakup, lepiej trochę dołożyć do All Fronts Collection.
Jeszcze co do gier na XLA to polecam Shadow Complex. Gra naprawdę wymiata, 10h rozgrywki na wysokim poziomie za jedyne 1200MSP (no ja akurat miałem za darmo) ;)

Nowy Batman jest super, najlepsza gra na licencji komiksu. Na pewno warto się zainteresować, szczególnie teraz, kiedy nie ma za bardzo w co grać.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Sega nie chce dokończyć sagi, fani zrobią to sami:

:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”