Tryby gry w GG

Jest to strefa dla początkujących. Jeżeli zaczynasz dopiero grać w GG i nie wiesz nic na jej temat to ten dział jest dla Ciebie.

Moderatorzy: ModTeam, Junior Admin

ODPOWIEDZ
Fuji

Tryby gry w GG

Post autor: Fuji »

ARCADE
Jest to turniej, w którym należy pokonać wszystkich 10 zawodników.
Zabawa polega na robieniu jak najlepszych COMBO, aby zdobyć jak największą ilość punktów.
Na końcu mamy do czynienia z BOSSem. Po pokonaniu BOSSa możemy nacieszyć nasze oczy artem naszej postaci.
Ten tryb reaguje na zmianę poziomu trudności, ilości rund i czasu.
Moja opinia- kolorowy trening
M.O.M
Polega na zdobyciu jak największej liczby punktów (w postaci złota), wypadających z przeciwnika.
Życie się nam nie regeneruje po pokonaniu przeciwnika.
M.O.M składa się z 20 walk z rosnącym poziomem trudności po każdej wygranej rundzie.
Tryb nie reaguje na zmianę poziomu trudności, ilości rund i czasu.
Moja opinia- ten to dopiero jest spoko
VS 2P (multiplayer)
Gramy tutaj z drugim playerem, przeciwko sobie.
To jest właśnie nasze kochane HEAVENorHELL!
Możemy ustawić sobie tutaj ilość rund.
Moja opinia- gdybym miał znajomych w okolicy
VS CPU
TRAINING
SURVIVAL
Głównym celem w tym trybie jest zdobywanie poziomów [w #r(odblokowywanie trybów EX i SP, a także nowych postaci - Kliffa i Justice)].
Po wygranej walce odzyskujemy średni % naszego życia. Walki są po jednej rundzie, w której możemy zdobyć 10 Lv.
Poziomów jest łącznie 1000. Od 0-460Lv. co 20 leveli jest do pobicia postać EX shadow. Potem pojawiają się czarne postacie zamiast zwykłych, a co 20 leveli należy zbić złotego charactera.
Na samym końcu znajduje się full wypas SOL BADGUY, którego nie można odblokować.
Moja opinia- najfajniejszy dla tych którzy nie grali w Guilty Gear, lub zmieniają postać
OPTIONS
QUIT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika gry”