Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Coś urlop juniorowi się nie udał, tudzież łupie go w krzyżu, bowiem coś marudny się zrobił, jak i wszędzie doszukuje się tych dziwnych , wyssanych z gwiazd określeń.

Mianowicie, GoW II, to jedna z moich ulubionych pozycji na obecna generację. Na kilku poważanych stronach zagranicznych wyczytałem, że ów dodatek nie porywa, stąd informację przekazałem, gdyż tak na forum zwykło się robić. A tu jakieś flame ware -_-

Yep. Średnia ocen, to coś rzędu 92%, dodatkowo gra wygląda pięknie - aż nie mogę się wersji na PC doczekać.

Natomiast o kontynuacji jednego z najlepszych horrorów ostatnich lat (Dead Space) jakoś tak cicho sza. Swoją drogą ciekawe, jak też potoczyły się losy naszego inżyniera - pamiętacie końcówkę.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJxenon »

Sylwan zgadzam się że Dead Space jest bardzo wciągającą grą . Ma klimat przez duże K i można się naprawdę wystraszyć ( niektóre lokacje jakie stworzono do niej przerażają swoim okrutnym designem )
Ta gra miała tylko jedną wielką wadę na końcu ( domyślasz się ) i mam nadzieję że w kontynuacji twórcy nie popełnią takiego samego błędu .
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Jak dla mnie, to kuleją tylko tutaj dwa motywy. Bossowie, właściwie ich fatalny (wzorem RE) design, ni to cytoplazma, ni to pałąki w mazi budyniowej.

Ale pierwszy był kapitalny.

Kolejny minus , to brak możliwości wyłączenia dialogów, gdy przechodzimy grę kolejny raz.

Z audio zapisami da się już za pierwszym razem tak postąpić, ale z paplaniną po wyjściu ze statku, na początku danego poziomu, już nie.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Slayer »

SCEA ogłosiło, iż dwie pierwsze części przygód Kratosa trafią na Playstation 3, na jednej płycie blu-ray. Gry zostaną poddane małemu remake'owi, dzięki czemu rozgrywka przedstawiona zostanie w rozdzielczości 720p (czemu nie 1080p?) i stałych 60 kl/s. Za port odpowiedzialne jest studio Bluepoint Games, które ma w swoim dorobku grę Blast Factor, dostępną ekskluzywnie na PSN. Obydwa God of War będą także wspierały trofea i koszt jaki przyjdzie nam zapłacić to 40 dolców.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

No właśnie. Czemu nie fHD O_o Poza tym szkoda, iż nie dołożono do zestawu CoO.
A 40$, to cena niemal jak za nową grę.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

To miało być dodane za darmo do GoW3. Za 40$ to niech się pałują. Tak czy inaczej wole zagrać na ps2.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJxenon »

40$ ale zdżierstwo o-O . GOW I i II i tak do tej pory prezentują mocny poziom jeśli chodzi o grafikę Ps2 . Nie miałbym zamiaru płacić za remak'i tylko dlatego że są w 720p . Co do klatek animacji to w wersjach NTSC nie było tego problemu na ps2 . Ukończyłem obydwie części i nic mi nie chrupało animką
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Tak szczerze to chyba już wolałbym CoO na PS3 niż to combo, bo ta gra na PSPku nie zasługuje na więcej niż 8+ i to mocno naciągane, a to już dla serii spora obraza.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

Zagrałem sobie w demko WET i powiem, że może coś z tego być. Klimacik jak w filmach Tarantino, laska z mieczem i gunami za bohaterkę i sporo mięcha do cięcia. Mam tylko nadzieję że w finalnej wersji rozgrywka będzie nieco bardziej rozbudowana (więcej miecza) bo sam bullet time już nikogo chyba nie podnieca w dzisiejszych czasach. Sam gamplay i oprawa sa narazie średnie, ale akcja na autostradzie była już fpyte (agenci z Matrixa się chowają:P).

Tak czy inaczej czekamy na pełną wersję;].
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

ID mode i 'zalanie krwią' też mocno robi - czuję jednak, że WET pewnie i tak większość ominie co będzie sporym błędem, mimo że nie zanosi się na grę z najwyższej półki.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

WET - Wg mnie świetny pomysł na gre (połączenie kill billa z klimatem death proof) z totalnie spapranym (sztywnym i wtórnym do bólu) gameplayem. Stawiam cole, że demko zaprezentowało nam wszystko co ta gra ma do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Ana »

Ten WET będzie tylko na x0 czy tez na PS3? <noob>
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

PS3 też.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJxenon »

Bardziej od WET interesuje mnie podobny systemem do DMC slasher BAYONETTA ;)
Z tego co widziałem na gametrailers prezentuje mocny poziom ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”