Pomoc w pracy mgr

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Pomoc w pracy mgr

Post autor: Dismaster »

Siema ludzie,
sluchajcie moj kumpel pisze prace mgr o uzaleznienu od gier online :D . Czyli sprawdza czy gracze sa uzaleznieni od grania w gry przez siec, i tutaj mialby do was goraca prosbe zebyscie pomogli mu i uzupelnili ankiete, ktora ma to pomoc zbadac ;].
Ankieta jest w jezyku angielskim ale chyba nie bedzie problemow ze zrozumieniem, ewentualnie mozna jakies slowka potlumaczyc w translatorze :P.
Prosilbym tez zeby zeby to nie byly totalne bzdury, jako komus sie nie chce jej wypelniac to moze niech to oleje zamiast pisac co popadnie :)
Oczywiscie jezeli byli byscie zainteresowani wynikami badania chetnie je umiescimy :)

Ankieta: http://www.ankietka.pl/ankieta/26456/th ... -test.html

Z gory dziekuje za wypelnianie :)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: SubZero »

A jak nie gram w gry online to też mogę wypełnić? I czy chodzi ogólnie o gry multi czy głównie MMO-podobne (bo jakąś bitkę online czasem odpalę)?
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Dismaster »

Generalnie chodzi o gry online czyli wszystko co sie z tym wiaze, od mmorpg, poprzez bijatyki na grach w przegladarce skonczywszy :P
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Chris »

chcialem to wypelnic ale po 30 pytaniach z ktorych 10 dotyczylo grania a 20 mojej osobowosci dalem sobie spokoj, sory ale podobnego debilizmu jak testy psychologiczne w wojsku pytajace czy czesto masz mysli samobojcze niebede tolerowal
Widac ze koles nieposiada wystarczajacej wiedzy jesli chodzi o budowanie kwestionariusza ankiety, i kur** do chuja sprawdzajac czy postawiona przez nas hipoteza jest zgodna z prawda czy tez nie , niemozna zadawac respondentom pytan wprost, no qrwa ,rece opadaja, i zajebista metryczka na poczaktu ankiety : gender ,a nick napewno pomoze , bedzie grupowal ludzi z podobnym nickiem czy ki chuj , lol
ehh zenada i chuj
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Lukas »

Jeżeli ktoś jest od czegoś uzależniony, to może dostać depresji.
Jednym z objawów depresji są myśli samobójcze.
Z punktu widzenia wojskowych ważną kwestią jest, czy ktoś ma myśli samobójcze -.-

edit: przeczytałem ankietę i nie ma tam nic o samobójstwie O.O
Pytania są bardzo konkretne i zadane wprost O.O
Mnie natomiast zastanawia, czemu autor ankiety nie zrobił również wersji po polsku?
Aż takim problemem dla niego jest przetłumaczenie 47 zdań?
"Wklejcie se do translatora" też mnie dziwi.
Ale mnie dużo rzeczy dziwi.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Action »

Lukas pisze:edit: przeczytałem ankietę i nie ma tam nic o samobójstwie O.O
Chris pisze:jak testy psychologiczne w wojsku pytajace czy czesto masz mysli samobojcze
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Lukas »

Ok - zatrybiłem o co ci chodzi Action, więc teraz ja coś wyjaśnię.
Niektóre zdania jestem wstanie przeczytać na dwa sposoby(lub więcej), to jeden z przykładów:
ale podobnego debilizmu jak testy psychologiczne w wojsku pytajace czy czesto masz mysli samobojcze niebede tolerowal
Nie będę tolerował pytań o samobójstwo, ponieważ podobny debilizm jest w wojsku.
ale podobnego debilizmu jak testy psychologiczne w wojsku pytajace czy czesto masz mysli samobojcze niebede tolerowal
Nie będę tolerował tych pytań, ponieważ przypominają one pytania o samobójstwo zadawane w wojsku, a to debilizm.

Wziąłem pod uwagę twoją krytykę.
Doszedłem do wniosku, że ciężko mi czytać zdania zawierające półsłówka, niedomówienia, skróty myślowe, w których "kur**" służy za przecinek, a "i chuj" za kropkę.
Jak mam wątpliwości, to czytam tego typu zdania, biorąc pod uwagę kontekst (całą wypowiedź).
Wobec powyższego stwierdzam, że w dobie wtórnego analfabetyzmu (panoszącego się po necie) będę musiał czytać każdy komentowany post przynajmniej ze 3 razy, analizując go pod każdym możliwym kątem.
A może to jednak ja jestem wtórnym analfabetą? Jestem wstanie (wbrew pozorom) dopuścić do siebie taką możliwość.
Reasumując: Ja pierdolę :/


P.S podobnie mam z rozmowami przeprowadzanymi na gg, dlatego praktycznie nie siedzę na gg.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Komandos »

Chrisowi chodziło chyba o to, że pytania są nieadekwatne do tematu.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Pomoc w pracy mgr

Post autor: Lukas »

Komandos pisze:Chrisowi chodziło chyba o to, że pytania są nieadekwatne do tematu.
Najprawdopodobniej o to mu właśnie chodziło, więc ja teraz uściślę, żeby nie było już żadnych (mam nadzieję) niedomówień: Pytania są adekwatne do tematu.
Widać za bardzo się skupiłem nad obalaniem argumentów, a za mało nad konkluzją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”